Pause Travel, Pause Dergi

Bayramın tadını Gezi Hotel Bosphorus’ta çıkarın

Bayramın tadını Gezi Hotel Bosphorus’ta çıkarın

Bayramda şehirde olmayı seçenler, bayramın tadını Gezi Hotel Bosphorus’da çıkarıyor. Merkezi konumu ve sunduğu konfor ile öne çıkan otel, panaromik pencereleri, detaylı düşünülen süit ve delüks odaları ile dikkat çekiyor.  Geleneksel Türk hamamlarının modern bir uyarlaması olan Silver SPA ise dolu dolu geçen bir İstanbul gününden sonra yorgunluğunuzu üstünüzden atmanızı sağlıyor.

Panoramik pencereler Boğaz, Taksim Meydanı, Gezi Parkı ve otelin şehrin kalbine sakladığı yemyeşil bahçelerini kesintisiz izleme keyfi sunarken Gezi Hotel Bosphorus, İstanbul’un güzelliğini içine de taşıyor. Sıcak ve samimi atmosfer sunan otel, çağdaş tasarım anlayışıyla da İstanbul’un benzersiz tarihiyle modernizmi bir araya getiriyor.

Pause Travel, Pause Dergi

Misafirlerine süit ve delüks oda seçenekleri sunan Gezi Hotel Bosphorus, Sky Süit ile öne plana çıkıyor. Otelin en özel odası olan Sky Süit’te İstanbul adeta ayaklarını altına serilirken bu ayrıcalıklı penthouseda, şömineden jakuziye, hi-fi ses sisteminden maxibar’a kadar her şeyi incelikle düşünülüyor. Ayrıca dış mekan mobilyaları ile döşeli özel açık hava teraslarında İstanbul’un kusursuz manzarası seyredilebiliyor.

Modern bir Türk Hamamı ortamı ve Uzakdoğu masajları başta olmak üzere pek çok rahatlatıcı uygulama sunan Silver SPA’da misafirler diledikleri her an bu uygulamalarla birlikte buhar odası, sauna ve dinlenme salonunun keyfini çıkarabiliyor. Hamam ritüellerinden masajlara, cilt ve vücut bakımlarından el ve ayak bakımına kadar yorgunluğunuzu üstünüzden atmanızı sağlayacak pek çok hizmet Silver SPA’da sizi bekliyor.