Burçların şanslı günleri ve şanslı sayıları

Çok eski dönemlerden beri gökyüzünde bazı gezegenler ve yıldızlar gözlemlenerek takvimler yaratılıyordu. Her gezegenin bir günü olduğu gibi saati de önemsenerek buna uygun zamanlarda hareket etmeyi öğrenmişlerdi. Günümüzde de tüm gezegenlerin bir anlamı, işlevi, görevi olduğu gibi; gezegenin günü, o günün önemi ve aynı zamanda saati de oldukça önemsenmekte. Gezegen günlerini ve o günlerde nelere dikkat etmemiz gerektiğini sizlerle paylaşıyorum:

PAZARTESİ AY GÜNÜ

Ay duygusal ihtiyaçlarımızı, evimizi, ailemizi, bedenimizdeki sıvıları ve beslenmemizi yönettiği için­ “Pazartesi sendromu” diye adlandırılan duygularımızın biraz karışık olduğu gündür. Ayın yönettiği tüm konulardaki işlerimiz hızlı ve olumlu olur. Ailemizle ilgileniriz, mutfak işleri için uygundur, diyete başlamak için uygundur. Ay hızlı hareket ettiği için hızlı çözümlenmesini istediğimiz işlere bugünde başlamakta fayda var.

AY SAATİ: Uzun yolculuklara çıkmak, alışveriş yapmak, yemek yapmak için çok uygun saatlerdir.

SALI MARS GÜNÜ

Mars harekete geçme, mücadele, sabırsızlık, agresiflik, cesaret ve öncülüğü temsil eder. “Salı sallanır” tabiri halk arasında o gün yeni bir işe başlanmayacağından dolayı yaygındır. Risk almayı gerektiren girişimler, spor yapmak, cerrahi operasyonlar için uygunken araç kullanırken dikkat edilmelidir.

MARS SAATİ: Spor aktiviteleri, yürüyüş, fiziki güç gerektiren işler, ameliyat, diş çektirmek için uygun saattir.

ÇARŞAMBA MERKÜR GÜNÜ

Merkür iletişim, öğrenme-öğretme, ticaret, seyahat, eğitim, medya ve kardeşleri temsil eder. “Dokuz ayın Çarşambası bir araya geldi” denilmesinin sebebi de hızlı gelişmeler yaşanmasındandır. Yeni bir işe başlamak, eğitimler almak, ticari anlaşmalar yapmak, satış-pazarlama için olumlu gündür.

VENÜS SAATİ: Kitap okumak, bulmaca çözmek, ders çalışmak, konuşmak, sohbet etmek, seminer ve konferans vermek, seyahat etmek için uygun saatlerdir.

PERŞEMBE JÜPİTER GÜNÜ

Jüpiter şans, bereket, mutluluk, zenginlik, bilgelik, dini konular, kazanç, abartmak, affetmek, barış ve uyum, öğretmenler, akademisyenler, üniversiteler ve yayıncıları temsil eder. Perşembe günü yeni işlere başlamak, süregelen işlerinizi geliştirmek için çok şanslı gündür. Parasal konularda, ticari anlaşmalarda şans yanınızdadır. Hukuksal konuları çözümlemek için de güzel gündür.

JÜPİTER SAATİ: Anlaşmazlıkları çözmek, hediye almak, yeni bir eğitime başlamak, sevdiklerinizle iletişim kurmak için şanslı ve uygun saatlerdir.

CUMA VENÜS GÜNÜ

Venüs aşk, cinsellik, güzellik, çekicilik, ilişki kurma yeteneğimiz, barış, huzur, sanatsal aktiviteler, kozmetik, giyim, müzik, dans, takılar, dekorasyon gibi hayatın dünyevi mutluluklarını veren yanlarını temsil eder. Alışveriş yapmak sanatsal aktivitelerde bulunmak, romantik aktivitelerde bulunmak, romantik zamanlar yaşamak, yeni ilişkilere başlamak ve birazda tembellik yapmak için uygundur

VENÜS SAATİ: Güzellik saatidir. Yapılan işler mutluluk verir, flört etmek, evlenme teklifinde bulunmak için güzel saatlerdir. Sevdiğiniz kişilerle aranızdaki küslüğü gidermek için, evde dekorasyon yapmak için, romantik ilişkiler yaşamak için yine oldukça uygun saatlerdir.

CUMARTESİ SATÜRN GÜNÜ

Satürn kalıcılığı, gerçekleri, odaklanmayı, baba, büyük baba gibi yaşlı kişileri, toplumsal kuralları, sabrı, engelleri, olumsuzluğu, mesafeli olmayı temsil etmektedir. Bugün başlayan işlerimiz sağlam ve kalıcı olur ancak sonuca ulaşmak için zorlu yollardan ve mücadele etmekten geçen yolun sonunda sabırlı olmayı bize öğretir.

SATÜRN SAATİ: Kitap okumak, düşünmek, kitap yazmak için uygun saatlerdir.

PAZAR GÜNEŞ GÜNÜ

Güneş canlılığı, yaratıcılığı, çekicilik, cesaret, karizma, otorite, aydınlanma, kendimizi ifade etme, şan, şöhret ve başarıyı, cömertliği, dostluğu ve ihtişamı temsil eder. Pazar günleri eğlenmek, dinlenmek, enerjimizi depolamak, akrabalarımızla, sevdiklerimizle keyifli saatler geçirmek, hedeflerimiz için düzenlemeler yapmak için uygun gündür. Pazar günleri bu nedenle tatildir. Enerjimizi depolarız.

GÜNEŞ SAATİ: Kendimize güvenimiz artar. Nişan, düğün gibi mutlu başlangıçlar için güzel bir gündür ibadet etmek, dua, meditasyon için oldukça uygundur.

BURÇLARIN ŞANSLI SAYILARI

KOÇ BURCU 6.9.15.343

BOĞA BURCU 5.6.13.188,4524

İKİZLER BURCU 3,5,24,233,3545

YENGEÇ BURCU 2,4,12,88,456

ASLAN BURCU 1,4,34,653

BAŞAK BURCU 0,5,16,888

TERAZİ BURCU 2,6,16,432

AKREP BURCU 8,9,53,783

YAY BURCU 3,12,582,943

OĞLAK BURCU 8,9,62,122

KOVA BURCU 4,8,10,84,999

BALIK BURCU 7,11,73,354

Sündüz Taş

Sündüz Taş

Editör / pausedergi@gmail.com

Astroloji

DİĞER YAZILARI