Kasım ayı burç yorumları

Kasım ayı burç yorumları

KOÇ BURCU

Coşkulu, çocuksu, enerjisi yüksek hallerinizi nihayet akışa bırakmayı öğrendiniz siz sevgili Koç burcu ve yükseleni Koçlar. Empati kurmak konusunda ustalaştınız artık insanlara daha anlayışlı davranıyorsunuz. Evli bir koç burcuysanız geçmişte yaşadığınız sorunları geride bırakıyorsunuz bekar bir koç burcuysanız sizden yaşça büyük birine ilgi duyabilirsiniz. Eğer öğrenciyseniz ailenizin sizin üzerinde kurmuş olduğu yasaklara adeta meydan okumak isteyeceksiniz. Araba almak için oldukça uygun dönemlerdesiniz. İşkolik koç burçları maaş zammı alabilir, ani iş değişikliği yapabilir, kariyeriniz için semt değişikliğinde bile bulunabilirsiniz. Sağlık açısından baş ağrılarına ve sinüzite maruz kalabilirsiniz. Miras, nafaka, mal paylaşımı gibi konularda şüphe ve kaygınızı yükseltmemenizde fayda var.

BOĞA BURCU

Endişelerinizin yavaş yavaş ortadan kalktığını hissediyorsunuz siz sevgili Boğa burcu ve yükseleni Boğa olanlar. Hem ruhunuzu hemde bedeninizi dinlendirmeye ihtiyaç hissettiğiniz bu aylarda spor, kısa dönemli eğitim gibi kısa dönemli aktivitelere başlamak için oldukça uygun. Son zamanlarda ilişkilerinde ve evliliklerinde sorun yaşayanlar çözüme kavuşturabilirken boşanmış olanlar haklarını talep edebilecekler. Eğer iş arayan bir Boğa burcuysanız sektörünüzün dışında yeni bir firmadan iş teklifi alabilirsiniz. Finansal konularda şehirden uzak, yumuşak iklime sahip yerlerde yatırım yapma girişimde bulunabilirsiniz. Aile içinde sessiz kaldığınız konularda söz sahibi olmak isteyeceksiniz. Sağlık açısından vücudunuzu şifalandırmak isteyecek ve yoga, meditasyon yapmaya başlayacaksınız. Ev  veya iş yerinizde tadilat yapmak isteyebilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Bugüne kadar ufak tefek sağlık sorunlarıyla uğraşmış ve biraz sıkılmış olabilirsiniz siz sevgili İkizler burcu ve yükseleni İkizler olanlar. Ciddi mücadeleler verdiğiniz günleri geride bırakarak kendinizi disiplin edeceksiniz. Aşırı hassasiyetinizi bir kenara bırakarak yaşam felsefenizi değiştirecek, kendinizle ilgili eksik gördüğünüz yönlerinizi tamamlayacaksınız. Bekar bir İkizler burcuysanız sevgilinizle aynı eve taşınabilir hatta evlilik kararı alabilirsiniz. Evli bir İkizler burcuysanız ilişki motivasyonunuzu arttırarak adeta çift olarak kendinizi yeniliyorsunuz. Uykusuzluk sorunu artık gündeminizde yer almayacak kendinizi hem daha enerjik hemde alışılmışın dışında daha tutkulu hissedeceksiniz. Ev almak içinde oldukça uygun dönemlerdesiniz. Yeni iş hayalleri olanlar kendi işini kurabilir, hırslarınızı doğru yönde kullanarak liderlik vasıflarınızı ön plana çıkartabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Artık hayır demeyi öğrenmenin zamanı geldi siz sevgili Yengeç burcu ve yükseleni Yengeç olanlar. Duygularınızın peşinden gitmek isterken kalbinizin kapılarını sonuna kadar açmamanız gerektiğini vurguluyor gökyüzü. Evli bir Yengeç burcuysanız eşinizle zorlayıcı konuşmalar yapabilirsiniz, bekar bir Yengeç burcuysanız gizli ilişkilere çekilebilirsiniz dikkat etmenizde fayda var. Ortaklığı olan azimli ve tecrübeli siz sevgili Yengeçler bu ay siz farkında olmasanız da hem iletişim alanında hemde iş alanında oldukça hızlı girişimlerde bulunacaksınız. Çalışanlarınız veya yakın arkadaşlarınız sizden yardım etmenizi isteyebilir. Uzun zamandır görmediğiniz insanlardan sansasyonel haberler alabilirsiniz. Sınırlarınızı korumanızda fayda olacaktır. Stresten kaynaklı mide ağrıları yaşayabilirsiniz.

ASLAN BURCU

Baskın ve inatçı tarafınızı bir kenara bırakarak sıcakkanlı ve merhametli yönünüzü ortaya çıkaracaksınız siz sevgili Aslan burcu ve yükseleni Aslan olanlar. Kafaya bir şeyi taktığınızda ne kadar azimli, mücadeleci olduğunuzu fark ettiğiniz şu günlerde size yapılan haksızlıkların ve adaletsizliklerin yerini bulduğunu bir bir görebilirsiniz. Akademik anlamda hızla yükselirken iş çevrenizdeki arkadaşlarınızın arkanızdan iş çevirmesi size gerçekleri görmenize vesile olacak. Partneri olan siz sevgili Aslanlar evlenme kararı alabilirsiniz. Evde daha fazla zaman geçirerek hobilerinize vakit ayırarak bunlardan para kazanabilirsiniz. Girişimci yanınız bugünlerde devrede. Sağlık açısından kalp ve tansiyona dikkat etmenizde fayda var. Ailenizle birlikte bir takım ani kararlar alarak şehirlerarası taşınmayı düşünebilirsiniz.

BAŞAK BURCU

Haksızlığa gelemeyen siz sevgili Başak burcu ve yükseleni Başak olanlar ego savaşlarının çok da yersiz olduğunu fark edeceksiniz. Özel hayatınıza bir süredir kimseyi almamakla çok da haklı olduğunuzu arkadaş çevrenizdeki ilişkilerden anlayacaksınız. Evli bir Başak burcuysanız kıskançlığınız artarken eşinizin ailesinin iyi niyetini kullandığını görebilirsiniz. İş yerinizde rekabet duygunuz artarken detaycılığınız sayesinde ön plana çıkabilirsiniz. Çocuk sahibi olan Başak burçları ise eğitimi ile ilgili detaylara kafa yoracaksınız. Doktor kontrollerini yaptırarak kronik rahatsızlıklarınızı ve dolaşım sisteminiz ile ilgili şikâyetlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Borç vermekle ilgili geri ödenirken gecikme olabileceğini düşünmelisiniz. Bu dönemde kontrat tapu gibi işlemlerinizin detaylarını iki kere gözden geçirmelisiniz.

TERAZİ BURCU

Hedeflerinize ulaşabilmek için kendinizi fazla yorduğunuzun farkına varacaksınız siz sevgili Terazi burcu ve yükseleni Terazi olanlar. Soğukkanlılığınız ve zarafetiniz sosyal çevrenizde motivasyonunuzun artmasına sebep olurken başkalarına yardımcı olmak içinde başkalarına yaklaşımlarda bulunacaksınız. Rakiplerinize karşı iş birliğine açık tavırlar sergileyebilirsiniz. Maddi kaygılarınızı üzerinizden atacaksınız. Sevgili seçiminde aceleci değil daha gerçekçi olmalısınız. Eğitim hayatında çok doğru kararlar almış olduğunuzu düşünebilir ancak bölüm değişikliği yapabilirsiniz. Evli olan Terazi burçları ise eşinizin ailesinin maddi sıkıntılarına destek olabilirsiniz. Yazdan beri süregelen çeşitli sağlık problemlerinizi kolayca atlatıyorsunuz. Evle ilgili değişiklikler yapabilirsiniz.

AKREP BURCU

Özellikle ekonomik konularda büyük çözümler kapınızda siz sevgili Akrep burcu ve yükseleni Akrep olanlar. Geçtiğimiz aylarda işten çıkarıldıysanız hayat size yeni kapılar aralamakta. İş yerinizdeki yöneticilerle yada ortaklarınızla sorunlar yaşadıysanız anlaşmazlıklar tatlıya bağlanacak. Bir takım haksızlıklara uğradıysanız gerçekler önünüze gelerek hak edişinizi alacaksınız. Ev almayı düşünen siz sevgili Akrepler hayalinizdeki eve kavuşabilirsiniz. Bekar olan Akrep burcuysanız kendinizi ihmal ettiğinizi fark ederek baştan uca yenilenerek ortalığı yakıp kavuracaksınız. Evli olan Akrep burçları eşinizin ailesi ile sorunları çözebileceksiniz. Sağlık problemi yaşayanlar üreme organlarıyla ilgili hassasiyetler oluşabilir kontrollerinizi aksatmamanızda fayda var. Bir süredir diyet yapıyorsanız kilo vermek sizi mutlu edecek.

YAY BURCU

Uzun zamandır kendinizi eleştirdiğiniz konularda artık denge kurabileceğiniz zamanlardasınız siz sevgili Yay burcu ve yükseleni Yay olanlar. Felsefi bakış açınızın daha da yükseldiğini fark edeceksiniz. Düşüncelerinize sadece sözel olarak değil yazarak ifade etmek isteyeceksiniz. Kariyer hayatınızda yaşamış olduğunuz zorlu mücadeleler ardından maddi koşullarınızı da düzene sokarak rahatlayacaksınız. Ödemelerle ilgili yeni planlamalar yapıyorsunuz. Bir süredir kardeşinizle ilgili sorunlar yaşıyorsanız çözüme ulaşacak ve kirada oturan bir Yay burcuysanız ev sahibi olmak için daha tutumlu davranacaksınız. Evli bir yay burcuysanız keskin karar almaktan çekinmelisiniz. Bekar bir Yay burcuysanız partnerinizle olan ilişkinizi sorgulayacaksınız. Sağlık açısından iskelet ve kas sisteminize dikkat etmenizde fayda var.

OĞLAK BURCU

İletişimle ilgili yaşamış olduğunuz sorunları geride bırakıyorsunuz siz sevgili Oğlak burcu ve yükseleni Oğlak olanlar. Son zamanlarda yaşadığınız üzüntülerim, kayıpların üstesinden gelirken geçmişte yaptığınız hatalardan dolayı kendinizi suçlamanın ne kadar da yersiz olduğunu fark edeceksiniz. Ailenizi ilgilendiren zor günleri geride bırakırken harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var. Kendi işini yapan bir Oğlak burcuysanız ve yurtdışı bağlantılı bir işiniz varsa teknolojik gelişmeler sayesinde işinizi büyütebilirsiniz. Evli yada ilişkisi olan Oğlak burcuysanız kıskançlığınızı kontrol altına almalısınız. Bekar olan Oğlak burçları ise platonik bir aşkınız varsa cesaret bulup konuşabilirsiniz. Evcil hayvanlarınızın sağlığı ile ilgili kontrollerini yaptırabilirsiniz. Sizler ise dişleriniz ile ilgili yaşayacağınız sıkıntıda dişçinizin kapısını aşındırabilirsiniz.

KOVA BURCU

Sabrınız zorlandı, tahammülünüz azaldı siz sevgili Kova burcu ve yükseleni Kova olanlar. Kimlerin gerçek dost kimlerin ise düşman olduğunu gördüğünüz ve anladığınız bu süreçlerde hiç tedirgin olmayın artık düzlüğe çıkıyorsunuz. Evli bir Kova burcuysanız eşinizin size çok daha düşkün ve ilgili olduğunu hissedeceksiniz. Bekar bir Kova burcuysanız beklemediğiniz, ummadığınız kişilerden yakınlık görebilir ve teklifler alabilirsiniz. Çocukları olanlar okulu ve arkadaşları ile ilgili yoğun çabalar sarf edebilirsiniz. Hukuksal bir mücadele içindeyseniz siz hak eden taraftasınız müjdeli haberlere hazır olun. Ufak tefek estetik operasyonları yapmak isteyecek dış görünüşünüzü yenilemek isteyeceksiniz. Sağlık açısından kemik ve kas yapınıza dikkat etmenizde fayda olacaktır, ağır sporlardan kaçınmalısınız.

BALIK BURCU

Az ve öz insan bulundurmak istiyorsunuz artık hayatınızda siz sevgili Balık burcu ve yükseleni Balık olanlar. Biraz kabuğunuza çekildiniz, iç sesinizi dinlediniz ama artık daha sosyal, hareketli günler sizleri bekliyor. Ailenizle daha fazla yakından ilgilenirken, alacak-verecek, miras gibi konularda şans sizlerden yana olacak. Farklı kültür ve yaşamlara ilginiz artacak bu konularla ilgili eğitimler almak isteyeceksiniz. Evli ve ilişkisi olan Balık burçları kıskançlığınız iletişiminizde gerginlikler yaşatırken gönlü boş olanlar ise hiç ummadığınız kişiden teklife hazırlıklı olun. Evinizde veya ofisinizde su ile ilgili ufak sorunlar yaşayabilir, su borularını yenileyebilirsiniz. Hem fiziksel hemde ruhsal anlamda sağlıklı beslenip, düzenli spor yaparak rahatlayacaksınız. Kardeşiniz ile ilişkinize biraz daha özen göstererek destek olabilirsiniz.

Sündüz Taş

Sündüz Taş

Editör / pausedergi@gmail.com

Astroloji

DİĞER YAZILARI