Ocak ayı Burç yorumları

KOÇ BURCU 21 MART-20 NİSAN

Büyük şans ve fırsatlar elde edeceğiniz bir döneme giriyorsunuz siz sevgili Koç Burçları ve yükselen burcu Koç olanlar. İlerlemen, büyümen ve yapılanman için yakın çevre ve arkadaşlarından yardım görebileceğin bu süreçte geçmişten gelen sizin toparlayamadığınız her ne varsa işte şu an tam da zamanı. Kariyeriniz ile ilgili doyum noktasına ulaşabileceğiniz, çalışmalarınızın verimini alabileceğiniz bu ayda dikkat etmeniz gereken nokta evrak işleriniz ve atılan imzalardır. İlişkiler konusunda kendinizin teste tabir tutulduğunuzu düşünebilir gerilime maruz kalabilirsiniz. Sizi acıtan ve yaralayan konuları artık düzene sokma zamanı geldiğini görebileceksiniz. Ev içi yaşamınızda bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Kendinizi bir nebze de olsa kalabalıktan gerekli olmadıkça uzak tutmanızda da fayda olacak.

BOĞA BURCU 21 NİSAN-21 MAYIS

Yaşamınızda sizin de beklemediğiniz bir büyümeye doğru bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız siz sevgili Boğa burçları ve yükselen burcu Boğa olanlar. Yaratıcılığınızın ve performansınızın artacağı bu aylarda gökyüzü hareketleri işlerinizi aceleye getirmeden yavaşça ilerletecek. Birilerinin size engel olduğu fikrine kapılmayın. Mahkemeler ve hukuksal konular ile ilgili durumlarınız varsa artık bir sonuca varıyor. Cesur olup, inisiyatif aldığınız takdirde ilişkinizde karşı tarafa kendinizi ve sevginizi daha doğru bir şekilde ortaya koyabileceksiniz. Sizler teknolojiden uzak ve endişe duyan insanlarsınız ama bu süreç sizleri teknoloji ile bütünleştirecek. Gerginlikleriniz zaman zaman vücudunuzdaki kas tutulmalarına sebep olurken kendinize zaman ayırmayı ihmal etmemelisiniz. Aile büyükleriniz ile ilgili bazı ihtiyaçları karşılamak sizlere düşebilir. Ortaklık girişimleri ile ilgili güzel oluşumlar yaşayabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken şey ise iş alanında rekabeti abartmamak olacaktır.

İKİZLER BURCU 22 MAYIS-21HAZİRAN

Oldukça önemli gelişmelerin yaşanacağı bu ay nihayet eskiyi geride bırakıp tüm yeniliklere kucak açacaksınız siz sevgili İkizler burçları ve yükselen burcu İkizler olanlar. Yeni bir eğitim almak için ve hatta uzmanlaşmak için çok uygun, yurtdışı ile ilgili cesaret edemediğiniz, hayata geçiremediğiniz konuları uygulamak için de cesaretiniz oldukça yüksek. Çalışan bir bireyseniz kariyerinizin zirvesine ulaşmak için oldukça emek ve zaman harcayacaksınız. Hayatınızın en hareketli dönemlerine doğru ilerlediğiniz bu yeni ayda evlilik yada bir ilişki dinamiğinin sonuna da gelebilir yada yeniden başlatabilirsiniz. Çocukları olan İkizler burçları eskisinden daha fazla vakit ayırıp zaman geçirebileceksiniz. Sağlık açısından parmak çatlaması, kırılması gibi kazalara bu dönemde dikkat etmenizde fayda var. Aile büyüklerinizin de sağlık sorunları ile ilgili koşturmalı bir dönem içinde olabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU 22 HAZİRAN-23 TEMMUZ

Çok yorulduğunuz, yıprandığınız koca bir seneyi geride bırakırken siz sevgili Yengeç burçları ve yükselen burcu Yengeç olanlar. Bu ay somut adımlarla ödüllere yavaş yavaş ilerliyorsunuz. Servet ve zenginlik fırsatları yakalayabileceğiniz yeni yılın ilk ayında çok fazla çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Aynı zamanda hukuksal konularda elinizden para çıkmak zorunda kalabilir ama sonucu sizin lehinize olacaktır. Ortaklık ve iş birliği için uygun bir dönemdesiniz. Markanızı yaratıyorsunuz. Kazalara ve kayıplara açık bir süreç içerisindesiniz. Biraz daha dikkatli olmayan özen göstermelisiniz. Aşk hayatınızda oldukça heyecanlı gelişmeler içine gireceksiniz. Geçmiş bir ilişkiniz gündem oluşturabilir. Yaşayacağınız yeni ilişkiniz sizlere yeni ufukların kapısını açarken bir kısmınız da beraber alacağınız kararlar doğrultusunda yurtdışına gidebilirsiniz. Çocukları olan Yengeç burçları sağlık açısından bağışıklık sisteminize dikkat etmenizde fayda var.

ASLAN BURCU 24 TEMMUZ-23 AĞUSTOS

İlişkiler konusunda derin bağlar kuracağınız ve sevgiyi derinden hissedeceğiniz bir dönemin başındasınız siz sevgili Aslan burçları ve yükselen burcu Aslan olanlar. Geçtiğimiz yıl biraz fazla yorulup yıprandınız iş ve kariyer alanınızda ancak bu ay itibari ile işlerinizi daha rahat düzene koyabilecek, ödemeleriniz ile ilgili yeni yapılandırmalar sağlayabileceksiniz. Özellikle evli ve uzun süredir ilişkileri devam eden Aslan burçları geçmişe mazi dedirtecek değişiklikler yaşayabileceğiniz bir dönemden geçeceksiniz. Bu dönem biraz daha sabırlı davranmanızda fayda olacak. Bekar olan Aslan burçları bu dönem evlilikle taçlandırabileceğiniz ilişkiler yaşamaya hazır mısınız? Ani gelişen olaylardan sebep stres altında hissedebilir ve bu gibi durumlar sizlerde ritim bozukluğu yaratabilir. Sağlık kontrollerinizi yaptırmanızda fayda var. Uyku ve yeme düzeninize de son derece dikkat etmelisiniz.

BAŞAK BURCU 24 AĞUSTOS-23 EYLÜL

Dikkatli, özenli, titiz olan siz sevgili Başak burçları ve yükselen burcu Başak olanlar pratikliğiniz sayesinde zorlukların üstesinden gelmeyi biliyorsunuz. Bu kadar detaylar içinde psikolojik olarak biraz zorlanabileceğiniz ve sevgi eksikliği hissedebileceğiniz bu ay durgun bir görüntü sergileyebilirsiniz. Bu aralar geçmişe fazla takılı kalmanız motivasyonunuzu düşürürken sizler kariyer planlarınızdaki olumlu gelişmeler sayesinde önünüze bakmanın daha faydalı olacağını anlıyorsunuz. Çocukları olan Başak burçları yeni eğitim planları ekleyebilir, araştırmalar yapabilirsiniz. Bekar bir Başak burcuysanız aşk hayatınızda heyecanlı tanışmalar ve günler sizleri bekliyor. Yaşam tarzınızla ilgili seçimlerinizi yeniden gözden geçiriyorsunuz. Spor alışkanlığınızdan beslenmenize kadar bedeninizi yenilemek isteyeceksiniz. Kendinize ve bakımlarınıza ciddi vakit ayırmanızın zamanı geldi sevgili Başak burçları.

TERAZİ BURCU 24 EYLÜL-22 EKİM

Yeni yıla sevgi dolu birlikteliklerle giriyorsunuz siz sevgili Terazi burçları ve yükselen burcu Terazi olanlar. Evinizde oldukça huzurlusunuz zaten doğanız gereği anlayışlı ve uyumlu bir kişiliğe sahipsiniz. Birlikteliği olanlar evlilikle taçlanabilir hatta hayatınızı bir çocuk ile şenlendirebilirsiniz. Spora ara verdiyseniz kendinizi daha enerjik hissetmek için kısa mesafe yürüyüşleri ve esneme hareketleri gibi daha pratik aktiviteler yapabilirsiniz. Kişisel gelişiminize özen gösterdiğiniz bu dönemde uzun süredir ilgi duyduğunuz konular ile ilgili eğitim alabilir veya kütüphanenize yeni kitaplarla renk katabilirsiniz. Aile büyüklerinizle ilgili ilgilenmeniz ve onlara destek olmanız gereken bir dönemdesiniz. İş dünyasında sizleri sürpriz gelişmeler sizleri bekliyor. Tatlı yorgunluklar zamanı. Bedeniniz ve zihniniz arasında denge sağlamalısınız. Sağlığınıza ve dikkatsizliğinize karşı gelişebilecek olumsuzluklara dikkat etmelisiniz.

AKREP BURCU 23 EKİM-22 KASIM

Sezgilerinize son derece güvenen siz sevgili Akrep burçları ve yükselen burcu Akrep olanlar. Hayatınızda eksik bulduğunuz her şeyi adım adım tamamlarken çevrenizde de gereksiz bulduğunuz ne varsa elemeye başlıyorsunuz. Kariyer hayatınızda ve çevrenizde saygınlığınız artarken cazibenizde her zamanki gibi dikkat çekici kılıyor sizleri. Biraz ego savaşlarından uzak durarak size doğru gelen sürprizlere açık olun. Asabiyetiniz sağlık açısından baş ağrılarına ve çeşitli kas tutulmalarına sebep olabilir. Sakin kalmaya ve gerilimli ortamlardan uzak kalmaya özen gösterin. Son zamanlarda yeni arkadaşlıklar edindiyseniz belli bir süre sonra arkanızdan sizi hiç memnun etmeyecek bazı sözler duyabilirsiniz. Kredi çekmek bazı borçlarınızı yapılandırmada ilk başta sizi rahatlatmış gibi hissettirse de ödemelerinizi yapmakta zorlanmamak için biraz ekonomi yapmanızda fayda olacak.

YAY BURCU 23 KASIM-21 ARALIK

Çok iyimser ve hareketli olan siz sevgili Yay burçları ve yükselen burcu Yay olanlar çevrenizdeki insanlara ilham kaynağı oluyorsunuz ve sizinle vakit geçirmekten mutlu oluyorlar. Bu ay sizden talihlisi yok maddi kazançlar açısından ekstra gelirler söz konusu. İlişkilerinizde her zaman koruyucu ve sahiplenici bir yapıya sahipsiniz.Bunu daha fazla abartmamaya özen göstermelisiniz. Fiziksel olarak bağışıklık sisteminize destekte bulunmalısınız. Düzenli spor ve C vitamini alarak ve uyku düzeninize dikkat ederek sağlığınıza öncelik tanıyabilirsiniz. Araba almak satmak ve yenilemek için oldukça uygun bir ay. Geçmişten gelen hala bağlarınızı koparamadığınız bir ilişkiniz tekrar gündeminizi oluşturabilir. Gelecek size çok umutlu ve güzel günler vaat ediyor.

OĞLAK BURCU 22 ARALIK-20 OCAK

O kadar zorlu deneyimlerden geçtiniz ki siz sevgili Oğlak burçları ve yükselen burcu Oğlak olanlar. Çalışkan ve bir o kadar da inatçı yapınız sayesinde güçlüklerin üstesinden kolaylıkla gelerek keyif alacağınız günlere ulaştınız. Sonucundan memnun kalacağınız hedefler sizleri bekliyor. Detaylara takılmamaya özen göstermelisiniz. Kariyer planlarınızda sektör değişiklikleri mevcut her an terfii müjdesi de gelebilir. Son zamanlarda aile içinde yaşamış olduğunuz birtakım huzursuzlukların yerini sessizlik ve sükûnet kaplıyor. Yaratıcı fikirleriniz sayesinde hobilerinizi geliştirerek sosyal medya aracılığıyla kendinizi kolaylıkla tanıtabilirsiniz. Dışarıdan soğuk görünseniz de özünüzde sıcakkanlı olduğunuzu göstermelisiniz ki ikili ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar yaşamayın. Bu ay dış görünüşünüz ile ilgili birtakım değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Sizler için ayın 15’inden sonraki süreçler daha uygun olacaktır.

KOVA BURCU 21 OCAK-19 ŞUBAT

Duygularınızı ifade etmekte zorluk çeken siz sevgili Kova burçları ve yükselen burcu Kova olanlar bu ay itibari ile duygularınızı ifade etmekten çekinmemelisiniz aksi taktirde sahip olduğunuz ilişkinizde kopmalar yaşayabilirsiniz. Arkanızdan çevrilen birtakım oyunları ve dedikoduları duyabilir, ilk başta üzülseniz de sonradan kurtulduğunuz için şükredebilirsiniz. Maddi açıdan kazançlı yatırımlar yapacağınız hiç şüphesiz. Uzun zamandır üzerinde çalışmış olduğunuz projeyi hayata geçirme evresindesiniz. Endişe ve kaygılarınızın arttığı bu dönemlerde aileniz, çocuklarınız ile vakit geçirmek bir nebze de olsa sizlere daha iyi gelecek. Panik atak tetiklenmesine karşı destek almanızda fayda var. Temponuz git gide artarken sağlığınıza ve özelikle uykunuza dikkat etmelisiniz. Baş ağrıları sinirinizi bozabilir. Ay sonuna doğru estetik operasyonları yaptırmak için oldukça uygun.

BALIK BURCU 20 ŞUBAT-20 MART

Oldukça duygusal ve merhametli olan siz sevgili Balık burçları ve yükselen burcu Balık olanlar yeni yıla biraz sinirleriniz gergin ve gözyaşı dökerek girebilirsiniz. Her şerde bir hayır olduğunu artık görmelisiniz. Sorumluluk almaktan çekinmezseniz yeni projeler ve terfiiler sizlere yeşil ışık yakmakta. Ortak girişimler için bu ay sizler için pek karlı değil. Patronunuzla birtakım sıkıntılar yaşamamak için iletişiminizde dikkatli olmalısınız. Geçmişe takılıp yaşamak üzüntü ve stresi uzatmaktan başka bir şey değildir. Sizler çok şey atlattınız, kendinizi biraz ödüllendirmelisiniz. Doğayla, hayvanlarla daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz sizlerden artık endişe ve kaygı cümleleri yerine sevgi ve şefkat cümleleri beklemekte. Ayak ve bileklerinize her zamankinden daha fazla dikkat etmelisiniz. İlişkisi olmayan bir Balık burcuysanız aşk her an kapınızı çalabilir. Birlikteliği olan bir Balık burcuysanız evlilikle taçlandırabilirsiniz.

Sündüz Taş

Sündüz Taş

Editör / pausedergi@gmail.com

Astroloji

DİĞER YAZILARI