2021 Ağustos ayı burç yorumları

KOÇ BURCU 21 MART-20 NİSAN

Siz sevgili Koç burcu ve yükseleni Koç burcu olanlar, yarım kalmış, sizin tahammülünüzü zorlayan işlerinizi risk almadan, korkmadan tamamlayacağınız bir dönemdesiniz. Kendinize güveniniz artıyor ve cesur davranıyorsunuz. Kalabalık gruplara girerek; konser, tiyatro ya da parti gibi ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Dış görüntünüzün üzere önem vererek kendinizi yenilemek isteyeceğiniz bir süreçtesiniz. İlişkisi olan bir Koç burcuysanız partnerinizle olan kıskançlığını kapris boyutuna ulaşabilir ve aranızda ufak tefek sorunları yer alabilir. Evli bir Koç burcuysanız gerçeği olmayan dedikodulardan dolayı eşinizle gerginlik yaşayabilirsiniz. Maddi ve finansal olarak işlerinizde bereketiniz artarken fazla harcama yapma eyleminiz sizi biraz sıkıntıya sokabilir. Sağlık açısından havalarında ısınmasıyla ve nemin artmasıyla beraber baş ağrıları ve sinüzit gibi kronik rahatsızlıklarınıza dikkat etmenizde fayda var.

BOĞA BURCU 21 NİSAN-21 MAYIS

Siz sevgili Boğa burcu ve yükseleni Boğa burcu olanlar, bu yaz sıra dışı bir tatil yapmak isteyerek dinleyeceğiniz ve insanlardan uzaklaşacağınız bir dönem yaşayabilirsiniz. Kendinize ve sevdiklerinize vakit ayırarak fazla kalabalıklardan uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Yeni projelere imza atarken, tekstil ve tasarım alanlarında çalışan Boğa burçlarını sektörel sansasyonlar bekleyebilir. Kendinizi daha iyi hissetmek için düzenli spor ve eksersiz yapabilir, çeşitli diyetlerle vücudunuzun formunu korumak isteyebilirsiniz. Lüks tüketiminiz artarken harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var. Siz Boğa burçları tutkulu yaşamayı sevdiğinizden dolayı küçük kıskançlıklar birlikte olduğunuz kişiyle aranızda sorunlar olmasına ve ilişkinizde soğuma yaşamanıza sebep olabilir. Çocukları olan Boğa burçları eğitim planları ile ilgili çeşitli kararlar verebilirsiniz. Sağlık açısından ağır yapılan egzersizlerin kaslarınızı zedelenmesine dikkat etmenizde fayda var.

İKİZLER BURCU 22 MAYIS-21 HAZİRAN

Siz sevgili İkizler burcu ve yükseleni İkizler burcu olanlar zorlu süreçleri geride bırakıyorsunuz, gerek çevrenizden gerek iş ortamınızdaki insanlardan, gerekse ailenizden yaptığınız fedakârlıklardan ötürü geri adım atmak zorunda kalmış olabilirsiniz ve iletişim ile ilgili bazı sıkıntılar yaşamış olabilirsiniz. Bunların birçoğunu geride bırakacağınız, sakin, keyifli, kendinize zaman ayıracağınız dönemlerdesiniz. Otoriter, saygın insanlarla aynı ortamlarda bulunabilir, kendi işinizi yapma fikrini bu ay kafanızda oturta bilirsiniz. Evli bir İkizler burcuysanız daha öncelerde sorun olan kıskançlık probleminiz partnerinizle gerginliğe sebep olurken yakın çevrenizde evlilikleri ile ilgili sorunlar yaşayan arkadaşlarınıza da üzülebilirsiniz. Ortak iş yaptığınız kişinin kendi sorunları bir hayli sizin üzerinizde gerginlik yaratabilir. Sağlık açısından yediğiniz içtiğiniz gıdaların son kullanma tarihlerine dikkat etmenizde fayda var, mideniz oldukça hassas.

YENGEÇ BURCU 22 HAZİRAN-23 TEMMUZ

Siz sevgili Yengeç burcu ve yükseleni Yengeç burcu olanlar hayatınızda ikili ilişkiler, ortaklıklar, evlilik ile ilgili çok badireler atlattınız. Gelecek artık sizin için çok kıymetli. Geçmişe dönüp bakmamayı prensip haline getireceksiniz. İlişkilerinizde çözülmediğiniz konuları ufak ufak yoluna koyuyor, hatta ilişkinizi bir üst seviyeye taşıyarak evlilik kararı alabilirsiniz. Ailenizle ya da gözlerden uzak sakin bir tatil planlıyorsunuz. Kendinize yatırım yaptığınız kadar iş alanında da çeşitli fırsatlar yakalayarak kazançlarınıza ek gelir elde ediyorsunuz. Aile şirketinde çalışıyorsanız ailenizin de desteğiyle uzun zamandır planladığınız bir mal mülk ile kazanç getiren şeyi alabiliyorsunuz. Sıcakların bastırmasıyla yediğiniz yemeklere ve içecekleri biraz özen gösterirseniz hassas olan mi denizle ilgili sorunları da çözmüş olabilirsiniz.

ASLAN BURCU 24 TEMMUZ-23 AĞUSTOS

Siz sevgili Aslan burcu ve yükseleni Aslan burcu olanlar bolca seyahat edeceğiniz ve bereketli güzel bir döneme giriyorsunuz. Sürekli fedakârlık yapan siz sevgili Aslan burçları artık ben merkezli olmanın ne demek olduğunu fark edeceksiniz. Yaşamınızı aldığınız kararlarla şaşalı hayattan uzak durarak yeni bir sitil oluşturuyorsunuz. Aile içinde ufak tefek tatsız olaylara maruz kalırken, uzlaştırıcı tarafınız bu problemlerin sakinleşmesine sebep olabilir. Uzun süredir ikili ilişkilerinizde problem yaşıyorsanız, yanlışlıklarınızı masayı yatırdığınız bir dönemde olacaksınız. İş arayışı olan Aslan burçları ise köklü kurumsal firmalara adım atabilirler. Havaların de ısınmasıyla beraber kalp ve tansiyon gibi rahatsızlıklara dikkat etmenizde fayda var.

BAŞAK BURCU 24 AĞUSTOS-23 EYLÜL

Siz sevgili Başak burcu ve yükseleni Başak burcu olanlar yılın yorgunluğunu üzerinizden atacağınız uzun soluklu bir tatil planlıyorsunuz. Nihayet detayları çok fazla takılmadan relaks bir tatil yapma fırsatı buluyorsunuz. Uzun zamandır terfi bekliyorsanız şans ve fırsatlar sizden yana. Evinizde yada ofisimizde değişiklik yapmak için tam zamanı. Dış görüntüsü değiştirmek için harekettesiniz, gerek kılık kıyafet, gerekse saçlarınızla ilgili değişiklik yapıyorsunuz. Uzun zamandır huzursuzluk yaşadığınız bir ilişkiniz varsa yavaş yavaş toparlamaya başlıyorsunuz. Sağlıklı yaşamı ilke edinen siz sevgili Başak burçları bu aralar spor yaparken fazla ağır eksersiz yapmamaya özen gösterin aksi taktirde bel ve sırt ağrılarınız artabilir.

TERAZİ BURCU 24 EYLÜL – 22 EKİM

Siz sevgili Terazi burcu ve yükseleni Terazi burcu olanlar kendinizi ihmal ettiğinizi fark ederek, beslenme alışkanlığınızı değiştiriyor, bedeninize daha fazla özen gösteriyorsunuz. Yakın arkadaşlarınızla ilgili ve çevrenizden çok fazla dedikoduları sizi yorduğunu düşünerek son zamanlarda sosyal medya alışkanlığınız da diyet yapmak isteyebilirsiniz. Uzun süredir çalışmayan bir Terazi burcuysanız tekrar iş hayatına geri dönebilirsiniz, etkinlik ve organizasyon gibi alanlarda oldukça başarılısınız. İşlerinde terfi bekleyenler ise başarı ve ödül dolu bir dönem sizleri beklemekte. Boşanma kararı alan bir Terazi burcuysanız bu süreç beklediğinizden çok daha fazla kolay geçebilir. İlişkisi olan Terazi burçları ise uzun ömürlü düşündüğünüz ilişkinizi herkesin gözü önünde adeta ispat edercesine yaşayabilirsiniz. Toplumsal konulara duyarlılığınız artmakta, adeta kadınlar, kadın hakları, hayvanlar, hayvan hakları ile ilgili bir dernek kurabilir ya da bir dernekte çeşitli faaliyetlerde bulunabilirsiniz.

AKREP BURCU 23 EKİM – 22 KASIM

Siz sevgili Akrep burcu ve yükseleni Akrep burcu olanlar cesaretinizi kaybettiğiniz ve biraz depresif hissettiğiniz halleri bir kenara bırakarak daha pozitif bir bakış açısıyla hareket edip hayatınızın birçok bölümüne olumlu etkiler bırakabilirsiniz. Ticaretle uğraşan bir Akrep burcuysanız sektörünüzde ilerleme kaydediyorsunuz. Uzun zamandır beklediğiniz ve alamadığınız paraları kolaylıkla tahsil edebiliyorsunuz. Beslenme ve kilo verme açısından sıkıntı yaşadıysanız ya da spor yapamadıysanız planlı, programlı beslenerek, düzenli spor hayatına başlıyorsunuz. Uzun süredir devam eden ilişkinizi evlilikle taçlandıracak, hazırlıklar içerisinde heyecanınız artacak. Platonik olarak birine aşıksınız duygularınızın karşılıklı olduğunu öğrenebilirsiniz. Havaların ısınması ile beraber baş ve eklem ağrılarınız artabilir.

YAY BURCU 23 KASIM – 21 ARALIK

Siz sevgili Yay burcu ve yükseleni Yay burcu olanlar hayatınızın her bölümünde rengârenk rüzgârların estiği iyi günlere tanıklık edeceksiniz. Finansal anlamda endişeli zamanlardan geçen Yay burçları yatırım yapmak için çok doğru bir aydasınız. Yeteneklerinizi tam anlamıyla ortaya koyacağımız çalışmalar yapıyorsunuz. Havaların iyice ısınması ile birlikte çıkacağınız seyahatler kendinizi yenilenmiş hissettirecek. Yurtdışı ile bağlantılı bir işte çalışıyorsanız sürpriz gelişmeler sizi bekliyor. Uzun süredir ilişkisi olmayan bir Yay burcuysanız aşk kapınızı çalmaya hazırlanıyor. Ailenizde uzun zamandır miras, kredi gibi bir takım sona ulaşamayan sıkıntıların giderildiği bu aylarda yaşanacak gelişmeler karşısında mutlu olacaksınız. Uzun süredir düşündüğünüz bir estetik yaptırma planınız projeniz bu aylarda gerçekleşiyor.

OĞLAK BURCU 22 ARALIK-20 OCAK

Siz sevgili Oğlak burcu ve yükseleni Oğlak burcu olanlar detayların içinde kaybolmuş, duygularınız darmadağın olmuş ve alıngan hislerinizi artık bir kenara bırakma vakti geldi. Uzun zamandır bir iş yerinde çalışıyorsanız özellikle hemcinslerinin tarafından bir takım sorunlar yaşadıysanız karşılığını göreceğiniz gelişmelere kucak açabilirsiniz, çıtanızın yükseldiğini görüyorsunuz. Eski sevgilinizden haber alıp kafanızı karıştırabilirsiniz ancak buna müsaade etmeyecek kendi yolunuza yürümek isteyeceksiniz. Uzun zamandır ilişkisi olan bir Oğlak burcuysanız evlilik konusu gündeme geliyor. Kalbi boş bir Oğlak burcuysanız yaz tatilinde tam bana göre diyeceğiniz bir kişiye şans vereceksiniz. Bu aylarda harcamalarınız artabilir, kendinizi kısıtlamak istemeyeceksiniz. Lüks tüketme biraz dikkat etmenizde fayda var.

KOVA BURCU 21 OCAK-19 ŞUBAT

Siz sevgili Kova burcu ve yükseleni Kova burcu olanlar baştan aşağı yenilendiğiniz bir aya merhaba diyecek, içinizden geldiği gibi davranmak isteyecek ve özgürleşmek için değerlerinizden ödün vermeyeceksiniz. Evli bir Kova burcuysanız eşinizin ailesindeki sağlık sorunları gündeme gelebilir. Yalnız yaşayan bir Kova burcuysanız tesadüfen tanışacaksınız kişiyle aranızda başlayan romantik iletişim sizi çok heyecanlandıracak. Uzun zamandır çocuk sahibi olmak istiyorsanız bu ay müjdeli haberler alabilirsiniz. İş yerinizde hırslı tarafınız ön plana çıkabilir. Uzun zamandır ev ve iş yerin de oturan ve yaşayan siz sevgili Kova burçları kurduğunuz düzeninizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Manevi anlamda sizi yoran yıpratan kişileri hayatınızdan çıkarmak isteyeceksiniz. Sık sık alışveriş yapmak isteyecek, sosyal anlamda genişlediğini hissedeceksiniz.

BALIK BURCU 20 ŞUBAT-20 MART

Siz sevgili Balık burcu ve yükseleni Balık burcu olanlar bir süredir kendinizi yorgun hissedebilir artan sorumluluklardan uzaklaşıp hayatı biraz akışına bırakmak isteyebilirsiniz. Uzun zamandır problemli ilerleyen bir takım konularla ilgili uzlaşmak isteyeceksiniz. Miras, nafaka gibi konularda anlaşma yoluna gidebilirsiniz. Satışa çıkardığınız bir gayrimenkulünüz varsa maddi anlamda beklentilerinizi karşılayacak şekilde fırsatlar her size gelmekte. Kardeşinizle aranızda olan gerginliğe bir çözüm yolu bulmak isteyeceksiniz, ön yargılarınızdan sıyrılıyorsunuz. İş yeri sahibi iseniz işinizi taşıma ya da tadilat yapma gibi bir takım düzenlemelere gidebilirsiniz. Seyahatleriniz artabilir, uzun süredir bir araya gelemediniz dostlarınızla görüşebilirsiniz. Yakın tarihte boşanmış bir Balık burcuysanız kendi düzeninizi kurarak, kendinize olan inancınızı güçlendiriyorsunuz. Belli nedenlerden dolayı sakladınız bir ilişkiniz varsa artık kaçmak gizlenmek istemeyeceksiniz aşkınızın elinden tutarak herkesin görebileceği bir şekilde yaşamak isteyeceksiniz.

Sündüz Taş

Sündüz Taş

Editör / pausedergi@gmail.com

Astroloji

DİĞER YAZILARI