D Maris Bay 10. yılını kutluyor!

D Maris Bay 10. yılını kutluyor!

D Maris Bay 10. yılını kutluyor!
Ege Denizi ve Akdeniz’in buluştuğu büyüleyici Datça Yarımadası’nın en güzel koylarından birinde konumlanan D Maris Bay 10. Yılına özel sunacağı 10 özel ritüel ve deneyimler ile misafirlerine kapılarını açtı.

D-Hotel Maris

Misafirlerine otele giriş yaptıkları andan veda anına kadar benzersiz bir tatilin sözünü veren D Maris Bay Karşılama ve Uğurlama Ritüeli ile konuklarına merhaba diyor ve rüya gibi bir dünyanın kapılarını aralıyor.
Green Hill’de Nefes Kesici Manzara Eşliğinde Gün Batımı ve D Maris Bay Körfezinin Sualtı Harikalarını Keşfetme Ritüeli ile tabiat harikası doğayı keşfederken, 10. Yıla özel SPA menüsü ile Welness Ritüeli ve Doğada Açık Hava Spor Ritüeli ile ise ruhsal ve bedensel dinlenmenin yolunu sunuyor

D-Hotel Maris
Akdeniz mutfağı ve lezzetli imza kokteylleri sunan ultra şık beach club’da La Guérite Deneyim Ritüeli, 10. Yıla özel imza kokteyller ve lezzetler ile Zuma Sunday Ritüeli ve Manos’ta Dilek Tabakları Ritüeli ile hem gastronomik bir serüvenin hem de keyif ve eğlence dolu anılar yaşatmak isteyenleri sürprizleriyle bekliyor.

D-Hotel Maris
D Maris Körfezi’nin rüya gibi atmosferinde Sanat Ritüeli ve tüm koylara, maviliklere ve yeşilliklere hakim Lobi Terasında misafirlerine Maris Kitchen’ın benzersiz İtalyan lezzetleri ve özel kokteyllerini sunan Lobi Teras’ta Aperitivo Ritüeli ile D Maris Bay misafirlerine özgün lezzetler ve gün boyu süren eğlenceler sunuyor.

D-Hotel Maris
D Maris Bay
Hisarönü Mevki, Yeni Datça Yolu 35. Km, 48380 Marmaris/Muğla
Telefon: (0252) 441 20 00
https://dmarisbay.com