Aralık 2022 burç yorumları

Aralık 2022 burç yorumları
Astrolog Sündüz Taş
Koç Burcu

KOÇ BURCU 21 MART-20 NİSAN

Siz sevgili Koç burcu ve yükseleni Koç burcu olanlar, yarım kalmış, sizin tahammülünüzü zorlayan işlerinizi risk almadan, korkmadan tamamlayacağınız bir dönemdesiniz. Kendinize güveniniz artıyor ve cesur davranıyorsunuz. Kalabalık gruplara girmek; konser, tiyatro ya da parti gibi ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Dış görünüşünüze önem vererek kendinizi yenilemek isteyeceğiniz bir süreçtesiniz.  İlişkisi olan bir Koç burcuysanız partnerinizle olan kıskançlığınızı kapris boyutuna ulaşabilir ve aranızda ufak tefek sorunlar yer alabilir. Evli bir Koç burcuysanız gerçeği olmayan dedikodulardan dolayı eşinizle gerginlik yaşayabilirsiniz. Uzun süredir ödemekte zorluk çekmiş olduğunuz kredileri bu sene kolaylıkla ödeyerek finans durumunuzu iyileştirebilirsiniz. Genel sağlık kontrollerinizi yaptırmanızda fayda var.

Boğa Burcu

BOĞA BURCU 21 NİSAN-21 MAYIS

Siz sevgili Boğa burcu ve yükseleni Boğa burcu olanlar, bu yaz sıradışı bir tatil yapmak isteyerek dinleyeceğiniz ve insanlardan uzaklaşacağınız bir dönem yaşayabilirsiniz. Kendinize ve sevdiklerinize vakit ayırarak fazla kalabalıklardan uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Yeni projelere imza atarken, tekstil ve tasarım alanlarında çalışan Boğa burçlarını sektörel sansasyonlar bekleyebilir. Kendinizi daha iyi hissetmek için düzenli spor ve eksersiz yapabilir, çeşitli diyetlerle vücudunuzun formunu korumak isteyebilirsiniz. Kendinizi iyi hissedecek, gönlünüzü hoş tutacak ilişki arayışınız aniden karşılaşacağınız bir partner sayesinde yaşayabilirsiniz. Uzun süredir arada verdiğiniz hobilerinizle tekrardan ilgilenebilirsiniz. Kendinizle fazlasıyla meşgul olacağınız bir süreçten geçiyorsunuz. Gerek eşyalarınızı, gerekse dış görünüşünüz ile ilgili alışverişlerinizi hızlandırabilirsiniz.

İkizler Burcu

İKİZLER BURCU 22 MAYIS – 21 HAZİRAN

Siz sevgili İkizler burcu ve yükseleni İkizler burcu olanlar zorlu süreçleri geride bırakıyorsunuz, gerek çevrenizden gerek iş ortamınızdaki insanlardan, gerekse ailenizden yaptığınız fedakarlıklardan ötürü geri adım atmak zorunda kalmış olabilirsiniz ve iletişim ile ilgili bazı sıkıntılar yaşamış olabilirsiniz. Bunların birçoğunu geride bırakacağınız, sakin, keyifli, kendinize zaman ayıracağınız dönemlerdesiniz. Otoriter, saygın insanlarla aynı ortamlarda bulunabilir, kendi işinizi yapma fikrini bu ay kafanızda oturta bilirsiniz.

Yengeç burcu

YENGEÇ BURCU 22 HAZİRAN – 21 TEMMUZ

Siz sevgili Yengeç burcu ve yükseleni Yengeç burcu olanlar; maceracı bir aydan geçmektesiniz, gökyüzü sizlere oldukça İlhan vermekte, kalıplarınızın dışına taşıyorsunuz. Aile büyüklerinizle ilgili çeşitli düzenleme ve planlamalar yapabilirsiniz. Hukuksal ve mahkeme ile ilgili konuşmalar, konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. İşinizden dolayı seyahatleriniz artabilir. Eğer bir sivil toplum kuruluşunda çalışıyorsanız sosyal çevrenizde topluma faydalı olacak projeler geliştirebilirsiniz. Çocuğunuz varsa okul gibi bir takım düzenlemeleri için fedakarlıkta bulunabilirsiniz. Aile büyüklerinizle ilgili çeşitli düzenleme ve planlamalar yapabilirsiniz. Hukuksal ve mahkeme ile ilgili konuşmalar, konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. İşinizden dolayı seyahatleriniz artabilir

Aslan burcu

ASLAN BURCU 24 TEMMUZ – 23 AĞUSTOS

Siz sevgili Aslan burcu ve yükseleni Aslan burcu olanlar bolca seyahat edeceğiniz ve bereketli güzel bir döneme giriyorsunuz. Sürekli fedakarlık yapan siz sevgili Aslan burçları artık ben merkezli olmanın ne demek olduğunu fark edeceksiniz. Yaşamınızı aldığınız kararlarla şaşalı hayattan uzak durarak yeni bir sitil oluşturuyorsunuz. Aile içinde ufak tefek tatsız olaylara maruz kalırken, uzlaştırıcı tarafınız bu problemlerin sakinleşmesine sebep olabilir. Evliliğinizde her zaman cesur ve sahiplenicisiniz, uzun süredir problem yaşadığınız, size bir şey katmayan ilişkileri eleştirmekten çekinmeyecek hatta bitirmek için de çok fazla çaba sarf etmeyeceksiniz. Hamile kalmak için çok şanslı bir aydan geçmektesiniz, çocukları olan Aslan burçları onların yaratıcılığı ile ilgili ve çeşitli hobileriyle alakalı güzel adımlar atabilirler.

Başak burcu

BAŞAK BURCU 24 AĞUSTOS – 23 EYLÜL

Siz sevgili Başak burcu ve yükseleni Başak burcu olanlar yılın yorgunluğunu üzerinizden atacağınız uzun soluklu bir tatil planlıyorsunuz. Nihayet detayları çok fazla takılmadan relaks bir tatil yapma fırsatı buluyorsunuz. Uzun zamandır terfi bekliyorsanız şans ve fırsatlar sizden yana. Evinizde yada ofisinizde değişiklik yapmak için tam zamanı. Dış görüntüsü değiştirmek için harekettesiniz, gerek kılık kıyafet, gerekse saçlarınızla ilgili değişiklik yapıyorsunuz. . Maddi olarak biraz daha tutumlu davranacaksınız. Uzun süredir ilişkisi deva m eden Başak burçları ise kıskançlıklarınızı kontrol altına alarak yanlış anlaşılmaların önüne geçeceksin. Çocukları olan siz Sevgili Başak burçları ise onların gurur duyacağınız haberlerini alacaksınız.

Terazi Burcu

TERAZİ BURCU 24 EYLÜL – 22 EKİM

Siz sevgili Terazi burcu ve yükseleni Terazi burcu olanlar kendinizi ihmal ettiğinizi fark ederek, beslenme alışkanlığınızı değiştiriyor, bedeninize daha fazla özen gösteriyorsunuz. Yakın arkadaşlarınızla ilgili ve çevrenizden çok fazla dedikoduları sizi yorduğunu düşünerek son zamanlarda sosyal medya alışkanlığınız da diyet yapmak isteyebilirsiniz. Uzun süredir çalışmayan bir Terazi burcuysanız tekrar iş hayatına geri dönebilirsiniz, etkinlik ve organizasyon gibi alanlarda oldukça başarılısınız. İşlerinde terfi bekleyenler ise başarı ve ödül dolu bir dönem sizleri beklemek. Kış ayında, özellikle üst solunum yolları, boğaz, boyun ya da tiroit ile ilgili sağlık sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. İş yerinizle ilgili taşınma veya şehir değiştirme gündeme gelebilir.

Akrep burcu

AKREP BURCU 23 EKİM – 22 KASIM

Siz sevgili Akrep burcu ve yükseleni Akrep burcu olanlar; öncelikle doğum gününüz kutlu olsun. Köklü kararlar alacağınız bir aya kucak açıyorsunuz. Önemli iş fırsatları yakalayabilir, güzel teklifler alabilirsiniz, finansal anlamda gökyüzü sizleri desteklemekte. Uzun süredir hukuki anlamda mücadele verdiğiniz konularda çok olumlu gelişmeler elde edebilirsiniz. Uzun süredir kendinizden uzak tuttuğunuz, menfaati olduğunu düşündüğünüz ve tavırlarından hoşlanmadığınız insanlarla ilgili iyi ki kendimden uzaklaştırmışım diyeceğiniz bir süreçten geçmektesiniz. Uzun süredir devam eden ilişkinizi evlilikle taçlandıracak, hazırlıklar içerisinde heyecanınız artacak. Platonik olarak birine aşıksanız duygularınızın karşılıklı olduğunu öğrenebilirsiniz. Havaların soğuması ile beraber baş ve eklem ağrılarınız artabilir.

YAY BURCU

YAY BURCU 23 KASIM – 21 ARALIK

Siz sevgili Yay burcu ve yükseleni Yay burcu olanlar hayatınızın her bölümünde rengarenk rüzgarların estiği iyi günlere tanıklık edeceksiniz. Finansal anlamda endişeli zamanlardan geçen Yay burçları yatırım yapmak için çok doğru bir aydasınız. Yeteneklerinizi tam anlamıyla ortaya koyacağımız çalışmalar yapıyorsunuz. Havaların iyice soğuması ile birlikte çıkacağınız seyahatler kendinizi yenilenmiş hissettirecek. Yurtdışı ile bağlantılı bir işte çalışıyorsanız sürpriz gelişmeler sizi bekliyor. Uzun süredir ilişkisi olmayan bir Yay burcuysanız aşk kapınızı çalmaya hazırlanıyor ilgili çeşitli sağlık problemleri nüksedebilir, sizlerde kendi sağlığınızı düşünerek omuz, sırt, eklem ağrıları ile ilgili bir takım egzersizler yapabilirsiniz. Bu ay değişik bir şekilde ufak tefek para kayıpları yaşayabilirsiniz, gerek evinizde gerek iş yerinizde dikkatli olmanızda fayda var.

OĞLAK BURCU

OĞLAK BURCU 22 ARALIK – 20 OCAK

Siz sevgili Oğlak burcu ve yükseleni Oğlak burcu olanlar; bu ay çok daha fazla bireysel ve kendi yararınıza şekil alabilecek konularla ilgili düşünmeye başlayabilirsiniz.  Yakın bir zamanda ilişkinizi sonlandırdıysanız ilişkinize bir şans daha verebilirseniz. Evli bir Oğlak burcusanız partnerinize karşı tutkunuz artabilir. Uzun süredir aşk yaşayamamış bir Oğlak burcuysanız size karşı aşk dolu bakışları fark edebilirsiniz. Uzun zamandır ilişkisi olan bir Oğlak burcuysanız evlilik konusu gündeme geliyor. Kalbi boş bir Oğlak burcuysanız yaz tatilinde tam bana göre diyeceğiniz bir kişiye şans vereceksiniz. Bu aylarda harcamalarınız artabilir, kendinizi kısıtlamak istemeyeceksiniz. Lüks tüketme biraz dikkat etmenizde fayda var.

KOVA BURCU

KOVA BURCU 21 OCAK – 19 ŞUBAT

Siz sevgili Kova burcu ve yükseleni Kova burcu olanlar baştan aşağı yenilendiğiniz bir aya merhaba diyecek, içinizden geldiği gibi davranmak isteyecek ve özgürleşmek için değerlerinizden ödün vermeyeceksiniz. Evli bir Kova burcuysanız eşinizin ailesindeki sağlık sorunları gündeme gelebilir. Yalnız yaşayan bir Kova burcuysanız tesadüfen tanışacaksınız kişiyle aranızda başlayan romantik iletişim sizi çok heyecanlandıracak. . İlişkisi olan bir Kova burcuysanız kıskançlığınız yüzünden kriz yaşamanız söz konusu. Evli olan Kova burçları, üçüncü kişiler tarafından ilişkinize müdahale olduğunu anlayarak uzak tutmaya çalışabilirsiniz. Ayrılmış olduğunuz iş yerinizde ilgili çeşitli hukuksal süreçler varsa bu ay çözümleyebilirsiniz.

BALIK BURCU

BALIK BURCU 20 ŞUBAT – 20 MART

Siz sevgili Balık burcu ve yükseleni Balık burcu olanlar sezgilerinizi ve aklınızı aynı anda kullanmaya çalışarak radikal kararlar almak isteyebilirsiniz. İlişkisi olan bir Balık burcuysanız kıskançlık krizini tetikleyecek bir takım çıkışlar yapabilirsiniz. Harcamalar konusunda kendinizi biraz şımartmak için alışveriş yapmak isterken bir yandan da kendinizi sınır koymak isteyebilirsiniz. Tarzınız ve dış görünüşünüz ile ilgili değişiklikler yapmak isteyeceksiniz. . İş yeri sahibi iseniz işinizi taşıma ya da tadilat yapma gibi bir takım düzenlemelere gidebilirsiniz. Seyahatleriniz artabilir, uzun süredir bir araya gelemediniz dostlarınızla görüşebilirsiniz. Yakın tarihte boşanmış bir Balık burcuysanız kendi düzeninizi kurarak, kendinize olan inancınızı güçlendiriyorsunuz. Belli nedenlerden dolayı sakladınız bir ilişkiniz varsa artık kaçmak gizlenmek istemeyeceksiniz aşkınızın elinden tutarak herkesin görebileceği bir şekilde yaşamak isteyeceksiniz

Sündüz Taş

Sündüz Taş

Editör / pausedergi@gmail.com

Astroloji

DİĞER YAZILARI