Çocukların karne hediyesi "İllüzyon Müzesi"

Çocukların karne hediyesi “İllüzyon Müzesi”

Çocukların karne hediyesi “İllüzyon Müzesi”

Museum of Illusions her yaştan macera severin uğrak noktası olan olmaya devam ediyor! Uzun ve yorucu bir dönemin ardından okullarını bitiren öğrencilerin karne hediyesi İllüzyon Müzesi’nden.

Museum of Illusion Beyoğlu ve Museum of Illusion Anatolia, ilgi çekici konsept ve deneyim alanlarıyla misafirlerini ağırlıyor ve genç yaşlı demeden herkeste merak uyandırmaya devam ediyor.

2015 yılından bu yana New York, Berlin gibi dünya şehirlerinde yoğun ilgi gören Museum of Illusion, İstanbul’da Beyoğlu Narmanlı Han ve Emaar Avm’de bulunan iki ayrı şubesi ile cazibe merkezi olmaya devam ediyor.

Museum of Illusions’u diğer müzelerden ayıran en önemli farklarından biri de kişinin kendi yolculuğuna çıkarak, illüzyonların bir parçası haline gelmesi oluyor. İnteraktif öğrenme ve eğlenme alanları ile de dikkat çeken Museum of Illusions, aynı zamanda çocukların yaratıcılıklarını geliştirilmesine büyük katkılar sağlıyor.

İllüzyon Müzesinde optik illüzyonlar, hologramlar, etkileşimli illüzyon odaları ve sıra dışı sergi alanları yer almaktadır.