Kempinski Hotel The Dome Belek’de sultanlara layık villa

Kempinski Hotel The Dome Belek’de sultanlara layık villa

Kempinski Hotel The Dome Belek’de sultanlara layık villa

Kempinski Hotel The Dome Belek, yenilenen villa konseptiyle huzurlu ve keyifli anlarınıza ortak olmak için sizleri bekliyor.

Sezona yeniliklerle hızlı giriş yapan Kempinski Hotel The Dome Belek, yeni “Sultan Villas” ve villa misafirlerine özel olarak tasarlanmış “Sofra By The Lake” restoranında dünya trendlerine uygun menülerini sunarken, kültürümüzün temel taşı olan Selçuklu dönemi esintilerinin getirdiği misafirperverliğini ve özgünlüğünü de dinamik tutuyor.

6 adet yeni lüks villası ve göl kenarında konumlanmış yeni konsept restoranı Sofra by The Lake ile Antalya Belek’e yenilik getirdi. Haziran ayında açılışı gerçekleşen Kempinski Sultan Villas, lüks ve konforu vazgeçilmez bir deneyim olarak sunuyor.

Lüksün zirvesi

Kempinski Belek, sultan villalarında konaklayan misafirlerimize lüks ve konforlu tatil deneyiminde ayrıcalıklı hizmetler ile karşılanıyor.

Lady in Red tarafından havaalanında karşılanan ve CIP terminalinde ağırlanan misafirler, konaklama boyunca butler servisi ve Sofra by the lake yeni restoranı aynı zamanda The Dome Sanitas SPA & Wellness gibi birçok konforlu hizmetlerden faydalanıyor.