Pause Travel Pause Dergi

Bodrum’un en yenisi Radisson Collection Hotel

Bodrum’un en yenisi Radisson Collection Hotel

Bodrum’da bu yaz hizmet vermeye başlayan ve Radisson Grup’un Türkiye’deki ilk Premium markası olan Radisson Collection, bayramda da büyük ilgi gördü.

Kos Adası’nın tam karşısında yer alan otelin 400 metre boyunca uzanan sahil şeridinde, isterseniz sakin isterseniz de eğlenerek günü geçirebilirsiniz. Bu muhteşem plajı deneyimlemek isterseniz, otelde konaklama yapmasanız da rezervasyon yaparak hizmet alabiliyorsunuz.

Plajın içinde yer alan sahil restoranı Cafe Haven gün boyu muhteşem lezzetler ile misafirlerine hizmet veriyor. Radisson Collection Hotel, Bodrum’da lezzet düşkünleri için bambaşka bir deneyim yaşayacakları BARranco, konuklarını ege mutfağının eşsiz lezzetleri ve Peru mutfağından seçkiler ile gastronomi yolculuğuna çıkarıyor.

Otelin en büyük özelliklerinde birisi de çok geniş bir SPA alanına sahip olması. Yaklaşık 1150 m2’lik alana yayılmış olan spa içinde özel duş ve jakuzisinin bulunduğu çiftler için bir masaj odası, bir geleneksel hamam, bir buhar odası, bir sauna ve ısıtmalı bir kapalı havuz bulunuyor. Bayram tatili boyunca yine önceden rezervasyon yaparak, pek çok farklı hizmetten yararlanabilirsiniz.

Teknelerin de demirleyebildiği küçük bir iç limanı olan otel Bodrum merkeze 30 dakikalık sürüş mesafesinde.