Haziran ayı burç yorumları

KOÇ BURCU 21 MART-20 NİSAN

Güvensiz, küskün, inişler ve çıkışlar yaşayan siz sevgili Koç burcu ve yükseleni Koç burcu olanlar; melankoli dönemi son bulmakta.  Uzun zamandır sizi yoran bazı konuların netleşmesini istiyorsunuz artık. İlişkisinde belirsizlikler yaşayan Koç burçları yol ayırımına gelebilirsiniz aman fevri davranışlardan uzak durun. Bu ay gündeminizi yakın arkadaşlarınızla vakit geçirmek, aile bağlarını güçlendirmek ve kısa seyahatler yapmak oluşturacak. Sizler analitik çözümcü yanınız ve entelektüel taraflarınız sayesinde işinizde düzen bozan kişilere karşı yeni bir düzen kurarak, disiplini sağlayabileceksiniz. Bekar bir Koç burcuysanız aşk hayatına dair yeni heyecanlar yaşayabilirsiniz. Eğer bu süreç içinde gerek siz,  gerek eşiniz işinizden olduysanız yeni görüşmeler kapınızda. Medya, gazete, reklam sektörü ile ilgili yüzünüzü güldürecek teklifler alabilirsiniz.

BOĞA BURCU 21 NİSAN-21 MAYIS

Garantici huyunuzla bilinen siz sevgili Boğa burcu ve yükseleni Boğa burcu olanlar yaz planlarınızı yaparken beklenmedik sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Uzun süredir ortaklıkla devam eden bir işiniz varsa yol ayrımına girebilir, para akışınızı düzene sokmanız gerekebilir. Evli Boğa burçları eşlerinin işlerinden dolayı sıkıntılı süreçler geçirebilir. Uzun süredir birlikte olduğunuz ilişkiniz varsa kendinize koyduğunuz kuralları esnetebilirsiniz.  Hem ruhsal hem fiziksel olarak enerjinizi arttırıyorsunuz. Evinize para harcayarak büyük bir değişime girişebilirsiniz. Çocuk planları olanlar için müjdeli haberler kapınızda. Yeni iş alanları yaratma isteğiniz şanı ve unvanı olan kişilerin destekleriyle olumlu sonuçlanabilir. Geçen aylarda aile içinde miras olayları gündeminizi oluşturmuş ve şimdi bu zamanlarda güzel sonuçlar elde etmenin tam zamanı.

İKİZLER BURCU 22 MAYIS-21 HAZİRAN

Yarım kaldığınız taraflarınızı hamle yaparak tamamlama sürecinden geçiyorsunuz siz sevgili İkizler burcu ve yükseleni İkizler burcu olanlar. Sizi sıkan, üzen ilişkinizde boşanma kararı alabilirsiniz. Ertelediğiniz birçok şeyi havalarında iyice ısınmasıyla hızlı ve aceleci bir tavırla uygulamak isteyebilirsiniz. İlişki yaşadığınız partnerinizin iş çevresinden veya aile çevresinden kaynaklı sizden gizlenmiş tuhaf bilgiler öğrenebilirsiniz. Eğer kurumsal bir firmada çalışıyorsanız statü atlayabilirsiniz, aile şirketinde çalışan İkizler burçları için yol ayrımı meydana gelebilir. Sizi uzun süredir sıkıntıya düşüren maddi konular ve beklentileriniz ile ilgili başka iş seçenekleri ile beraber ufak bir rahatlama yaşayabilirsiniz. İki şehir arasında git gel yapıyorsunuz adeta, sevgilinizi yanınıza davet etmek ve ilişkinizi evlilikle taçlandırmak isteyebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU 22 HAZİRAN-23 TEMMUZ

İnsanlar sizin değiştiğinizi düşünüyor çünkü iyi niyetinizi suistimal edenlere karşı eskisi gibi değilsiniz artık siz sevgili Yengeç burcu ve yükseleni Yengeç burcu olanlar. Aşktan yana yüzünüz gülüyor; sizi fark eden, anlayan, anlayış gösteren partneriniz sizi çok mutlu edebilir. Sizler bu dünyanın sevgi üzerine kurulduğunu oldukça farkındasınız. Tüm dünyada gerçekleşen karantina sizin için gizli bir bahçeniz haline geldi adeta ve dış dünyanın acımasızlığı sizi yorup moralinizi bozmuşken duygularınızı şifalandırmak için fırsat yakalamış oldunuz. Şimdi ise çok daha enerjiksiniz. Kırıldığınız, gücendiğiniz insanların aslında sizi ne kadar da olgunlaştırdığını fark edeceksiniz. İlişkilerinde sorun yaşayan Yengeç burçları uzlaşmak isteyebilirsiniz. Eğitim hayatınızda bölüm değiştirmek isteyebilirsiniz. Annenizle daha yakından ilgilenmek isteyecek, sağlık sorunlarına destek olacaksınız.

ASLAN BURCU 24 TEMMUZ-23 AĞUSTOS

Kendinizi biraz kırılmış, yaralanmış hissettiğiniz günlerden geçmektesiniz siz sevgili Aslan burcu ve yükseleni Aslan burcu olanlar. Bu ay ruhunuzu yükseltirken haksızlığa uğradığınızı düşündüğünüz konularda da şifalanıyorsunuz. Sizleri aşağı çeken insanlarla hak hukuk üzerine savaşırken; sevme haliniz kimselere benzemediğinden artık dingin bir yaşam sizleri bekliyor. En çok bu çözülmeyi de baba figürü ile yaşamanız mümkün. Tam da yazın başlarında lider kişiliğinizi yansıtabilecek, gösterişli ve zarafetinizle hem kendinizi hem de etrafınızdakileri coşturacaksınız. Uzun süredir birlikteliği olan bir Aslan burcuysanız ilişkinizin kalıcı olmasını isteyeceksiniz. Sahne, gösteri sanatları gibi alanlarda da parlamanız söz konusu. Kariyerinize yeni bir teklifi olumlu değerlendirerek zirveye taşımanıza az bir süre kaldı. Sağlık açısından gerginliğin tetikleyebileceği tansiyon ivmenize dikkat etmenizde fayda var.

BAŞAK BURCU 24 AĞUSTOS-23 EYLÜL

Uzun zamandır zihninize, bedeninize söz geçiremediğinizi ve çok fazla baskıladığınızı hissediyorsunuz siz sevgili Başak burcu ve yükseleni Başak burcu olanlar. Uzun bir tatil planlıyorsunuz. Üretken yanınızı arkadaşlarınızdan da gelen destek sayesinde takdir edilme duygusuyla motive oluyorsunuz. Dijital platformlarda iş yapan Başak burçları için çok verimli zamanlar. Telefon trafiğiniz artabilir, aile içinde kardeşlerinizle ilgili çatışmalar yaşayabilirsiniz ve her zamanki gibi hijyen konularında biraz abartılı davranabilirsiniz. Üst solunum yolları ile ilgili alerjileriniz artabilir. Havaların ısınmasıyla birlikte dalgınlık, unutkanlık, odaklanma problemi yaşayabilirsiniz ve bu uykularınızı da etki edebileceğini için uykusuzluk sorunu baş gösterebilir. Birlikte olduğunuz partnerinizle sorunlar yaşayabilir, ani tepkiler gösterebilirsiniz Alınganlığınızın artabileceği bu süreçlerde sinirlenip ağzınızdan istemsiz cümleler sarf etmemeye özen göstermelisiniz.

TERAZİ BURCU 24 EYLÜL – 22 EKİM

Duygularını yoğun yaşayan ve başkalarının müdahale etmesini hiç hoşlanmayan siz sevgili Terazi burcu ve yükseleni Terazi olanlar havaların ısınmasıyla birlikte sosyal yaşamınız hızla artmakta. Sizler gözlere hitap eden bir yapıya sahip olduğunuz için arkadaşlarınız tarafından aranan kişilersiniz. Yabancı ortaklıklar, iş anlaşmaları bu ay gündeminizi oluşturuyor, kariyerinizle ilgili büyük gelişmeler gündemde. Gerek aile gerek ilişkileriniz gerekse iş hayatınızda pek çok alanda değişim yaşıyorsunuz. Hayat kalitenizi arttırmaya çalışırken sadece fiziğinizi değil sosyal çevrenizde de değiştirmek istiyorsunuz. Finansal konularla ilgili çeşitli düzenlemeler yapıyorsunuz. Sağlığınız ile ilgili ve de evcil hayvanınız ile ilgili rutin kontrollerden geçebilirsiniz. Kronik yorgunluk hissedebilirsiniz.

AKREP BURCU 23 EKİM – 22 KASIM

Ani gelişen olaylar ve artan sorumluluk duyguları sizi bir hayli yordu sevgili Akrep burcu ve yükseleni Akrep burcu olanlar. Bazı şeyleri gereksiz gözünüzde büyüttüğünüzü fark ederek kendinize yeni bir sayfa açıyorsunuz bu ay. İş yerinde daha önceden hakkınız yenildiyse bu ay hukuki durumları da işin içine katarak hakkınızı tam anlamıyla arıyorsunuz. Kırgın ya da küs olduğunuz kişilerle barışırken, samimiyetinden şüphe ettiğiniz insanlarla araya mesafe koyuyorsunuz. İlişkisinde sorunları olan Akrep burçlarıysa dış etkenlerden etkilendiğini farkına vararak ilişkisini yeniliyor. Evli bir Akrep burcuysanız eşinizin kariyerinde yaşayacağı güzel gelişmeler sizi de son derece mutlu edecek. Havaların da ısınmasıyla beraber daha fazla sosyalleşmek, gezmek, alışveriş yapmak isteyeceksiniz. Çocukları olan bir Akrep burcuysanız çocuklarınıza işbölümü ve sorumluluk veriyorsunuz.

YAY BURCU 23 KASIM – 21 ARALIK

Geçmişe dair acılarınız zaman zaman ani patlamaları sebep oluyor siz sevgili Yay burcu ve yükseleni Yay burcu olanlar. Kendinizi güçlü tutmak için çaba sarf ediyorsunuz.  Uzun süredir ilişkisi olmayan Yay Burçları tesadüfen karşılaşacağınız kişilerden sizi şaşırtan gelişmeler yaşayabilirsiniz. Evli bir Yay burcuysanız kıskançlıklarınız aranızda bir takım tatsızlıklara neden olabilir. Yeni bir ilişkiye başlayan Yay burçları ise tutkulu bir ilişki sizleri bekliyor. İş ortamında çalışma arkadaşlarınızla ilgili bir takım sizi şok eden olaylar yaşamanız muhtemel. Beklemediğiniz iş fırsatları gerek maddi gerek manevi anlamda özgüveninizi arttıracak. Aile içinde yaşlı kişilerin sağlık sorunları gündeminize gelebilir. Seyahat ederken evraklarınıza dikkat etmenizde fayda var.

OĞLAK BURCU 22 ARALIK-20 OCAK

Uzun zamandır çok çalıştınız yoruldunuz siz sevgili Oğlak burcu ve Yükselen Oğlak olanlar. Bu yorgunluğunuzu artık bir mola vererek atmanın zamanı geldi.  Defalarca şans verdiğiniz bir ilişkiniz varsa içinizi huzursuz eden duygu ve düşüncelerin doğru olduğunu anlayacaksınız. Eski sevgiliniz sizinle yeniden iletişim kurmaya çalışabilir, sizi biraz şaşırtsa da eskiye dönmemenizde fayda var. Son zamanlarda evliliğini sonlandırmış bir 0ğlak burcuysanız gelişen yeni olaylar karşısında tekrar bir araya gelme ihtimaliniz var. Yurtdışı ile bağlantılı bir iş yapıyorsanız kariyerinizde ilerlemeniz söz konusu. İş arayış içinde olan bir Oğlak burcuysanız güzel tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Formunuzu korumak için uzun zamandır yaptığınız diyetten güzel sonuçlar elde ediyorsunuz. Sağlık açısından dişlerinizin bakımınız ve tedavisini yaptırabilir, sporu hayatınızın bir parçası haline getirebilirsiniz.

KOVA BURCU 21 OCAK-19 ŞUBAT

Uzun zamandır kendinizi çok baskı altında hissediyorsunuz siz sevgili Kova burcu ve yükseleni Kova burcu olanlar. Hayatınızdaki belirsizliklerin sizi rahatsız ettiğini düşünüyorsunuz. Kendi işinin patronu bir Kova burcuysanız çalışanlarınızın zamansız istekleri sizi biraz yorabilir. Ailenizde hukuksal problemler yaşayanların üzüleceğine şahit olacaksınız. Miras gibi konularınız varsa son dakikada bir takım sorun ve pürüzler yaşamınız mümkün.  Uzun zamandır ertelenen bir alacağınız varsa kolaylıkla alabiliyorsunuz. İlişkisi olan Kova burçları romantizm ve tutku sizleri bekliyor. İlişkisi olmayan bir Kova burcuysanız sizi yorabilecek bir ilişkiyi adım atabilirsiniz. Evinizde bir takım değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz.

BALIK BURCU 20 ŞUBAT-20 MART

Birçok pişmanlık deneyimlediniz geçtiğimiz aylarda ve birçok tecrübeden geçtiniz, artık mutlu başlangıçlar istiyorum diyeceğiniz bir aya giriş yaptınız siz sevgili Balık burcu ve yükselen burcu Balık olanlar. Ailevi konularda size sorumluluk düşebilir. Çeşitli organizasyonlarda boy gösterebilirsiniz. Boşanmış bir Balık Burcuysanız ikinci baharı yaşamak isteyebilirsiniz. Evli bir Balık Burcuysanız eşinizin kariyerindeki yükselme ile ilgili size olan ilgisinin azaldığının hissine kapılabilirsiniz. İlişkinizde uzun süredir sorunlarla başa çıkamıyorsanız ani öfke patlamanız bir anda sizi haklıyken haksız duruma düşürebilir. İşyerinizdeki çalışma arkadaşlarınızla aranızda yaşayacağınız bir tartışmadan dolayı hiç olmadık yere sizin adınız geçebilir. Yakın arkadaşınızla gireceğiniz bir münakaşa sizin canınızı biraz sıkabilir. Diyete başlamak için ve spor yapmak için oldukça uygun aylar. İçinize sinmeyen yürütmüş olduğunuz bir projede ufak tefek detayları dokunarak güzellikler yaratabilirsiniz.

Sündüz Taş

Sündüz Taş

Editör / pausedergi@gmail.com

Astroloji

DİĞER YAZILARI