Ekim ayı burç yorumları

KOÇ BURCU 21 MART – 20 NİSAN

Siz sevgili Koç burcu ve yükseleni Koç burcu olanlar; telaşlı davranışınızla kendinize hakim olmakta güçlük çekeceğiniz ve huzursuzlaştığınız bir aydan geçmektesiniz Hassasiyetiniz sizi bu aralar son derece yormakta. Sakinliğinizi ele alarak ilişkinizde giden aksilikleri toparlanma sürecine geçiyorsunuz. Uzun zamandır kurumsal bir firmada çalışıyorsanız kendi işinizi kurmak adına adımlar atabilirsiniz, yeni ortaklıklar pay sahibi olma gibi gelirler söz konusu olabilir. Nafaka, miras, tazminat gibi konularda hak edişler sizlerden yana. Duygusal gerginliğiniz partneriniz tarafından yanlış anlaşılabilinir, özgürleşmek istediğinizi düşünebilir ancak siz birlikteliğinizin ahengini değiştirebilirsiniz. Baş ağrılarınız ve tansiyonunuz gündeme gelirken sağlık kontrollerinizi yaptırmanızda fayda var.

BOĞA BURCU 21 NİSAN – 21 MAYIS

Siz sevgili Boğa burcu ve yükseleni Boğa burcu olanlar; netliği seven, açık sözlü yanınızla insanların yanlış anlamalarına tahammülünüzün kalmadığını anladığınız aylardan geçmektesiniz, kimlere nasıl tutum sergilediğinizde özen göstereceksiniz. Gündelik koşturmalarınız da size destek olan arkadaş ya da partneriniz işlerinizi kolaylaştıracak. Beklenmedik ani iş teklifleri alabilir, terfi, maaş artışı söz konusu olabilir. İlişkilerinizde biraz ketum ve sahiplenici olduğunuzdan biten ilişkinizle ilgili ya da eski eşinizle ilgili haberler alabilirsiniz. Sevdiklerinize karşı aşırı korumacı tavrınız zaman zaman karşınızdaki insanla sıkıntı yaşamanıza sebep olabilir. Kronik hale gelmiş ağrılarınızı geçirebilmek için spor ve egzersizleri arttırabilirsiniz.

İKİZLER BURCU 22 MAYIS – 21 HAZİRAN

Siz sevgili İkizler burcu ve yükseleni İkizler burcu olanlar; hayatınızın rutin akışını değiştiriyorsunuz, hem insan hem para kazanacağınız bir dönemden geçiyorsunuz. Birikimlerinizi artırırken özgüveniniz de artacak. İlişkisi olan İkizler burçları kültürel farklılıklardan dolayı ailenizle aranızda bir takım zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Bekar olan İkizler burçları ise sürpriz bir aşk kapınızı çalabilir. Uzun zamandır hukuksal alanda elde etmiş olduğunuz bir kazanımınız gündemde. Banka ve kredilerle ilgili borçlarınızı bir rutine oturtuyorsunuz. Gündelik işlerinizde bir takım aksaklıklar ve sakarlıklar yaşamınız söz konusu. Sağlık açısından ağız ve diş sağlığınızla ilgili doktorunuza kontrollerinizi yaptırmanızda fayda var. Çalışmalarınız genişlerken maaş, tarifi, zam gibi konularda da çok güzel gelişmeler sizleri beklemekte.

YENGEÇ BURCU 22 HAZİRAN – 23 TEMMUZ

Siz sevgili Yengeç burcu ve yükseleni Yengeç burcu olanlar; senelerin yorgunluğunu adeta üzerinizden atacağınız bir aydan geçmektesiniz. Kendinizi şımartacağınız bugünlerde hobileriniz ve almak istediğiniz eğitimlerle ilgili oldukça güzel süreçlerden geçmektesiniz. Dışarıdan kıskanılan, göz önünde olabileceğiniz, imrenilen ilişkiler yaşayabilirsiniz. Çalıştığınız iş ortamında yüksek akademik eğitimlerle ilgili kendinizi geliştirebilir, farklı kültürlerden insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Kardeş, yakın akraba ve annenizle ilgili bir takım problemlerle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak isteyen yengeç burçları için güzel dönemlerden geçmektesiniz. Kripto para, borsa ve bu tarz finansal alanlara ilginiz artabilir.

ASLAN BURCU 24 TEMMUZ – 23 AĞUSTOS

Siz sevgili Aslan burcu ve yükseleni Aslan burcu olanlar; uzun bir süre boyunca üstesinden gelemediğiniz, düzeninizi bozduğunu düşündüğünüz bir takım aksilikler üst üste yaşamış olabilirsiniz, hemen telaşe kapılmayın, güzel süreçler sizleri beklemekte. Evli olan Aslan burçları ilişkinizi toparlayıcı davranıyorsunuz. Kendi emeklerinizle kurduğunuz hayatınızda parasal konularda kendinizin yeni bir takım gelişmeleri ile güveninizin arttığını hissediyorsunuz. Sizin güçlü yönünüzden insanlar etkileniyor. Kredi kartları, sanal para konusunda bir takım tatsız olaylar yaşamamak için önlem almanız da fayda var. Kendinizi geliştirmek için özel eğitimler alabilirsiniz, mistik konulara olan ilgi ve alakanız artmakta. Stres ve kaygıdan uzak durmalısınız, aksi taktirde anksiyete bozukluğu yaşamınız söz konusu.

BAŞAK BURCU 24 AĞUSTOS – 23 EYLÜL

Siz sevgili Başak burcu ve yükseleni Başak burcu olanlar; etrafınızı sizi rahatsız eden huzursuz eden kişilerden uzaklaşarak prensiplerimizden ödün vermeyeceğiniz bir aya giriyorsunuz. Yazın güzel vakit geçiren Başak burçları kendiniz ya da aileniz için deniz kenarında yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Uzun süredir kilo problemi yaşayan Başak burçları ise hem beslenme hem de spor açısından daha disiplinli hareket ederek kilo vermek için adım atabilirler. Ailenizin özellikle kız kardeşinizin bu dönemde size daha fazla ihtiyacı olabilir, problemleri çözme sitiliniz oldukça yapıcı ve anlayışlı olacaktır. Yeni eğitimler almak için son derece uygun zamanlar. Öfkenizi kontrol etmekte zaman zaman zorlansanız da edineceğiniz hobiler sayesinde kendinizi frenleyebileceksiniz.

TERAZİ BURCU 24 EYLÜL – 22 EKİM

Siz sevgili Terazi burcu ve yükseleni Terazi burcu olanlar; kendinizi ve hayatınızı yeniden yapılandırmaya ve imajınızda değişiklikler yaratmayan hazır mısınız? Evli bir Terazi burcuysanız uzun zamandır partnerinizle konuşamadığınız bazı konuları masaya yatırarak daha açık ve net olacaksınız. Çocukları olan bir Terazi burcuysanız onların fikirlerini daha fazla önem vereceğiniz bir dönemden geçmektesiniz. Eğer ev ortamınızı ofise çevirdiyseniz diğer bireylerle sizin şartlarınıza uygun ortam yaratmak için kararlar alabilirsiniz. Uzun zamandır ev alım satım işinizi planladığınız süreçten daha kısa zamanda halletme şansınız gündeminizde. Eğer ortağınız varsa yeni kararlar alma aşamasındasınız, iş yerinizi ofisinizi taşımak isteyebilirsiniz. İlişkisi olmayan Terazi burçları gizli ilişkilere çekilebilir aman dikkat.

AKREP BURCU 23 EKİM – 22 KASIM

Siz sevgili Akrep burcu ve yükseleni Akrep burcu olanlar; duygularını derin yaşayan ve ifade eden sizler bu ay kendinizi oldukça önem vereceksiniz, gerek dış görünüşünüz gerek hayata bakış açınız gerek arkadaş çevrenizle ilgili kaliteli kararlar alıyorsunuz. İş ile ilgili sorumluluğunuz artarken çalışma düzeninizdeki bir takım aksaklıkları toparlamaya çalışacaksınız, bazı organizasyonlarınızı iptal edebilirsiniz. Aile bireyleri ile ilgili maddi destek gerekebilir sizden yardım talep edebilirler. Uzun zamandır ilişkisi olan bir Akrep burcuysanız ayaklarınız yerden kesilmiş durumda, evlilik kapınızı çalmak üzere. Kısa seyahatler gündeminizde ancak harcamalarınız konusunda kendinizi kısıtlamak istemeyeceksiniz. Sorunlu ilerleyen bir birlikteliğinizi daha fazla yıpratmamak adına sonlandırabilirsiniz.

YAY BURCU 23 KASIM – 21 ARALIK

Siz sevgili Yay burcu ve yükseleni Yay burcu olanlar; sizi derinden üzen duygulardan arınmaya başlayacak ve potansiyelinizi açığa çıkaracaksınız. Uzun soluklu birlikteliğiniz varsa evlilikle taçlandıracaksınız. Çocuklu bir Yay burcuysanız çocuklarınızın arkadaşları ile ilgili bir takım problemlerle ilgilenmeniz söz konusu. Uzun zamandır ilişkisi olmayan Yay burçları ise farklı kültürden insanlarla tanışarak kendinize bir şans vermek isteyebilirsiniz. İş yerinizde temponuz artarken uzun zamandır beklediğiniz maddi anlamda kazancınıza ulaşabileceksiniz. Hukuksal konularla ilgili uğraştığınız bir konu sizin lehinize gelişecek. Gündelik hayatınızda biraz zorlandığınız ve sağlığınızı olumsuz yönde etkileyecek alışkanlıklarınızdan kurtulmak isteyeceksiniz.

OĞLAK BURCU 22 ARALIK – 20 OCAK

Siz sevgili Oğlak burcu ve yükseleni Oğlak burcu olanlar; çok yoğun bir ay sizleri beklemekte, geleceğinizi şekillendirmek adına köklü kararlar alabilirsiniz. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz işi yapmak için fırsat yakalayabilirsiniz. Akrabalarınızla ilgili sağlık sorunlarından haberdar olabilirsiniz. Miras konuları ile ilgili uzun zamandır beklediğiniz olumlu haberler gündeminizde. Bu ay içerisinde ev ya da ofis değişikliği yapmamız söz konusu. İlişkisi olmayan Oğlak burçları ise eski sevgilinize karşı olan duygu ve hislerinizi bitmediğini fark edebilirsiniz. Çocukları olan Oğlak burçları ise bir takım konularda çekişmeler yaşamanız söz konusu. Kronik sağlık sorunları yaşıyorsanız sağlığınıza daha fazla özen göstermeniz de fayda var.

KOVA BURCU 21 OCAK -19 ŞUBAT

Siz sevgili Kova burcu ve yükseleni Kova burcu olanlar; aşk, kariyer aile ve sosyal hayatınızda sevdiklerinize karşı daha koruyucu tavırlar sergileyerek sahiplenici davranabilirsiniz. Kendi işinizi yapıyorsanız son zamanlarda yaşamış olduğunuz krizleri daha profesyonel davranarak atlatabilirsiniz, aile şirketinde çalışıyorsanız bir takım düzenlemeler içinize sinmese de bazı kararları kendi lehinize çevirebilirsiniz. İlişkisi olmayan Kova burçları ise çevrenizdeki aşk dolu bakışlara kayıtsız kalmayacaksınız yalnız imkansız aşklara çekilmeye dikkat etmelisiniz. Evli bir Kova burcuysanız eşinizin kariyerinde yaşayacağı bazı problemler gündeminizde damgayı vuracak. Dış görünüşünüzü tazelemek isteyebilirsiniz, cilt bakımı ve çeşitli estetik operasyonları ile ilgili değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz.

BALIK BURCU 20 ŞUBAT – 20 MART

Siz sevgili Balık burcu ve yükseleni Balık burcu olanlar; uzun zamandır bir takım aksaklıklar yaşadığınız için kendinizi kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Bu dönemde cilt hassasiyetiniz artabilir, alerjik reaksiyonlara dikkat etmenizde fayda var. Beyaz eşya ya da teknolojik aletleriniz bozulabilir dikkat etmelisiniz. Yeni başlayan bir ilişkiniz varsa partnerinizle aranızda kıskançlık krizleri çıkabilir. Yakın akrabalarınızla ilgili sizi şok edecek bir takım haberler kapınızda. Uzun zamandır ilişkisi olan bir Balık burcuysanız partnerinizle evlilik üzerine bolca sohbetler edebilirsiniz. Eklem ağrılarınız artabilir daha düzenli beslenme ve spor yapmaya özen göstermelisiniz.

Sündüz Taş

Sündüz Taş

Editör / pausedergi@gmail.com

Astroloji

DİĞER YAZILARI