Otel müşterilerine özel CIP lounge

Otel müşterilerine özel CIP lounge

Otel müşterilerine özel CIP lounge

“See, Feel, Love” (Tanı, Hisset, Sev) sloganıyla kısa sürede Antalya’nın en iyileri arasına giren NG Phaselis Bay, ayrıcalıklar dünyasına eklediği yeni hizmetleriyle misafirlerini şımartmayı sürdürüyor.

Antalya Havalimanı Dış Hatlar terminallerinde CIP Meet & Assist hizmeti ile konforu getiren otel, misafirlerine uçuş öncesi işlemlerinde refakat ve ayrıcalık sunuyor. Misafirler aynı zamanda CIP Lounge alanlarında uçuştan önce konforlu bir yolculuğun keyfini yaşayabiliyor.

Antalya Havalimanı Dış Hatlar terminallerinde dönüş uçuşlarında ücretsiz CIP Meet & Assist (uçuş öncesi işlemlerinde refakat ve ayrıcalık) sunan otel, misafirlerine CIP Lounge alanlarında zengin içecek ve yiyecek ikramları, TV ve ücretsiz internet eşliğinde vakit geçirebilecekleri keyifli bir ortam yaratıyor.

Yurt içinde seyahat edecek misafirlerini de düşünen NG Phaselis Bay bir ilki gerçekleştirerek dönüş uçuşlarında misafirlerine  Fraport TAV Antalya Havalimanı İç Hatlar Terminali’nde CIP Lounge hizmeti sunuyor. King Villa misafirlerini geliş ve dönüş uçuşlarında CIP TERMINAL hizmetiyle buluşturuyor.