Aralık ayı burç yorumları

KOÇ BURCU 21 MART-20 NİSAN

Yaşamınızın altın günlerini bu ay itibari ile yaşamaya başlıyorsunuz siz sevgili Koç burcu ve yükselen burcu Koç olanlar. Tutku, ilham dolu günlere hoş geldin derken kariyeriniz için yeni başlangıçlar oluşturuyorsunuz. Yurt dışı bağlantılı ve ortak finans destekli işlerinizde çok verimli bir döneme giriyorsunuz. Tüm yılın kargaşasından dolayı kendinize ayıramadığınız vakti şimdi kendinize cömert bir şekilde sunuyorsunuz. Bekar bir Koç burcuysanız size hayran kalacak bir partner ile tanışabilir, evli olan Koç burçları ise eşinize ve evinize gereken ilgiyi göstereceksiniz. Eğitim hayatına devam eden bir Koç burcuysanız sorumluluklarınız artmakta. Eskiden kafa yorduğunuz, aklınıza taktığınız konuları hızlıca çözüme ulaştırabileceksiniz, sağlık açısından baş ağrılarınız tetiklenebilir. Stresten biraz uzak durmanızda fayda var.

BOĞA BURCU 21 NİSAN-21 MAYIS

Tüm seneyi tarzınızı, bakış açınızı değiştirmeniz gerektiğini görerek geçirdiniz siz sevgili Boğa burcu ve yükseleni Boğa burcu olanlar. Size haksızlık eden, destek oluyormuş gibi görünüp arkanızdan iş çeviren insanları fark ederek uzaklaşıyorsunuz. Aileniz sizin için her zaman önceliğiniz olduğundan onların ani sağlık sorunları sizi biraz meşgul edebilir. Banka kredisi veya borç almış iseniz bunlar ile ilgili tekrar yeni ödeme planları çıkarabilirsiniz. Parayı araç olarak gören, güvence olarak hisseden Boğa burçları siz ne kadar tedbir alsanız da bir parça zorlanabilirsiniz. Oturduğunuz ev ya da ofisinizi değiştirebilir, ya da ufak tadilatlarda bulunabilirsiniz. İşinizden memnun değilseniz farklı bir sektöre geçiş yapabilirsiniz. Evli olan Boğa burçları eşinizin işi ile ilgili ülke değişikliği yapabilirsiniz. Stresten kaynaklı boyun ve omuz ağrılarınıza dikkat etmenizde fayda var.

İKİZLER BURCU 22 MAYIS-21HAZİRAN

İlişkilerinizde kendinizi net ifade edemediğinizi ve küçük ödünler verdiğinizi düşündüğünüz koca bir seneyi sevdikleriniz ile omuz omuza geride bırakmaya hazırlanıyorsunuz siz sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar. Çok iyi anlaştığınız bir arkadaşınızla ortaklık kurabilir hatta semt ya da şehir değiştirebilirsiniz. Sosyal medya ya da yakın arkadaşlarınız tarafından aşk yaşayabileceğiniz bir partner ile tanışabilirsiniz Ruh eşini yakalayan siz sevgili İkizler burçları evlilik planları da yapabilirsiniz. Şehir dışında yaşayan yakınlarınızdan sağlık sorunu ya da kayıp haberleri duyabilirsiniz. Masraflarınızı belli bir süre kısarak kredi, vergi gibi ödemelerinizi yeniden yapılandırabilirsiniz. Sağlık açısından el ve kaslara bağlı dolaşım bozukluğu yaşayabilirsiniz, doktor kontrollerinizi yaptırmanızda fayda var. Medya, basın ile ilgili yazı işlerinizde yıldızınız parlayacak. Yurtdışına açılmaya artık daha sıcak bakabileceksiniz.

YENGEÇ BURCU 22 HAZİRAN-23 TEMMUZ

Geçmişte kalan 11 ayı değerlendirince dünya çıkarlarına göre ilerlemeye devam etsin siz bildiğiniz doğrulardan şaşmadınız ve biraz yorulduğunuzu hissettiniz sevgili Yengeç ve yükselen burcu Yengeç olanlar. Evinize, eşyalarınıza bulunduğunuz semte olan bağlılıklarınızdan değişimler yaşayarak ufak ufak özgürleştiğiniz bu zamanlarda çalışkanlığınızla da takdir topladınız. Hassasiyetinizden dolayı bozulan sağlığınıza daha fazla özen gösteriyor ve kontrollerinizi aksatmıyorsunuz. Sizin için özellikle ilişkilerinizde büyük bir döngü olacak. İçsel dengenizi koruyarak korkularınızı geride bırakabileceksiniz. Evcimen haliniz hem partnerinizi hem de ailenizi mutlu ederken kazanan taraf siz olacaksınız. Bekar bir yengeç burcuysanız aile veya kuzenlerinizin desteği ile yeni bir ilişkiye kucak açacaksınız. İş yeriniz ile ilgili çok çalıştınız ve çok çabaladınız, mükafatınızı almaya başlayacağınız verimli günler kapıda.

ASLAN BURCU 24 TEMMUZ-23 AĞUSTOS

Kışa merhaba derken gökyüzündeki ağır değişimler siz sevgili Aslan burcu ve yükselen burcu Aslan olanlarında bakış açınızı değiştirecek. Kolay bir yıl olmasa da size kazanımlarını bonkörce getiren bir yıl biterken Sevdiğiniz insanların beklenmedik değişimlerine tanıklık edeceksiniz. Duyduklarınız ve gördükleriniz karşısında şaşkınlığınızı gizlemekte zorlanacaksınız. Boşanmış ve çocuk sahibi olan Aslan burçları nafaka tazminat gibi konular yüzünden hukuksal cezalara maruz kalabilirsiniz. Ortaklarınız ile ilgili harcamalar konusunda sıkıntı yaşamamanız adına bazı evrak ve belgelerinizi iki kere gözden geçirmenizde fayda var. Sağlık açısından kalp çarpıntılarına maruz kalabilirsiniz. Sakinleşmek için meditasyon yapmanızda fayda var. Ani bir karar değişikliği ile adres veya şehir değiştirebilirsiniz. Arkanızdan çevrilen işleri ve dedikodular kulağınıza gelebilir, ancak siz hayata geliş amacınızın devamlı önünüze bakarak ilerlemek olduğunu bildiğinizden bunları çok fazla umursamayacaksınız.

BAŞAK BURCU 24 AĞUSTOS-23 EYLÜL

Uzun soluklu ve yoğun bir seneyi geride bırakırken kendinize güzel yatırımlar yaptığınızı fark edeceğiniz ve bunların meyvesini toplayacağınız bir süreçtesiniz siz sevgili Başak ve yükselen burcu Başak olanlar. Aile içindeki kardeşleriniz ile ilgili sorumluluklarınız artarken evinizin içinde bir takım değişiklikler ve düzenlemelerde kafanızı meşgul edebilir. Gerek sosyal çevrenizde gerekse iş yerinizde insanların hak, doğruluk, metanet kavramları ile ilgili bazı değerleri sorgulayabilir hatta eleştirebilirsiniz. Son zamanlarda sağlığınızı ihmal ettiğinizi fark ederek çeşitli kontroller yaptırıp vitamin takviyeleri alarak kendinizi revize edeceksiniz. Bekar bir başak burcuysanız iş yerinizden ya da katıldığınız bir kongre, seminer ortamında yeni bir partner ile tanışabilirsiniz. Evli olan başak burçları ise yaşam kalitenizi arttırarak ilişkilerinizde güzel mesafeler kat edeceksiniz. Kimseye muhtaç olmadan son derece disiplinle çalışarak kendinize yeni iş ve finans kaynakları sağlayabileceğiniz bereketli günlerdesiniz.

TERAZİ BURCU 24 EYLÜL-22 EKİM

Sizi geliştiren, sorumluluklarınızı arttıran koca bir yılı arkanızda bırakırken istikrar konusunda çok fazla yol aldınız siz sevgili Terazi ve yükselen burcu Terazi olanlar. Kültürel anlamda farklı bir partnere sahipseniz evlenme kararınızı ailenize açıklama konusunda çeşitli zorluklar yaşayabilirsiniz. Meslek değişikliği yapmak isteyebilir hatta farklı bir şehre işinizi taşıyabilirsiniz. Çocuklarınızın eğitimi için ülke değişikliği kararı alabilirsiniz. Maddi konularda ailenizin size olan desteği sayesinde yeni bir ev hayalini gerçekleştirebilirsiniz. Mevsim değişimi ve kendini gösteren kış Ekinoksu enerjinizi değiştirecek. Biraz daha sezgileriniz kuvvetlenirken hayatın tadını çıkartmak isteyeceksiniz. Sağlık açısından bel ve omurga sisteminize özen göstermelisiniz, keza ağır sporlardan da kaçınmalısınız. Kişisel hayatınızda kendinize gösterdiğiniz hakkaniyeti gerek ailenizden gerekse dostlarınızdan görmek isteyeceksiniz. Toplumu temsil eden konular ile ilgili dış dünyaya karşı duyarlılığınızda artıyor.

AKREP BURCU 23 EKİM-22 KASIM

Sezgilerine son derece güvenen ve keskin virajlarda sevgileri sayesinde düzlüğe çıkan siz sevgili Akrep ve yükselen burcu Akrep olanlar sabit fikirlerinizden bir nebze olsun esnediğinizi fark edeceğiniz dönemlerdesiniz. Kızgın ve kırgın olduğunuz, tolere edemediğiniz her ne varsa daha adaletli ve merhametli davranarak iç dünyanızı şifalandıracaksınız. Sosyal medyayı daha aktif kullanarak işleriniz ile ilgili fayda elde edeceksiniz. Aniden beliren sağlık sorunlarınızı üstesinden gelebilecek mücadeleci yanınızı ortaya koymaktan çekinmeyeceksiniz. Mesleğiniz ve kariyeriniz ile ilgili çeşitli planlamalar yaparak paranızı ve yatırımlarınızı yeni yılda daha iyi değerlendirmeyi hedefleyeceksiniz. Çocukları olan bir Akrep burcuysanız eğitimleri ile ilgili önemli kararlar vereceksiniz. Evli bir Akrep burcuysanız eşinizin kariyerinde yaşadığı yükselme sizi de mutlu edecek. İlişkisi olan bir Akrep burcuysanız resmiyete dökmek isteyeceksiniz. Kendi işini yapan bir Akrep burcuysanız kariyer merdivenlerini hızlıca tırmanıyorsunuz.

YAY BURCU 23 KASIM-21 ARALIK

Tez canlılığınız zaman zaman sabırsızlığınız ve kaygılarınız size sıradan bir yaşam yaşatmadı sevgili Yay burcu ve yükselen burcu Yay olanlar. İyi niyetinizin suiistimal edildiği, arkanızdan bir takım gizli saklı bir takım işlerin çevrildiği ve hırpalandığınızı hissettiğiniz bu yılı geride bırakırken başkalarının ne düşündüğünü kafayı yormak yerine hayallerinizi hayata geçirerek ilerleyeceksiniz. Çocuk sahibi olmayı hayal eden bir Yay burcuysanız çok güzel dönemlerden geçmektesiniz. Bekar bir Yay burcuysanız sosyal bir ortamda yeni partnerinizi bulma imkanınız olacak. Kendi işini yapan bir Yay burcuysanız yabancılarla iş birliği yaparak kariyerinizi yükselteceksiniz ve saygınlığınız daha da artacak. Kas ve eklem ağrılarınızı hafife almamanız sağlığınız açısından faydalı olacaktır. Eğitim, sosyal medya, yayıncılık ile ilgili konularda kendinizi göstermenin tam zamanı. Evinizde ufak tefek değişikliklere ve tadilatlara girişebilirsiniz.

OĞLAK BURCU 22 ARALIK-20 OCAK

Gerek sağlık gerek iş gerek aile konularında kontrolcü tavrınız koca bir seneyi omuzlarken büyük döngülerden geçerek farkındalığınızı değiştireceksiniz siz sevgili Oğlak burçları ve yükselen burcu Oğlak olanlar. Tıpkı Anka Kuşu misali küllerinizden yeniden doğacaksınız. Üzülmenize, şaşırmanıza rağmen yüksek enerjiniz sayesinde gücünüzü tekrar toplayacaksınız. İş hayatınızda yaşamız olduğunuz kaosun sebebini bularak kalıcı çözümler geliştirebileceksiniz. Özellikle yurt dışı bağlantılı iş tekliflerine açık olmalısınız. Evli bir Oğlak burcuysanız eşiniz ile ilgili hukuki sorunlarınızı çözümleyebilirsiniz, bekar bir oğlak burcuysanız farklı kültürden bir partner sizin gönlünüzü çalabilir. Sağlık açısından geçirdiğiniz gergin günlerin gece uyku problemi ve dişlerinizi sıkma sıkıntılarını kolaylıkla çözebileceksiniz.

KOVA BURCU 21 OCAK-19 ŞUBAT

Korkularınızı geride bırakarak hayata karşı aldığınız sorumlulukları daha fazla gerçekleştirebileceksiniz siz sevgili Kova burçları ve yükselen burcu Kova olanlar. Bu ay gireceğiniz ortamda tanışacağınız kişiler size farklı bakış açıları kazandırarak ufkunuzu genişletecek. Aile ve yakın akrabalarınız ile ilgili şaşıracağınız haberler alabilirsiniz. Bekar bir Kova burcuysanız adeta evleneceğiniz kişi ile tanışabilirsiniz. İş arayan bir Kova burcuysanız yeni iş teklifleri kapınızda. Birikimlerinizi bütçenize uygun ev ya da araba alarak değerlendirebilirsiniz. Dalgınlık ve sakarlıklara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Toplumsal konulara sosyal yardım derneklerine olan ilginizi bu kurumlarda görev alarak somutlaştıracaksınız. Kişisel gelişiminizi desteklemek için sertifikalı eğitim programlarına katılabilirsiniz. Dönemsel olarak sektör değiştirmeyi düşünüyorsanız gökyüzü sizi desteklemekte. Sağlık açısından ayak bileklerinize ve kalçanıza dikkat etmenizde fayda olacaktır.

BALIK BURCU 20 ŞUBAT-20 MART

İçinizde derin izler bırakan sınandığınız ve mükafatları alamadığınız koca bir yılı geride bırakırken artık olgunlaşıp büyüdüğünüzü anlayacaksınız siz sevgili Balık burçları ve yükselen burcu Balık olanlar. Uzun zamandır maddi zorluklar yaşayan siz sevgili Balık burçları umudunuzu yitirdiğiniz anda adeta mucize gibi gelen güzel haberlerle umutlanıyorsunuz. Eğer hayatınızda bu güne kadar meslek, ülke ya da şehir değiştirmediyseniz bu yıl bunları deneyimleme seneniz. Eğitim ya da kariyeriniz ile ilgili köklü değişiklikler yaşayarak güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. İlişkisi olmayan bir Balık burcuysanız aylar önce ayrıldığınız sevgilinizle ilgili haberler alabilirsiniz, evli bir Balık burcuysanız eşinizin ailesi ile ilgili sağlık sorunlarıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Felsefi, mistik konulara ilginiz artarken yenilenecek, güçlenecek ve olgunlaşacaksınız. Eskisi gibi kaybetmekten korkmayacaksınız.

Sündüz Taş

Sündüz Taş

Editör / pausedergi@gmail.com

Astroloji

DİĞER YAZILARI