Çocukların tatiline renk katıyor daha mutlu

Çocukların tatiline renk katıyor

Çocukların tatiline renk katıyor 

D Maris Bay, bu sezon ailenizin küçük, büyük her yaştan üyesine yepyeni deneyimler sunarak yaza eğlence katmaya devam ediyor.

D Maris Bay Kids Club’da, Gymy Kids önderliğinde ailenizin minik üyelerine de çeşitli deneyimler sunuyor. Gymy Kids, odağında spor olan, sanat ve doğayla iç içe olmak isteyen çocuklar ve çocuklu aileler için unutulmaz aktiviteler tasarlıyor.

Bu yaz, okulların kapanmasının ardından Eylül sonuna dek D Maris Bay’de sanat, spor, ekoloji ve keşif dolu etkinlikler içeren programları ile Gymy Kids çocukların tatil yaparken gelişmesine, öğrenmesine ve eğlenmesine destek oluyor, anne babalar ise çocukları güvenle etkinliklere katılırken rahatça ve huzurla tatil yapmanın keyfini çıkartıyor.

“Çocuklar Spor Yapsın” sloganıyla bilinen Gymy Kids’in D Maris Bay’e özel olarak hazırladığı programda badmington, orienteering, ayak tenisi gibi farklı spor dallarının yanı sıra futbol, basketbol, jimnastik ve zumba gibi sevilen spor dalları da bulunuyor. Yoga, streching, doğa yürüyüşleri, doğadan ilham alan doğa mandalası ve doğa baskısı gibi sanat atölyeleri ve birbirinden eğlenceli ve farklı etkinlikler çocuklarınızı unutamayacakları bir deneyim için bekliyor.