2021 Eylül ayı burç yorumları

KOÇ BURCU 21 MART-20 NİSAN

Siz sevgili koç burcu ve yükseleni Koç burcu olanlar; heyecanlı, coşkulu, hızlı hareket eden bir burçsunuz. Çoğu zaman hızlı öfkelenebilirsiniz. Bu aylarda sizi maddi ya da manevi olarak aşağı çeken kimselerle ilgili sınıyor olabilirsiniz. Evinizle ilgili ufak tefek tadilatlar yapmayı planlayabilirsiniz. Tatil için spor yapabileceğiniz, kamp kurarak doğa yürüyüşlerinde buluna bileceğiniz alanları seçmek isteyebilirsiniz. Bekar bir Koç burcuysanız aşk hayatınızda şans sizden yana, hoşlandığınız kişi ile ilgili olumlu geri dönüşler alabilirsiniz. İşlerinizi genişletmeyi planlarken ortak alma fikri size gayet cazip gelebilir. Evli bir Koç burcuysanız geçen aylarda yaşamış olduğunuz bir takım gerginlikler yerini bu ay romantizm almakta.

BOĞA BURCU 21 NİSAN-21 MAYIS

Siz sevgili Boğa burcu ve yükseleni Boğa burcu olanlar uzun zamandır değişim ve dönüşüm içindesiniz. Sizin dışında gelişen tüm olayları uzunca bir süredir deneyimliyorsunuz. Bir anda çok aşıkken bir anda öfkeyi bir anda bu iş tamam oldu derken tamamlanamayan işleri uzun süredir tecrübe ettiniz. Hesap kitap işlerinde daha titiz ve sorgulayıcı olabilirsiniz, eleştirilere açık olduğunuz bir süreçten geçiyorsunuz. Rahatı, huzuru seven siz sevgili Boğa burçları size verilen sözlerin tutulmaması sizi biraz sinirlendirebilir. Duygusal anlamda aile büyüklerinizle aranızda ufak tefek sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu ay sağlığınızla ilgili kontrollerden geçmeyi planlıyorsunuz.

İKİZLER BURCU 22 MAYIS-21 HAZİRAN

Siz sevgili İkizler burcu ve yükseleni İkizler burcu olanlar insanlarla iletişimin sizleri beslediği aşikâre,  yalnız bu ay arkanızdan kıskançlık ve küslük yaratacak sözel iletişimlerde bulunabilirsiniz. İşlerinde terfi bekleyenler için yeni güzel haberler kapınızda. Yeni mevsime giriş yapmak için evinizde ufak tefek tadilatlar yapabilir, modası geçmiş demode olan mobilyalarınızı değiştirebilirsiniz.  Mantığıyla hareket eden, duygularını geri plana atan sizler yılın en romantik aylarından geçmektesiniz. Artık kalbinizi sesine kulak verebilirsiniz. Babanızın ailesi ile yaşanan bir takım konular gündeme gelirken, kardeşlerinizle olan ilişkilerinize özen göstermeniz de fayda var. Mide ve bağırsak sisteminizde ilgili bir takım sıkıntılar yaşadıysanız bunlarla ilgili kontrollerinizi yaptırmanızda fayda var.

YENGEÇ BURCU 22 HAZİRAN-23 TEMMUZ

Siz sevgili Yengeç burcu ve yükseleni Yengeç burcu olanlar doya doya bir yaz mevsimi geçirdiniz. Gündeminize çalışma koşullarınız, evinizdeki tadilat ve motivasyon kaynaklarınızı arttıracak işler oluşturmakta. Farklı ülkelere seyahat planlayabilirsiniz ancak bir takım gecikmeler yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizde parasal sorunlar gündeme gelebilir. Geçmişte sizi üzen, kıran, iş yerinizdeki bir partnerinizle tekrar yüz yüze gelme ihtimaliniz oldukça yüksek. Evli olanlar eşinizle bir takım küslükler yaşayabilirsiniz. Sağlıkla ilgili idrar yolları hassasiyeti gündeminizi oluşturabilir. Aile büyüklerinizin de sizi üzmemek için sizden sakladığı bir sağlık problemi ile uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Ev, iş yeri ile ilgili güvenlik alarm sistemi gibi güncellemeniz gereken bir takım işlerle meşgul olabilirsiniz. Uzun zamandır bir gayrimenkulünüzü ile ilgili satışı sonuçlandıramadıysanız bu durum bu ay sizin lehinize sonuçlanabilir.

ASLAN BURCU 24 TEMMUZ-23 AĞUSTOS

Siz sevgili Aslan burcu ve yükseleni Aslan burcu olanlar Eylül ayı sizin ayınız olacak. Bir sürü zorluklardan ve kasvetli günlerden geçiş yaparak feraha ve mutluluğa kavuşuyorsunuz. Uzun süredir size hayranlık duyan bir kişinin size açıldığını ve görmezden geldiğiniz kişiye bir şans verdiğinizi deneyimleyebilirsiniz, ancak fazla kıskançlık yapmamanızda fayda var. İş arayan bir Aslan burcuysanız yeni projeler kapınızda, bunları değerlendirebilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin gönlünü almak için ona güzel sürprizler planlayabilirsiniz. Biraz dalgın, unutkan tavrınızdan sebep çeşitli sözleşmeler, faturalar konusunda biraz daha titiz olmanızda fayda var.

BAŞAK BURCU 24 AĞUSTOS-23 EYLÜL

Siz sevgili Başak burcu ve yükseleni Başak burcu olanlar, detaylar sizi siz yaparken artık detaylarda boğulduğunuzu, biraz nefes almak isteyeceğiniz bir sürece giriş yapıyorsunuz. Çok disiplinli ve verimli dönemlerden geçiyorsunuz. Partneriniz size beklenmedik bir sürprizle gelebilir. Bekar Başak burçları ise arkadaş ortamında tanışacağınız yeni bir kişiyle güzel hissi duygular yaşayabilirsiniz. Çalışmayı seven siz sevgili Başak burçları mesai saatlerini abartarak uykusuzluk çekebilirsiniz. Öğrenci olan Başak burçları ise hareketli günler sizleri bekliyor. Yoğun olan zamanınızı ve zihninizi düzene sokmak için sanatsal faaliyetlerde bulunabilir, bir enstrüman aleti alarak çalmayı öğrenebilirsiniz.

TERAZİ BURCU 24 EYLÜL – 22 EKİM

Siz sevgili Terazi burcu ve yükseleni Terazi burcu olanlar, nezaketiniz ve hayır diyememe potansiyeliniz yüzünden kafa karışıklığı yaşayabileceğini süreçlerden geçmektesiniz, oysaki istekli ve planlı olarak tarafsız kaldığınız sürece motivasyonunuz çok fazla yükselecek bunu unutmayın. Evinizde ufak tefek tadilatlar yapmak isteyecek, hatta arabanızı değiştirme kararı da alacaksınız. Ortaklı iş yapıyorsanız karşınızdaki ortağınızla bir fikir ayrılığı yaşayabilirsiniz. Kazalara dikkat etmelisiniz. Ufak bir ameliyat geçirmenizde söz konusu. Mevsim dönüşümü ile beraber alışveriş yapmak isteyebilir, eski eşyalarınız yerine yeni bir tarz oluşturabilirsiniz. Aile ortamınız ve akrabalarınızla olan ilişkilerinizde daha önce hiç duymadınız sizi şok edecek enteresan şeylerle karşılaşmanız mümkün. Kendinizi olumsuz ve negatif etkilerden korumak isteyerek yakın çevrenizin bir müddet sınır koyabilirsiniz.

AKREP BURCU 23 EKİM – 22 KASIM

Siz sevgili Akrep burcu ve yükseleni Akrep burcu olanlar hayatınız ya siyah ya da beyazdır. Maddi ve manevi aklınızı karıştıran birçok konuda sonuca yaklaşırken kötü günlerin ardından iyi günler geliyor. İlişkisi olan ya da evli olan Akrep burçları sevdiklerine karşı daha korumacı ve baskılayıcı bir tutum sergileyebilir. Bir süredir dişlerinizle ilgili problem yaşıyorsanız tedaviye başlamak için oldukça uygun süreçlerden geçiyorsunuz. Fedakârlık yaptığınız iş yerinizle ilgili başarı merdivenlerini hızla tırmanıyorsunuz. Çevrenizde duymaktan hiç hoşlanmayacağınız gizli ilişkiler yaşayan insanları ifşa edebilirsiniz. Bazı arkadaşlarınıza karşı ön yargılı davranarak onlardan uzaklaşa bilirsiniz.

YAY BURCU 23 KASIM – 21 ARALIK

Siz sevgili Yay burcu ve yükseleni Yay burcu olanlar geçmiş aylarda biraz yorgun ve kendinizi yıpranmış hissedebilirsiniz. Bir çırpıda bu duygulardan uzaklaşarak hızlanacağınız bir aya giriş yapıyorsunuz. Yeni başlayan ilişkinizle birlikte sosyal çevreniz de değişmekte. Eski sevgiliniz size geri dönüş yapmak isteyebilir ancak hatıraları geride bırakmak faydalı olacaktır. Boşanmış bir Yay burcuysanız sizden hoşlanan bir partnere güvenle ilgili sorgulayıcı tutumlar sergileyebilirsiniz. Kurumsal alanda çalışanlar ya da geçen seneden iş değişikliği yapan Yay burçları iş yerlerinizde büyük dönüşümler yaşayabilirsiniz, kariyerinizde kıskanılacak durumdasınız. Sağlık açısından vücudumuzda kronik olmuş bir iltihap, kist gibi sıkıntılar yaşadıysanız bu dönem nükset edebilir dikkatli olmanızda fayda var. Seyahate çıkmak isteyenlerin izin evraklarınızı kontrol etmenizde fayda var. Elektronik eşyalarınızda çeşitli arızalar verebilir.

OĞLAK BURCU 22 ARALIK-20 OCAK

Siz sevgili Oğlak burcu ve yükseleni Oğlak burcu olanlar biraz gergin bir Eylül ayı sizleri bekliyor, unutmayın ki sabrın sonu selamettir. İş yerinizde yaratıcılığınız artarken şehir dışı ya da yurtdışı seyahatleriniz de artacak. Yeni başlayan bir ilişkiniz varsa ilişkinizin romantizmi sizi motive edici durumda. Evlilik hazırlığı içinde olan bir Oğlak burcuysanız ailelerin istekleri sizi biraz yorabilir, ihtiyacınız olan krediye başvurarak ev sahibi olma hayallerimizi gerçekleştirebilirsiniz. Çevrenizde çok fazla dedikodu duyabilir, kendinizi bu dedikodulardan uzak tutmak isteyebilirsiniz. Sağlık açısından dişlerinize dikkat etmekte ve kontrol ettirmenizde fayda olacak.

KOVA BURCU 21 OCAK-19 ŞUBAT

Siz sevgili Kova burcu ve yükseleni Kova burcu olanlar geçmiş aylarda çok fazla fedakarlık ve topluma karşı çok duyarlı davranışlarınızdan dolayı kendinizden emin bir ruh haline bürünüyorsunuz. Emeklerinizin karşılığını hem maddi hem manevi alanda alabilirsiniz. Daha önce borç vermiş olduğunuz parayı hiç beklemediğiniz bir anda geri ödemesini alabilirsiniz. Uzun zamandır sağlığınızla ilgili problemler yaşıyorsanız bu ay kendinizi daha sağlıklı ve iyi hissedeceksiniz. Yaz aylarında tatile çıkmaya fırsat bulamadıysanız tam da bu ay tatil planları yapmak için çok uygun süreçler. Birçok Kova burcu sürpriz hamilelik haberleri alabilir uzun zamandır ilişkisi olmayan Kova burcuysanız arkadaşınız aracılığıyla tanışacaksınız bir kişiye gönlünüzü kaptıra bilirsiniz. Dış görüntünüzü yenilemek için saçlarınızı boy atabilir ve yüzünüze ufak tefek estetiksel dokunuşlar yaptırabilirsiniz.

BALIK BURCU 20 ŞUBAT-20 MART

Siz sevgili Balık burcu ve yükseleni Balık burcu olanlar hayatınızla ilgili her anlamda azimli ve kararlı yeni başlangıçlara adım atmaya hazır hissediyorsunuz kendinizi. Politik davranmayı sevmemenize rağmen iş yerinizle ilgili bir takım politikalar gütmek zorunda kalabilirsiniz. Evinizde ve iş yerinizde ufak tefek tadilatlar yapmayı planlayabilir hatta arabanızı satıp farklı bir model almak isteyebilirsiniz. Merak ve araştırma duygunuz oldukça yüksek ancak bazı arkadaşlarınız tarafından bu durum onların özel hayatına müdahale gibi algılayarak size bir set koymak isteyebilir. Sağlık açısından kendinizi ruhsal anlamda biraz yorulmuş hissedebilirsiniz, klasik müzik dinleyerek ve sevdiğiniz hobileri yaparak biraz kendinizi rahatlatabilirsiniz.

Sündüz Taş

Sündüz Taş

Editör / pausedergi@gmail.com

Astroloji

DİĞER YAZILARI