Şubat ayı burç yorumları

KOÇ BURCU 21 MART-20 NİSAN

Kendinize güven duyacağınız, hislerinizin artacağı bir aydasınız siz sevgili Koç Burçları ve yükseleni Koç Burcu olanlar. İletişime son derece dikkat etmeniz gereken bir süreç sizler için, gelen bir mesaj sizi çok gerebilir. Geriden gelen borçlarınızı yapılandırmak adına attığınız adımlar sonuç verici olacak. Evli bir Koç Burcuysanız eşinize karşı kırgın ve alıngan tavırlarınızı bir süre daha devam ettirme çabasında kalabilirsiniz. Bekar olan Koç Burçları ise yeni tanışacağınız kişi ile aranızda iletişim kopuklukları yaşayabilir, yanlış anlaşılmalara maruz kalabilirsiniz. Grup çalışmaları, derneklere üye olmak, sosyal sorumluluk içeren projelerde bulunmak isteyebilirsiniz. Geçmişten gelen davanız varsa biraz daha vakit alsa da sizin tarafınızdan olumlu sonuçlarını görebileceksiniz. Günlük rutin işleriniz artarken, evcil hayvanlarınıza karşıda oldukça ilgili davranacaksınız. Geçmiş dönemde haksızlığa uğradığınız konular bugün tamda bu aylarda sizin ne kadar haklı olduğunuzu ortaya çıkaracak.

BOĞA BURCU 21 NİSAN-21 MAYIS

Telaşınızı bastırarak acele etmemeniz gerektiğini anladığınız bir süreçten geçmektesiniz siz sevgili Boğa Burçları ve yükseleni Boğa Burcu olanlar. Kuşkularınızı insanların sizin arkanızdan çevirdikleri işleri ortaya çıkması ile bir kenara bırakıyorsunuz. Aile arasındaki gerginlik yaratan konularda ortayı bularak soğukkanlı davranıyorsunuz. Kariyer açısından yeni bir iş dalı yada farklı bir sektörle bağlantılı işlerde yükselişe geçiyorsunuz. Bekar bir Boğa Burcuysanız iş çevrenizden tanışacağınız yeni bir kişiyle mutlu bir adım atabilirsiniz. Evli Boğa Burçları maddi kaynaklardan ortaya çıkan sorunları çözümleyebileceksiniz. Çevrenizdeki gereksiz gördüğünüz, frekanslarının sizinle uyum sağlamadığını gözlemlediğiniz kişilere karşı adeta bir duvar öreceksiniz. Çocukları olan Boğa Burçları ise daha anlayışlı olmanız gereken süreçlerdesiniz. Sağlık açısından gerginlik kaynaktı omuz, boyun tutulmaları gündeme gelebilir.

İKİZLER BURCU 22 MAYIS – 21 HAZİRAN

Hareketli bir ay sizleri bekliyor sevgili İkizler Burcu ve yükseleni İkizler Burcu olanlar. Yeni bir dil öğrenmek, hobilerinizi geliştirmek, iş imkanlarınızı arttırmak için görüşmeler yapmak isteyeceksiniz. Toplum önündeki statünüzü arttırmak isteyebilir bununla ilgili yeni atılımlar yapabilirsiniz. Aile içindeki gerginlikler sizleri yıpratmasın. Ertelemek zorunda kaldığınız sağlık sorunlarınızın başında diş, diş etleri gibi günlük hayatınızı etkileyebilecek şeyleri kısa sürede çözmelisiniz. Evinizde hiç ummadığınız ani bir tadilata girişebilirsiniz. Çocukları olan İkizler Burçları bakıcı değişikliği yapmak isteyebilirsiniz. Evli bir İkizler Burcuysanız eşinizin sizden sakladığı bir sırrı öğrenebilirsiniz. Ofis yada ev değişikliği yapmak isteyebilirsiniz. Özellikle işlerini evlerine taşıyan siz sevgili İkizler Burçları daha ferah mekanlarda çalışmak isteyebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU 22 HAZİRAN – 21 TEMMUZ

Daha fazla ev ortamında vakit geçirebileceğiniz, iç sesinize kulak verebileceğiniz bir aydasınız siz sevgili Yengeç Burçları ve yükseleni Yengeç Burcu olanlar. Gerek çocukları gerekse ailesindeki bazı sorunlar sebebi ile iş ve kariyerlerine ara verenler yeni düzenlemeler yaparak bambaşka bir yol haritası çizeceksiniz. Kendinizi biraz yalnız, alıngan ve hassas hissedebilirsiniz. Sizinle alakası olmayan konular bile üstünüze üstünüze gelirken tüm bağımlılıklarınızdan kurtulduğunuzu göreceksiniz. Değerli bir eşyanızı kaybettiyseniz bulabilir, borç, para ve finans konularında da yeni yapılandırmalar getirebilirsiniz. Seyahatlere çok özlem duyuyorsunuz değil mi sevgili İkizler Burçları… Kısa görüşmeler ve seyahatler gerçekleştirebilirsiniz. Sağlık açısından eklem ve boyun ağrıları, kemik rahatsızlıkları yaşayabilirsiniz.

ASLAN BURCU 24 TEMMUZ – 23 AĞUSTOS

İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık gibi konularınız oldukça gündemde bu ay sevgili Aslan Burçları ve yükselen burcu Aslan Burcu olanlar. Lider yönünüzle gurur duyarken son dönemlerde yaşadığınız kararsızlıklar sizi biraz tedirgin etmekte. Tutkularınızın arttığı bu günlerde ikili ilişkilerinizde kıskançlığın dozunu biraz arttırabilirsiniz. Evliliğe sıcak bakıyorsunuz. Ortaklarınızla ilgili kararlar alırken biraz beklemenizde, detayları incelemenizde, ani kararlar vermemenizde fayda olacak. Ödemelerinizle ilgili yeni yapılandırmalar söz konusu olabilir. Sağlık açısından kalp ritmindeki ani hızlanmaya karşı doktor kontrollerinizi yaptırmanızda da fayda olacaktır. Bekar olan Aslan Burçları aile çevrenizde, kuzen yada akraba gibi sizi tanıştıracakları bir partnerle mutluluk kapılarını aralayabilirsiniz.

BAŞAK BURCU 24 AĞUSTOS – 23 EYLÜL

Sizler temiz, tertipli, düzene çok önem veren sevgili Başak Burçları ve yükselen Başak Burçları dağınıklıktan oldukça yorulmuş durumdasınız. Duygularınızı bastırmak durumunda kaldığınız her ne varsa artık tepkilerinizi gizlemek istemeyeceksiniz. Aşka uzun zamandır rastlayamadıysanız her an yüreğinizi heyecanlandıracak bir partner sizi şaşırtabilir. İlişkisi olan Başak Burçları daha ciddi adımlar atmak isteyebilirsiniz geleceğe dair. Ortaklık yapmak için de oldukça uygun süreçlerden geçmektesiniz. İnsanlar sizi beğensin, takdir etsin isterken dış görüntünüz ile ilgilide çeşitli değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Bacak, baldır, dolaşım sistemleri ile ilgili sağlık sorunlarına dikkatlerin çekileceği bu aylarda rutin kontrollerinizi yaptırmanızda oldukça faydalı olacaktır. Aile bireylerinizle daha fazla vakit geçirmek isteyecek ve sevildiğinizi de hissedeceksiniz.

TERAZİ BURCU 24 EYLÜL – 22 EKİM

İlişkilerde demokrasiye ve uzlaşmaya önem gösteren siz sevgili Terazi Burçları ve yükselen Terazi Burcu olanlar son dönemlerde biraz içe kapanıp, huzursuz ve tedirgindiniz değil mi? Her şeyden sıyrılarak yeni yapılanmalara adım atıyorsunuz. Birikimlerinizi idareli kullanmakta, gereksiz harcamalar yapmamanızda fayda var. Evli bir Terazi Burcuysanız eşinizle iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Boşananlar ise hayatlarının ikinci baharını yaşamaya hazırlanabilir. Bu dönem evcil hayvanlarınıza ilginiz artarken sağlık açısından beslenme tarzınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. İş hayatınızda borç-alacak dengesini tekrar gözden geçirerek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Statüsü olan insanlarla bir araya gelerek gelecek ile ilgili güzel planlamalar yapabilirsiniz.

AKREP BURCU 23 EKİM – 22 KASIM

Şüpheci ve analitik yapınız sayesinde sorguladınız da sorguladınız tüm olayları siz sevgili Akrep Burçları ve yükselen Akrep Burçları. Radikal bir çağa girdiğinizi ve teknolojinin de son derece önem kazandığını fark ettiğiniz şu aylardan geçerken eleştirisel değil sonuç odaklı olmayı tercih edeceksiniz. İlişkisi olanlar partnerlerine karşı güvensiz davranışlardan uzak durmanızda fayda var. Aşka tövbe etmiş siz sevgili Akrepler ise aniden hiç beklemediğiniz bir anda kendinizi aşk yemininizi bozarken bulabilirsiniz. İş ortamından memnun olmayanlar rekabet alanında savaşarak kariyer yükseltme çabası gösterebilir. Ailenizde finans desteği ihtiyacına karşı oldukça duyarlı ve cömert tutumlar sergileyebilirsiniz. Fit bir görünüme sahip olmak için spora başlayabilirsiniz. Yurtdışı ile ilgili planlarınızın da tutabileceği uygun süreçlerden geçmektesiniz.

YAY BURCU 23 KASIM – 21 ARALIK

Sizler hayata hep başka pencerelerden bakmayı seven, benimseyen kişiliklere sahip oldunuz sevgili Yay Burçları ve yükselenleri Yay Burcu olanlar. Potansiyelinizin farkına daha fazla varacağınız bu aylarda dijital platformlara atılabilir, kendinizi parlatabilirsiniz. Ortaklı bir işte çalışıyorsanız birtakım rahatsızlıklarınızı masaya yatırarak çözüm elde edebilirsiniz. Ayrıca iş ortamınızda üretkenliğinden memnun kalmadığınız çalışanlarınızla ilgili de çeşitli düzenlemeler getireceksiniz. Kalbi boş olanlar duygusal değil de daha mantıklı yol alma kararı verebilirsiniz. Evli Yay burçları sevildiğinizi daha fazla hissedebileceksiniz. Bebek bekleyenler için ise müjdeli haberler sizlerle. Sağlığınızı son zamanlarda daha fazla göz önünde bulundurarak beslenme düzeninizi değiştirebilir ve size uygun fiziksel aktiviteler yapabilirsiniz.

OĞLAK BURCU 22 ARALIK – 20 OCAK

Strateji geliştirerek uygulayabilen, çalışma prensipleri ile ön plana çıkan siz sevgili Oğlak Burçları ve yükseleni Oğlak Burcu olanlar temponuz oldukça artmakta. Yaşam standartlarınızı arttırmak isteyebilir, gelir kaynaklarınızı arttırmak için çaba gösterebilirsiniz. Ortakları olan yada işleri bozulan siz sevgili Oğlaklar toparlayıcı bir süreye giriyorsunuz. Biraz daha emek ve gayretle iyileştirebilecek güce sahip olacağınızı görebilirsiniz. İlişkisi olan Oğlaklar partnerinizin yeni yönlerini öğrenebilir, aranızdaki bağları daha da fazla güçlendirebilirsiniz. Bu ay birçok şeyi yenilemek isteyeceksiniz, evinizi, arabanızı, telefon ve bilgisayarınızı. Uzun zamandır hukuksal anlamda mücadele veriyorsanız güzel ve olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sağlık açısından estetik ağırlıklı güzelleşmek çabasında olabilirsiniz.

KOVA BURCU 21 OCAK – 19 ŞUBAT

Yeniliklere açık olan siz sevgili Kova Burçları ve yükselen Kova Burcu olanlar uzun zamandır aradığınız sakinliği yakalıyorsunuz. İlişkisi olan Kovalar sorunlarınızı kendi aranızda çözüme ulaştıramayıp bir üçüncü arkadaş, dostunuzdan destek almak isteyebilirsiniz. Partnerinizin evlilikten korktuğunu da öğrenebilirsiniz. Evli olan Kovalar ise yaşam alanınızı güzelleştirmek, iletişiminizi kuvvetlendirmek isteyeceksiniz. Bir süredir estetik yaptırmak isteyenler için ise güzel süreçler. Beslenme alışkanlıklarınız ile ilgili düzenlemeler de yapabilirsiniz. Ailenizde miras konuları gündeminizi oluştururken ufak çaplı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. İş arayışı içinde olanlara da müjdeli haberler gelebilir. Eski işyerinizden bile tekrar teklif alabilirsiniz. Uluslararası bir şirkette çalışıyorsanız pozisyon değişikliği söz konusu olabilir.

BALIK BURCU 20 ŞUBAT – 20 MART

Geçen süreçler sizi biraz sıkmış, kasmış, içinize döndürmüş olabilir siz sevgili Balık Burçları ve yükseleni Balık Burcu olanlar ancak bu ay ve önümüzdeki süreçlerde sosyalleşmek isteyecek ve kabuğunuzu kırarak kendinizi daha ferah hissedeceksiniz. Kırgınlıkları, dargınlıkları bir kenara koyma vakti artık sizler için… Kendi işini yürüten Balıklar çalışma koşullarında yeni düzenlemeler yapabilir, ekibinize yeni kişiler ekleyebilirsiniz. Vergi yapılandırmaları ve ödemeleri sizlerin gündeminizi oluşturacak. Harcamalarınızı tamir etmeniz gereken eşya, ev, araba gibi konular üzerinde arttırabilirsiniz. Evli bir kardeşiniz varsa can sıkıcı olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bekar bir Balıksanız eski sevgilinizle iletişim kurmak isteyebilirsiniz. Yıllardır ilişkisi olanlar ilişkinizi geleceğe taşımak isteyebilirsiniz.

Sündüz Taş

Sündüz Taş

Editör / pausedergi@gmail.com

Astroloji

DİĞER YAZILARI