Ağustos ayı burç yorumu

Ağustos ayı burç yorumu

KOÇ BURCU

21 MART – 20 NİSAN

Gücünüzü daha iyi kullanabileceğiniz, üzerinizdeki yükleri atacağınız bu aylarda siz sevgili Koç ve yükselen Burcu Koç olanlar tatil için nihayet kendinize vakit ayırıyorsunuz. Sosyal medya üzerinden hayır kurumları ve çeşitli derneklere üye olmak isteyebilir bunu uluslararası platformlara da duyurmak isteyebilirsiniz. Kalbi boş olanlar yaz bitmeden tarzınıza uyan, benzer bakış açılarına sahip, etkilenebileceğiniz partnerinizle tanışabilirsiniz. Bundan sebep fiziksel görüntünüzü de yenilemek isteyeceksiniz, biraz bütçenizin dışına çıkabilirsiniz, dikkat etmenizde fayda var. Ortaklı işlere, projelere sıcak bakıyorsunuz. Evli olan ve ilişkilerinde sorun yaşayanlar özellikle cinsel olarak düşündüğünüz sizi rahatsız eden düşüncelerinizi de çözüyorsunuz. Çocuğunuz varsa eğitimi ile ilgili konularda araştırmalar yapıp kararlar alabilirsiniz. Aile büyüklerinizin sağlık konuları gündeminizi oluşturabilir, yardımı esirgemiyorsunuz. Evcil hayvanlara karşı çok duyarlı ve hassassınız son zamanlarda bu konuda yardımlaşma ve dayanışma içerisindesiniz.

BOĞA BURCU

21 NİSAN – 21 MAYIS

Fırtına öncesindeki sessizliğe kapılmış gibisiniz siz sevgili Boğa ve yükselen Burcu Boğa olanlar. Yoğun bir kış geçirdiniz ve artık kendinize vakit ayırmak, sevdiklerinizle beraber olmak, tatile çıkıp yeni yemekler ve tatlar deneyimlemek için gün sayıyorsunuz adeta. Rutin koşturmaların dışına çıkarken işlerinize ufak bir mola vererek gözlerden uzak yeni bir ilişkiye de yelken açacaksınız. Duygusal anlamda beklentileriniz çok yüksek bu aralar. Aile büyüklerinizle de yakından ilgilenecek, miras, gayrimenkul gibi konularda planlamalar yapmak durumunda olabilirsiniz. Kardeşleriniz arasındaki ego savaşlarına dikkat etmenizde fayda var. Hobilerinizi paraya çevirmek için de oldukça uygun zamanlardasınız. Sosyal medya kanalı ile işlerinizi ve hedeflerinizi büyütebilirsiniz. Sağlık anlamında boğaz ve boyun bölgenizdeki hassasiyetler biraz artabilir. Evli olan Boğa Burçları geçmiş konulara takılırsanız biraz sarsıntı ve kaygı yaşayabilir yada yaşatabilirsiniz. Eşinizin, partnerinizin çevresinde yer alan arkadaşlarıyla aranıza mesafe koyabilirsiniz.

İKİZLER BURCU

22 MAYIS – 21 HAZİRAN

Güneş nasılda gökyüzünü parlatıyorsa sevgili İkizler ve yükselen Burcu İkizler olanlar da kendilerini adeta parlatmak, öne çıkarmak isteyecekler. Elinizi verip kolunuzu kaptırmamaya özen göstermelisiniz maddi açıdan. Tatil beldesinde uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızı görebilir, eskileri yad edebilirsiniz. Bu ay hayatınıza başka kültürden insanlar da girebilir. Devam etmekte olan hukuksal konularınız varsa çok ciddi avantajlı dönemlerdesiniz sizin lehine sonlanabilir birçok detay, şans ve fırsatlar sizlerden yana. Unuttuğunuz, üstünü çizdiğiniz ödemelerinizi de ufak ufak almaya başlayacaksınız. Haksızlığa gelemiyorsunuz ve hızlı tepkiler veriyorsanız bu dönem bazı dedikodulara kulaklarınızı kapatabilecek ve tatilinizin tadını bozmak istemeyeceksiniz. Aile büyüklerinizin sağlık sorunlarına destek oluyorsunuz ve sevginizi cömertçe sergiliyorsunuz. Gayrimenkul sahibi olanlar avantajlı fırsatlar yakalayarak satışa çıkarabilirler. Kazanımlarınızı revize ederek ek gelir elde edebilirsiniz. Evli olan siz sevgili İkizler Burçları da biraz özen, çaba göstermelisiniz monotonluktan kurtulabilmek için.

YENGEÇ BURCU

22 HAZİRAN – 23 TEMMUZ

Tıpkı evinizi düzenlediğiniz gibi ruhunuzu ve duygularınızı da düzenleyeceğiniz bir dönemdesiniz sevgili Yengeç ve yükselen Burcu Yengeç olanlar. Kendinizi en iyi hissedeceğiniz rahat ve dingin süreçlerdesiniz. Son zamanlarda çevrenizde yaşanan karışıklıklara seyirci ve maruz kaldığınızdan depresif bir moda girmek üzereyken doğrulup incindiğiniz ve kırıldığınız yerlerden sıyrılıp atağa kalkıyorsunuz. Bu ay aşka da vakit ayıracaksınız. Bekar bir Yengeç burcuysanız karşınıza kalbinizin atışını hızlandıracak birisi çıkabilir. Boşanma sürecinde olan bir Yengeç burcuysanız biraz sabrınız zorlanabilir. Evlilik hazırlığı içerisindeyseniz hayalinizdeki düğünü planlayabilirsiniz. Sağlık açısından biraz mizaç olarak ketum olduğunuzdan dertlerinizi içinize atmaktan mide ağrısı sorunu yaşayabilirsiniz. İş hayatıyla ilgili motivasyonunuzu yükselterek ve yeni iş ortaklarıyla temasa geçerek işlerinizi hızlı bir şekilde yoluna koyabileceksiniz.

ASLAN BURCU

24 TEMMUZ – 23 AĞUSTOS

Yazın büyüsü sizi şımartmaya devam ediyor, çalkantılı ayları geride bırakıyorsunuz sevgili Aslan ve yükselen Burcu Aslan olanlar. Aile içindeki karışıklık son zamanlarda gerginlik yaratsa da üst üste seyahatlere çıkarak uzun zamandır görmediğiniz insanlarla vakit geçirecek ve tüm gerginliklerinizi geride bırakabileceksiniz. Sevdiğiniz, huzur veren ve sizi güldüren insanlarla gezip sosyalleşirken yeni kişilerle tanışarak ikinci baharınızı yaşayabilirsiniz. İş ile ilgili telefonlarınız susmayacak, sorumluluklarınız artacak. Aklınız iş ile aşk arasında kalacak. Bu durumu idare etmeye çalışacaksınız. İlişkinize ve kendinize vakit ayırma zamanı. Maddi konularda daha planlı ve verimli hareket edebilirsiniz. Yurtdışı ile olan bağlantılarınız ofis hayatınızda değişiklikler yapmanızı kolaylaştırıyor. Evcil hayvanları olan Aslan burçları, bakımları ile ilgili ekstra koşturabilirler. Vize, pasaport gibi başvurularınız ile ilgili ufak aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Sağlık açısından havaların ısınmasıyla birlikte kalp çarpıntısına dikkat etmekte fayda var.

BAŞAK BURCU

24 AĞUSTOS – 23 EYLÜL

Joker eleman gibi hissedebilirsiniz kendinizi bu aralar sevgili Başak ve yükselen burcu Başak olanlar. Tatilde olsanız bile insanların ve olayların tam da merkezindesiniz. Her işe yetişeceksiniz. İş yerinizdeki yöneticinizle birtakım sıkıntılı iletişimde bulunabilirsiniz. Size yeni bir iş sorumluluğu yüklenebilir, birkaç yöneticiyle eş zamanlı çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Yaratıcılığınızla kıymete binebilirsiniz. Mükemmel olmak sizin özünüzde var. Gündelik koşturmaları biraz da olsa geride bırakıp sosyalleşiyorsunuz. Neşeli, keyifli arkadaş toplantılarına katılıyorsunuz. Bu toplantılarda sizi beğenen ve sizin de çok beğenebileceğiniz partnerinizle tanışma fırsatı yakalıyorsunuz. Evinizde veya iş yerinizde ufak tefek tadilatlar yapabilirsiniz. Sindirim sistemi ve dolaşım sisteminize dikkat etmenizde fayda var. Bol bol yürüyüş yapabilirsiniz. Çocukları olan Başak burcuysanız onların eğitimiyle ilgili oldukça yoğun araştırmalar yapabilirsiniz.

TERAZİ BURCU

24 EYLÜL – 22 EKİM

Planlarınızı ertelemeyerek gelecek günlere ilişkin planlar yapıyorsunuz siz sevgili Terazi Burçları ve yükseleni Terazi olanlar. Hayatta sizi nelerin mutlu ettiğini düşünerek kendinizi dinlenmeye alıyor, hangi konularda yıprandığınızı gözlemliyorsunuz. Yoğun çalışan Terazi burçları sorumluluğunu aldığınız işlerinizi, görüşmelerinizi, kovaladığınız fırsatları kolaylıkla kazanıma çeviriyorsunuz. Evli Terazi burçları eşinizin ailesi ile ilgili koşturmalarınız yoğunlaşabilir. Kardeşleri olan Terazi burçları onları koruma altına alarak adeta kol kanat geriyorsunuz. Dinlenmeye çok vakit ayırıp az sosyalleşmeyi tercih edebilirsiniz. Sezgileriniz güçlenerek rüyalarınız bilinçaltınızı zorlayacak. Bekar olan Terazi burçları nam ve ün yapmış bir aileye gelin-damat olabilirsiniz. Küçük sakarlıklara dikkat etmenizde fayda var. Ani ve şok edici haberler sizi çok şaşırtabilir, dışardan sizinle ilgili konuşmalar kulağınıza gelebilir. Hiç beklemediğiniz şekilde size iyi davranan birileri varsa bu yaklaşımlarının ardındaki gerçekleri öğrenebilirsiniz.

AKREP BURCU

23 EKİM – 22 KASIM

Kariyeriniz için üst düzey kişilerle tanışabileceğiniz, görüşebileceğiniz günlerden geçmektesiniz siz sevgili Akrep burcu ve yükseleni Akrep olanlar. Kendi işini yapan ve son zamanlarda iniş çıkışlar yaşadıysanız belinizi ve bütçenizi doğrultma zamanındasınız. Gelecek yıllarınızda rahat etmek adına birikim ve yatırım yapmak gibi konular gündeminizi oluşturuyor. Son zamanlarda mide rahatsızlıkları yaşadıysanız hiç korkmayın şifalanıyorsunuz. Ailenizden de sizlere maddi destekler gelmekte. Çevrenizden birinin platonik aşk yaşadığını öğrenip uzun zamandır gönül kapılarını aşka kapatmış bir Akrep burcuysanız doludizgin bir aşkın sizi beklediğini görme fırsatını yakalayabilirsiniz. Ailevi konularda bazı sorunlar yaşadıysanız kırgınlığınızı geride bırakarak aranızdaki bağın güçlenmesini sağlayacaksınız. Evliliğinizde sorun yaşıyorsanız duyduğunuz ve gördüğünüz bazı şeyler sizi adeta kendinize getirecek. Eğitimle ilgili konularda ikinci bir üniversite okumaya karar verebilirsiniz. Hayalinizde seyahate çıkmaya hazırsınız.

YAY BURCU

23 KASIM – 21 ARALIK

Yaşam standartlarınızı daha üst seviyelere taşımak isteyeceksiniz siz sevgili Yay burcu ve yükseleni Yay burcu olanlar. Dinlenmeye, nefes almaya, kendinize vakit ayırmaya başlıyorsunuz artık. Yoğun ve kısıtlandığınızı hissettiğiniz zamanları artık geride bırakıyor adeta kendi ruhunuzun yolculuğuna çıkıyorsunuz. Alışveriş yapıyor, dış görünüşünüzde fark yaratmak istiyorsunuz. Saçlarınızı ördürebilir, kestirebilir yada farklı marjinal bir renge boyatabilirsiniz. Çocuk sahibi olan bir Yay burcuysanız eğitimleri ile ilgili konularda kararlar alacaksınız. Evli Yay burçları kırgın ve alıngandınız artık bunları rafa kaldırma vakti, sevdiklerinizle yeni yerler ve lezzetler keşfedebileceğiniz ufak bir mola vermek isteyeceksiniz. İş ile ilgili bazı tedirginlikler yaşıyor olsanız bile ortak fikrine sıcak bakarak yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Sağlık açısından uyruk ve kalça kısımlarınıza dikkat etmenizde fayda var, su sporları yaparken ağır hareketlerden kaçınmalısınız. Yurtdışı, turizm, farklı kültürlere ilginiz artıyor. Kendinizi geliştirmek için yeni eğitimler alabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

22 ARALIK – 20 OCAK

Sağlık sorunlarınız çok üst üste gelerek sizi bunalttı siz sevgili Oğlak burcu ve yükselen burcu Oğlak olanlar. Birçok insanın iyiliği için koştururken geçmişinizi sorgularken bulabilirsiniz kendinizi. Uzun zamandır iş arayan bir Oğlak burcuysanız rekabet ve hırsın yüksek olduğu ortamlarda şansı kimselere bırakmıyorsunuz ancak fikirlerinizi ve projelerinizi biraz gizli tutmanızda fayda var aksi takdirde başkaları tarafından sahiplenmeye çalışılabilir. Aile içinde sert duygularla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Kendinizi ifade etmekte oldukça cesur davranacaksınız. Yıllardır kendinize gereken vakti ayırmadığınızı fark edecek ve kendinizi şımartmaya başlayacaksınız. Arabanız varsa yenilemek isteyeceksiniz. Evli bir Oğlak burcuysanız monotonluktan uzaklaşmak isteyecek yeni ve farklı sürprizlerle partnerinizi şaşırtacaksınız. Bekar Oğlak burçları ise girdikleri farklı ortamlarda yeni partner adayları ile tanışma fırsatı yakalayabilirler. Çocukları olan Oğlak burçları ise iş ve kariyere gösterdiğiniz titizliği eğitimlerinde de gösterecek ve en mükemmel eğitim için kararlar vereceksiniz.

KOVA BURCU

21 OCAK -19 ŞUBAT

Küçük şeylerle de mutlu olabileceğinizi fark ediyorsunuz siz sevgili Kova burcu ve yükselen burcu Kova olanlar. Yaz ayının sıcaklığını kalbinizde, ruhunuzda hissederken kafanızı karıştıran, motivasyonunuzu bozan her ne varsa kenara bırakarak, olumlu duyguları kendinize çekecek ve keyif aldığınız her ne varsa tek tek yapmaya başlayacaksınız. Resim yapabilir, bir konu ile ilgili yeteneğiniz varsa yapabilir, yazabilir hatta müzik dinlerken ruhunuzu besleyebilirsiniz. İş ortamında rekabet yükselirken sizi çekemeyen, kıskanan kişilere karşı temkinli olmanızda fayda var. Evliliğinde sorun yaşayan sevgili Kova burçları üçüncü kişiler tarafından biraz dolduruşa geldiğinizi fark edebilir ve zedelenen ilişkinizi yapılandırmaya gayret gösterebilirsiniz. Bekar Kova burçları ise geçmişte sizde derin izler bırakmış, kalbinizi kırmış, affedemediğiniz eski partnerinizden haber alabilirsiniz, pişmanlığını dile getirmek için iletişime geçmeye çalışabilir. Bunun size faydası olmayacağını hatta tekrar üzülebileceğinizi hatırlatmanızda fayda var. Sağlık açısından kemiklerinize dikkat etmenizde fayda olacaktır.

BALIK BURCU

20 ŞUBAT – 20 MART

Geçmişte bıraktığınız, unuttuğunuzu sandığınız bazı konular tekrar gündeminize gelebilir siz sevgili Balık burcu ve yükselen burcu Balık olanlar. Sizler insanlara değer veriyor ve merhamet gösteriyorsunuz ancak bunu karşı taraftan beklemeden yapmalısınız. Çoğu insanın empati seviyesi sizin kadar yoğun ve yüksek olmayabilir. Sizden gizlenen, saklanan birtakım konular kulağınıza gelebilir, şüphe ettiğiniz her ne varsa önünüze çıkabilir, yanılmadığınızı bir kez daha anlayabilirsiniz. İş hayatınızdaki hiç olmadık kişilerin ilişki yaşadığını öğrenebilirsiniz. Evliliğinizde sorun yaşayan siz sevgili Balık burçları ailelerin sizleri biraz fazla etkisi altına aldığını fark ederek baş başa seyahat planı yaparak kendinize vakit ayırma fırsatı yakalayacaksınız. Ödemelerinize düzen getirmeye çalışacaksınız, ek gelir sağlayabileceğini düşündüğünüz bir projeye ortak olabilirsiniz. Yaşam kaynağınızı arttırmak için deniz kenarı, suya yakın yerlerde bulunmak, meditasyon yapmak oldukça rahatlatacaktır. Hobilerinizi sanata dönüştürebilmek adına çeşitli kurslar araştırabilirsiniz.

Sündüz Taş

Sündüz Taş

Editör / pausedergi@gmail.com

Astroloji

DİĞER YAZILARI