Kasım 2021 burç yorumları

Kasım 2021 burç yorumları  

KOÇ BURCU 21 MART – 20 NİSAN

Siz sevgili Koç burcu ve yükseleni Koç burcu olanlar; bazı konuların dışarıdaki şahıslara bağlı olarak değişiminden dolayı birçok sorunla vedalaşarak geride bırakmak isteyeceksiniz. Evli bir Koç burcuysanız eşinizin ailesiyle ilgili bir takım gerginlikler söz konusu olabilir. Uzun süredir beraberliği olan Koç burçları ilişkinizi evlilikle taçlandırmak isteyebilirsiniz. Eğitime devam eden bir Koç burcuysanız yurtdışı burs başvurusu ve burayla alakalı konaklama gibi konularda ve hukuksal anlamlarda çok şanslı dönemlerden geçmektesiniz. Uzun süredir ödemekte zorluk çekmiş olduğunuz kredileri bu sene kolaylıkla ödeyerek finans durumunuzu iyileştirebilirsiniz. Genel sağlık kontrollerinizi yaptırmanızda fayda var.

BOĞA BURCU 21 NİSAN – 21 MAYIS

Siz sevgili Boğa burcu ve yükseleni Boğa burcu olanlar; Kasım ayı sizler için en tahmin edilemeyen aylardan biri. Evli Boğa burçları karşılıklı anlaşma ve uzlaşma yoluna gitmek isteyebilirler, eşinizin ortağı yada aile şirketi ile alakalı parasal konularda bir takım gerginlikler söz konusu olabilir, aile büyüklerinizin sağlığı konusunda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kariyeriniz konusunda çok güçlü, çalışkan, kişiliği oturmuş insanlardan destek görebilirsiniz. Kendinizi iyi hissedecek, gönlünüzü hoş tutacak ilişki arayışınız aniden karşılaşacağınız bir partner sayesinde yaşayabilirsiniz. Uzun süredir arada verdiğiniz hobilerinize tekrardan ilgilenebilirsiniz. Kendinizle fazlasıyla meşgul olacağınız bir süreçten geçiyorsunuz. Gerek eşyalarınızı, gerekse dış görünüşünüz ile ilgili alışverişlerinizi hızlandırabilirsiniz.

İKİZLER BURCU 22 MAYIS – 21 HAZİRAN

Siz sevgili İkizler burcu ve yükselen ikizler burcu olanlar kendinizi çok yorduğunuzu hissedeceğiniz bir aydan geçmektesiniz. Uzun süredir tecrübelerinizden kaynaklı çok güzel işlere imza attınız, kendinizi yeniden hayatın içinde motive ederek güzel bir konumlandırma yaşadınız. Ailenizde oluşan bir takım psikolojik sorunlara destek vererek onlardan yardımınızı esirgemiyorsunuz,  kız kardeşiniz varsa ufak bir kırgınlık sonucu aranızda oluşan mesafenizi tekrar yakınlaştırabilirsiniz. Ekibinizi, işinizi, finansal gücünüzü büyütmek istiyorsunuz.  Yasak aşklara çekilebilirsiniz, hatta evliliği ilişkinin ihanet yüzünden zorlananlar ise her şey gün yüzüne çıkabilir. Kronik yorgunluk çekiyorsanız mutlaka vitamin takviyesi almanızda fayda olacaktır.

YENGEÇ BURCU 22 HAZİRAN – 23 TEMMUZ

Siz sevgili Yengeç burcu ve yükseleni Yengeç burcu olanlar; maceracı bir aydan geçmektesiniz, gökyüzü sizlere oldukça İlhan vermekte, kalıplarınızın dışına taşıyorsunuz. Aile büyüklerinizle ilgili çeşitli düzenleme ve planlamalar yapabilirsiniz. Hukuksal ve mahkeme ile ilgili konuşmalar, konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. İşinizden dolayı seyahatleriniz artabilir. Eğer bir sivil toplum kuruluşunda çalışıyorsanız sosyal çevrenizde topluma faydalı olacak projeler geliştirebilirsiniz. Çocuğunuz varsa, okul gibi bir takım düzenlemeleri için fedakârlıkta bulunabilirsiniz. İlişkilerde tutumunuzu tamamen değiştiriyorsunuz, artık çok fazla vermekten yorulan siz sevgili Yengeç burçları tamamen dengeli davranmaya gayret ediyorsunuz. Bu ay sık sık sinüzit ve baş ağrıları ile ilgili kronik rahatsızlık yaşamanız söz konusu.

ASLAN BURCU 24 TEMMUZ – 23 AĞUSTOS

Siz sevgili Aslan burcu ve yükseleni Aslan burcu olanlar; uzun süredir ruhunuzu tamamlayamadığınız duygusal boşluklardan geçmektesiniz: baba hasreti, şefkat ihtiyacı gibi konularda tutunacak bir dal aradığınız süreçlerden geçerken tüm bu duygularınıza iyi gelebilecek bir aşk kapınızı çalabilir. İşi gücünüzü insanlara bölüştürerek, egonuzu sezgilere teslim etmeden de ilerleyebileceğinizi gözlemleyeceksiniz. Evliliğinizde her zaman cesur ve sahiplenicisiniz, uzun süredir problem yaşadığınız, size bir şey katmayan ilişkileri eleştirmekten çekinmeyecek hatta bitirmek için de çok fazla çaba sarf etmeyeceksiniz. Hamile kalmak için çok şanslı bir aydan geçmektesiniz, çocukları olan Aslan burçları onların yaratıcılığı ile ilgili ve çeşitli hobileriyle alakalı güzel adımlar atabilirler.

BAŞAK BURCU 24 AĞUSTOS – 23 EYLÜL

Siz Sevgili Başak burcu ve yükseleni Başak burcu olanlar; kendinize uzun süredir zaman ayıramadığınızın ve kendinizden çok fazla ödün verdiğinizin farkına varacağınız bir aydan geçmektesiniz. Aile büyüklerinize karşı ilgi ve alakanızın arttığı, çevrenizdeki arkadaşlarınıza daha fazla vakit ayırdığınız bir süreçtesiniz. Annenizin ailesindeki büyüklerden sağlık sorunları ile ilgili haberler alabilir, aileden gelen miras gibi konulara da annenize destek ve yardımcı olabilirsiniz. Maddi olarak biraz daha tutumlu davranacaksınız. Uzun süredir ilişkisi devam eden Başak burçları ise kıskançlıklarınızı kontrol altına alarak yanlış anlaşılmaların önüne geçeceksin. Çocukları olan siz Sevgili Başak burçları ise onların gurur duyacağınız haberlerini alacaksınız.

TERAZİ BURCU 24 EYLÜL – 22 EKİM

Siz sevgili Terazi burcu ve yükseleni Terazi burcu olanlar; aşka ve duygulara her zaman çok önem veren, sevmeden sevilmeden bir adım bile atmayan burçların en başındasınız. Bu ay ilişkilerinize, evlerinize farklı pencerelerden bakıyorsunuz. Evli bir Terazi burcuysanız eşinizin ailesiyle ilgili sorunlardan sıkılarak bir süre onlardan uzak kalmak isteyebilirsiniz. Hayatınızda ve finansal durumumuzda bir takım değişiklikler söz konusu, daha mesafeli, aklı başında kişilerle ortaklık ve işbirliği yapabilirsiniz. İlişkisi olmayan Terazi burçları kendinizden yaşça daha olgun birinden hoşlandığınızı fark edebilirsiniz. Kış ayında, özellikle üst solunum yolları, boğaz, boyun ya da tiroit ile ilgili sağlık sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. İş yerinizle ilgili taşınma veya şehir değiştirme gündeme gelebilir.

AKREP BURCU 23 EKİM – 22 KASIM

Siz sevgili Akrep burcu ve yükseleni Akrep burcu olanlar; öncelikle doğum gününüz kutlu olsun. Köklü kararlar alacağınız Kasım ayına kucak açıyorsunuz. Önemli iş fırsatları yakalayabilir, güzel teklifler alabilirsiniz, finansal anlamda gökyüzü sizleri desteklemekte. Uzun süredir hukuki anlamda mücadele verdiğiniz konularda çok olumlu gelişmeler elde edebilirsiniz. Uzun süredir kendinizden uzak tuttuğunuz, menfaati olduğunu düşündüğünüz ve tavırlarından hoşlanmadığınız insanlarla ilgili iyi ki kendimden uzaklaştırmışım diyeceğiniz bir süreçten geçmektesiniz. Düzenli spora başlayarak sağlığınıza daha da özen göstermeye başlayacaksınız. Bebek bekleyen Akrep burçları için çok güzel bir ay. İlişkilerde tutkunuz ve güveniniz artarken iç dünyanızın daha huzurlu olduğunu hissediyorsunuz.

YAY BURCU 23 KASIM – 21 ARALIK

Siz sevgili Yay burcu ve yükseleni Yay burcu olanlar; uzun süredir içinize attığınız ve çok sabır gösterdiğiniz bazı konularda gerginlikleri bir kenara bırakarak tavrınızı daha da net ortaya koymaya başlayacağınız bir aydasınız. Evli bir Yay burcuysanız eşinizin finansal konuda rahat davranması sizin biraz caninizi sıkabilir. Bekar bir Yay burcuysanız hiç ummadığınız bir zamanda size yapılan aşk itirafı sizi şaşkına çevirebilir. İlişkisi olan siz sevgili Yay burçları ise ilişkinizde uzun süredir devam eden krizlerden dolayı bazı kişilerin iyi niyetli olmadığını görebilirsiniz. Babanızın ailesi ile ilgili çeşitli sağlık problemleri nüksedebilir, sizlerde kendi sağlığınızı düşünerek omuz, sırt, eklem ağrıları ile ilgili bir takım egzersizler yapabilirsiniz. Bu ay değişik bir şekilde ufak tefek para kayıpları yaşayabilirsiniz, gerek evinizde gerek iş yerinizde dikkatli olmanızda fayda var.

OĞLAK BURCU 22 ARALIK – 20 OCAK

Siz sevgili Oğlak burcu ve yükseleni Oğlak burcu olanlar; bu ay çok daha fazla bireysel ve kendi yararınıza şekil alabilecek konularla ilgili düşünmeye başlayabilirsiniz. Yakın bir zamanda ilişkinizi sonlandırdıysanız ilişkinize bir şans daha verebilirseniz. Evli bir Oğlak burcusanız partnerinize karşı tutkunuz artabilir. Uzun süredir aşk yaşayamamış bir Oğlak burcuysanız size karşı aşk dolu bakışları fark edebilirsiniz. İlişkisi olan bir Oğlak burcuysanız şüphe duyduğunuz konuları çözümleyemeyerek kriz yaşamanıza sebep olabilir. Bu ay uzun süredir kararsız kaldığınız estetik ya da dişleriniz ile ilgili bir takım düzenlemeler yapmak isteyebilirsiniz. Ev ya da iş yerinizde ilgili bir takım tadilatlar yapmanız söz konusu. Uzun süredir üst solunum yolları ile ilgili kronik sorunlar yaşıyorsanız artık doktor kontrollerinizi yaptırmanızda fayda var.

KOVA BURCU 21 OCAK -19 ŞUBAT

Siz sevgili Kova burcu ve yükseleni Kova burcu olanlar geçmişe dair pişmanlıklarınızdan, hatalarınızdan uzaklaşarak kendinizle barış imzalayacağınız bir aydan geçmektesiniz. Uzun süredir görüşmediğiniz, küs olduğunuz kişilere sırt çevirmeyeceksiniz. Aile büyüklerinize karşı elinizden geleni yaparak onların ihtiyaçlarına daha çok yardımcı olmaya çalışacaksınız. Uzun süredir hareketsiz kaldıysanız beslenme düzeninize ve spora özen göstereceksiniz. İlişkisi olan bir Kova burcuysanız kıskançlığınız yüzünden kriz yaşamanız söz konusu. Evli olan Kova burçları, üçüncü kişiler tarafından ilişkinize müdahale olduğunu anlayarak uzak tutmaya çalışabilirsiniz. Ayrılmış olduğunuz iş yerinizde ilgili çeşitli hukuksal süreçler varsa bu ay çözümleyebilirsiniz.

BALIK BURCU 20 ŞUBAT – 20 MART

Siz sevgili Balık burcu ve yükseleni Balık burcu olanlar sezgilerinizi ve aklınızı aynı anda kullanmaya çalışarak radikal kararlar almak isteyebilirsiniz. İlişkisi olan bir Balık burcuysanız kıskançlık krizini tetikleyecek bir takım çıkışlar yapabilirsiniz. Harcamalar konusunda kendinizi biraz şımartmak için alışveriş yapmak isterken bir yandan da kendinizi sınır koymak isteyebilirsiniz. Tarzınız ve dış görünüşünüz ile ilgili değişiklikler yapmak isteyeceksiniz. Yeni bir bebek sahibi olmuş Balık burcuysanız yeni düzeninize uyum sağlamaya başlayarak ilişkilerde biraz mesafe koymak isteyebilirsiniz. İş ortamında haksızlığa uğradıysanız kendinizi aklayabilirsiniz. Uzun süredir kilo vermekte zorluk çekiyorsanız formunuzu korumak adına çeşitli egzersizler yapabilir ve diyetlerle çok daha rahat kilo vermek vermeye verebilirsiniz.

Sündüz Taş

Sündüz Taş

Editör / pausedergi@gmail.com

Astroloji

DİĞER YAZILARI