Mart ayı burç yorumları

Mart ayı burç yorumları

KOÇ BURCU 21 MART-20 NİSAN

Özgürleşeceğiniz dönemlerden geçiyorsunuz siz sevgili Koç Burcu ve yükseleni Koç Burcu olanlar. Bireyselliğinizi ön plana çıkarırken aşk ve ilişkilerde yara aldığınız konuları sarıp iyileştirerek şifalanabileceksiniz. Kabuğunuzu kırarak daha da sosyalleşiyorsunuz. Alışkanlıklarınızdan kolaylıkla vazgeçerken dış görünüşünüz ile ilgili de refüzeler yapmak isteyebilirsiniz. Kilo problemi yaşıyorsanız diyet ve spor desteği ile daha kolay kilo verebilirsiniz. Saç renginizi radikal bir kararla değiştirebilirsiniz. Mesleki açıdan ilkleri yaşamanız söz konusu adeta. Yeni iş teklifleri alabilir, kariyeriniz ile ilgili terfi alabilirsiniz. Gözler üzerinizde olacak. Enerjiniz arttığı bu süreçlerde ilişkisi olmayan Koç Burçlarına adını koyabileceğiniz yeni bir aşk kapınızda diyebiliriz.

BOĞA BURCU 21 NİSAN-21 MAYIS

Sakin yapıya sahip olan siz sevgili Boğa Burcu ve yükseleni Boğa Burcu olanlar kararsız dönemlerden geçiyorsunuz. Sizin gibi ne istediğini bilen, ayakları yere sağlam basmayı seven kişiler için bu kararsızlık sizi oldukça huzursuz ve kaygılı bir duruma düşürebilir. Eğer evliyseniz eşiniz ile ilgili sağlık sorunları gündeminizi oluşturabilir. Eğer yeni bir ilişkiniz var ise çok sorgulayıcı ve kuşkulu yaklaşabilirsiniz partnerinize karşı. Taşınmayı planlayabilir ancak sizi bu süreç oldukça yorabilir. Geçmiş ile ilgili kurtulamadığınız, takıntı yaptığınız konular ile ilgili destek almak isteyebilirsiniz. Beslenme ve uyku düzeninize dikkat etmezseniz bir süre önce yaşadığınız sağlık sorunlarınızın tekrarlaması söz konusu. Kredi çekmek için, iş değişikliği yapmak için bir süre daha beklemenizde fayda olabilir.

İKİZLER BURCU 22 MAYIS-21 HAZİRN

Pratik zekaya ve iletişime önem veren siz sevgili İkizler burcu ve yükseleni İkizler Burcu olanlar çevrenizdeki insanların sorunları ile ilgilenmek sizleri oldukça yordu son dönemlerde. Ailede nükseden sorunlar, ilişki ve eşlerinizle yaşamış olduğunuz sorunları artık ufak ufak bir kenara bırakmak isteyeceksiniz. Sizler için yeni bir süreç başlıyor hazır mısınız? Evliliği olanlar ailenizi genişletmek çabasında çocuk yapmak isteyebilirsiniz. Eşinizin ailesi ile ilgili yaşadığınız sorunlar artık geçmişte kalacak. Bekar olanlar kendinizi daha rahat ifade etmek isteyecek ve atılımlarınızda daha cesur davranabileceksiniz. Size gelen ortaklık tekliflerini değerlendirmek için de oldukça iyi dönemlerden geçmektesiniz. Kronik yorgunluğunuzu spor yaparak ve dengeli beslenme ile yenebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU 22 HAZİRAN-23 TEMMUZ

Değişmeyen tek şey değişimdir diyeceksiniz bu dönemlerde siz sevgili Yengeç Burcu ve yükseleni Yengeç Burcu olanlar. Yanlış anlaşılmalara maruz kaldığınız ilişkinizde düzlüğe çıkma vakti. Hayallerinizi yeniden yapılandırarak peşinden gitmek için mücadele vereceksiniz. İşyerinde önemli değişimler yaşadıysanız hiç üzülmeyin sizlere farklı ve hayrınıza yeni kapılar açılmakta. Bekar bir Yengeç Burcu iseniz evlilik ile taçlandırabileceğiniz ilişkilere çekilebilirsiniz. Finansal açıdan çok zorluk çektiniz ancak bu aydan sonra gelirleriniz artmakta ve geçmişten kalan borçlarınızı da kapatmak için güzel fırsatlar yakalamaktasınız. Ev, aile, yuva gibi konularda ufak tadilatlar yapmak niyetindesiniz ve eğer anneniz sizden uzakta yaşıyorsa belli bir süre yanınıza almak isteyeceksiniz.

ASLAN BURCU 24 TEMMUZ-23 AĞUSTOS

Kendinize her zamankinden fazla vakit ayırıyorsunuz siz sevgili Aslan Burcu ve yükseleni Aslan Burcu olanlar. Biraz üzüntü ve keder yaşadığınızı ve kendinize şefkatli davranmanızın en doğru olanı deneyimleyeceksiniz. Birden fazla işi aynı anda yapmak zorunda kalabilir, fiziksel yorgunluk hissedebilirsiniz. Rekabetçi, çalışkan, lider vasıflarınız sayesinde yurt dışı bağlantılı işlerinizde de son derece başarılı olacaksınız. Uluslararası ticaret önünüzü açıyor. Kardeşleri olanlar daha empati kurarak iletişimi yumuşatıyorsunuz. Spora ara verenler artık sağlıklı beslenme ile birlikte fiziksel görünüşlerine de önem kazanıyor. Stresten uzak durmanızda fayda var çünkü kalp ritminde bozukluklara sebep olabilir.

BAŞAK BURCU 24 AĞUSTOS-23 EYLÜL

Parasal ve finansal yatırımlara dikkat etmeniz gereken bir süreçten geçiyorsunuz sevgili Başak Burcu ve yükseleni Başak Burcu olanlar. Finans konularında gerekli tedbirleri aldığınız sürece para kazanma ve harcama şeklinizde olumlu değişimler olabilir. Çocukları olanlar ise daha fazla vakit ayırabilir, birazda yorulabilirsiniz. Detaylara fazla takıldığınızdan ilişkinizde şüpheye yer vermediğiniz takdirde romantizmi yükseltebilirsiniz. İş arkadaşlarınıza biraz dikkat etmenizi gösteriyor gökyüzü sizlere çünkü arkanızdan bir takım olaylar, dedikodular dönebilir. Öğrenci iseniz eğitim şartlarını yetersiz bularak huzursuz, tedirgin hissedebilirsiniz. Sağlığınız açısından hareket etmelisiniz, dolaşım sisteminizde kronikleşmiş problemler yaşamamak için.

TERAZİ BURCU 24 EYLÜL – 22 EKİM

Pratik düşüncelerin pek fazla engele takıldığını hissedeceğiniz dönmelerden geçmektesiniz siz sevgili Terazi Burcu ve yükseleni Terazi Burcu olanlar. Süregelen hukuksal sorunlarınız çözüme ulaşırken yarım kalmış bir eğitimi de devam ettirmek isteyebilirsiniz. Büyük ortaklıklar için girişimde bulunabilirsiniz. Gerek aile içinde gerekse ikili ilişkilerinizde saygınlığınız artarken uzun zamandır değersizlik hislerini de geride bırakıyorsunuz. Evli olanlar eşleri ile eski romantizmi yakalamak isteyecekler bunun için çaba sarf edebilirsiniz. Çocuk sahibi olmak isteyenler için ise oldukça uygun dönemlerdesiniz. İçsel değişiminizin artacağı bu süreçlerde meditasyon yaparak ve deniz kenarında vakit geçirerek kendinizi daha huzurlu hissedebilirsiniz.

AKREP BURCU 23 EKİM – 22 KASIM

Sezgileri çok güçlü ve kuvvetli olan siz sevgili Akrep Burcu ve yükseleni Akrep Burcu olanlar detaylar da boğulabilirsiniz. Takıntılı hallerinizle bilinen sizler ele avuca sığmayan enerjinizi spor yaparak bir nebzede olsa atabilirsiniz. Günü değil yılı kurtaracak hamleler yapmak istiyorsanız şans oyunları ve borsa gibi alanlardan oluşabilecek risklere dikkat etmenizde fayda olacak. İlişkilerinizde ön planda olacağınız bu süreçlerden geçerken partnerinizin özel alanlarına saygı duymanız gerekebilir, telefonları kurcalamak, konuşmaları dinlemek gibi gereksiz eylemlerden kaçınmalısınız. Uzun süredir araştırdığınız ve istediğiniz bir eğitime başlayabilirsiniz. Sağlık sorunları biraz canınızı sıkabilir, hatta ufak bir operasyon geçirmeniz gerekebilir. Gayrimenkul yatırımı yapmak ve araba almak düşüncelerinizi kısa bir süre sonra gerçekleştirmenizde de fayda var.

YAY BURCU 23 KASIM – 21 ARALIK

İnanç ve hırslarınızın doğrularınızın önüne geçmesini engellemeniz gerekmekte siz sevgili Yay Burcu ve yükseleni Yay Burcu olanlar. Kaybettiklerinizi kazanmak için çaba sarf etmeniz sizi biraz yorabilir. Yakın çevre ve arkadaşlarınızla bu dönemlerde biraz sürtüşmeler yaşamanız söz konusu. Maddi anlamda uzun zamandır yaşamış olduğunuz sıkıntıların üstüne iş ortamından memnun olmamanız da üstüne eklenirken hiç endişe ve kaygı geliştirmenize gerek olmadığını yeni fırsatlar yakaladığınızda fark edeceksiniz. Kardeşi olanlar gerginliğe açık süreçlerden geçerken iletişim ve hitabınıza dikkat ederek sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Gayrimenkul satışınız sayesinde sizin ve ailenizin ferahına kavuşması söz konusu. Doğa yürüyüşlerini arttırdığınız takdirde sağlık ile ilgili sorunlarınızı da azaltabileceksiniz.

OĞLAK BURCU 22 ARALIK-20 OCAK

Çalışma hırsınız gerek sosyal gerekse ikili ilişkilerinizde sizin bazı güzellikleri kaçırmanıza sebep olabilir siz sevgili Oğlak Burcu ve yükseleni Oğlak Burcu olanlar. Egosu yüksek olan ve bir müddet uzak kalmayı tercih ettiğiniz yakın çevrenizdeki arkadaşlarınızın bazı sıkıntılar yaşadığını duyabilirsiniz. Doğrularınızı dosdoğru savunurken aile içinde bazı kırgınlıklara son verme zamanının geldiğini fark ediyorsunuz. İlişkisi olmayanlar arkadaşınızın referesi ile güçlü bir çekim gücü yaşayacağınız yeni bir aşka merhaba diyeceksiniz. Çocukları olanlar eğitim hayatlarında daha disiplinli olmaları konusunda uyarılarda bulunabilirsiniz. Miras konularında şans sizlerden yana olacak. Ayak bileği ve kemiklerinize biraz dikkat etmenizde de fayda var.

KOVA BURCU 21 OCAK-19 ŞUBAT

Duygularından ziyade mantığı ile hareket etmeyi tercih eden siz sevgili Kova Burcu ve yükseleni Kova Burcu olanlar olayları biraz akışına bırakarak hafiflemek isteyebilirsiniz. Hobilerinizi ve ilgilendiğiniz alanı bir araya getirerek ek kazançlar sağlayabilirsiniz. Uzun zamandır geçmişten kalan borçlarınızı temizlemek isteğiniz ek kazançlarınız sayesinde hafifleyecek. Evliliğinde sorun yaşayanlar emeklerinizin boşa gittiğini hissederek panik yapabilir ve biraz da gergin hissedebilirsiniz kendinizi. Yeni ilişkisi başlayanlar ise mantıkla başladığınız ancak yoğun duygular hissettiğiniz ilişkinize çok güzellikler kazandıracaksınız. Bazı seyahatlerinizi ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Sağlık açısından kas ve iskelet sisteminize dikkat etmenizde fayda var.

BALIK BURCU 20 ŞUBAT-20 MART

Uzun zamandır içinize kapandınız her şeyi çok içselleştirdiniz siz sevgili Balık Burcu ve yükseleni Balık Burcu olanlar. Artık havalarında ısınmasıyla kendi kabuğunuzdan çıkarak sosyalleşmek isteyeceksiniz. İletişime son verdiğiniz arkadaşlarınızı tekrar aramak isteyebilir, yakın arkadaşlarınızla kırgınlıklara da son vermek isteyeceksiniz. Haksızlığa uğradığınızı düşündüğünüz konularda refaha çıkıyorsunuz. Aile içinde süregelen tatsızlıklar ve gerginlikler bir süre daha devam edecek gibi. Fiziksel değişime çok açık olduğunuz bir süreçte saç renginizi değiştirebilir, ufak bir operasyonla kendi güzelliğinize güzellik katabilirsiniz. Ev yada işyeri değişikliği isteyebilir ve mekan değişikliği yapabilirsiniz. Ayaklarınız toprağa basmalı biraz negatif enerjinizi topraklamaya ihtiyacınız olabilir.

Sündüz Taş

Sündüz Taş

Editör / pausedergi@gmail.com

Astroloji

DİĞER YAZILARI