Temmuz 2021 burç yorumları

KOÇ BURCU 21 MART-20 NİSAN

Siz Sevgili Koç burcu ve yükseleni Koç burcu olanlar;  yılın en sıcak aylarında çevrenizdekilere karşı buz gibi durduğunuzu hissedeceksiniz. Geçen yılın Temmuz ayının acısını çıkarmak için daha gezgin daha aktif olurken, çok fazla seçici davranıyorsunuz. Ailelerinize uzun zamandır destek veremediğinizi görerek, maddi ve manevi desteğinizi esirgemiyorsunuz. Kendinizi her alanda geliştirmek isteyeceğiniz bir aydasınız, hedefleriniz gitgide yükseliyor. Eğitim konusunda yarım kalan işlerinizi halledebilmek için performans sergiliyorsunuz, işinizde çeşitli ödüllerle başarıyı taçlandırabilirsiniz. Bekar bir Koç burcuysanız uzun sürecek ve kalıcı ilişkilere adım atmanız söz konusu. Evliliğinde sorun yaşayan Koç burçları ise havalarında ısınmasıyla beraber çıkacakları tatilde eşleri ile aralarındaki sorunları çok net bir şekilde çözüme ulaştıra biliyorsunuz. Uzun zamandır ilişkinde sorun yaşayan bir Koç burcuysanız sonlanması bitmesi gereken bir kafa yapısındasınız.

BOĞA BURCU 21 NİSAN-21 MAYIS

Siz sevgili Boğa burcu ve yükseleni Boğa burcu olanlar her zaman net bir tavrınız ve duruşunuz olmuştur. Çizginin dışına çıkarak kendinizi rutininizden bir nebze de olsa çıkararak, alışkanlıklarınızın dışında yaza merhaba diyorsunuz. Gerek giyim tarzınızla, gerek insanları bakış açınızla, gerek işte yapacağınız yeniliklerle kendinizden söz ettireceksiniz bir aydasınız. Evinizde ufak tefek tadilatlar yapmak isteyebilirsiniz. Bekar olan Boğa burçları bu zamana kadar alışmadığınız, tarzınızın dışında, sıra dışı birisi ile yeni bir flörte merhaba diyebilirsiniz.  Uzun süredir küs kırgın olduğunuz insanlarla barışmak isteyeceksiniz. Kardeşi olan Boğa burçları bu aralar fikirsel olarak biraz ters düşebilirsiniz. Evlilik hazırlığında olan Boğa burçları yapacağınız organizasyonlarda son derece verimli sonuçlar alacaksınız. İş yerinizde kariyerinizde terfi almanız söz konusu. Sürekli kusur arar gibi detaylara takılmanız, hijyen ve bulaşıcı hastalıkların arttığı dönemlerde sizin kronik rahatsızlıklarınızı tetikleyebilir.

İKİZLER BURCU 22 MAYIS-21 HAZİRN

Siz sevgili İkizler burcu ve yükseleni İkizler burcu olanlar; yaz dönemini şehir dışında geçirmek için akıllı yatırımlar yapabilirsiniz. Asla satmam dediğiniz bir gayrimenkulünüz ile ilgili elden çıkartmak fikri size son derece makul gelebilir. Çocukları olan İkizler burçları ise onlarla çok daha güzel ve kaliteli zaman geçire biliyorsunuz. Yeni yerler görmeyi, yolculuk ve seyahati seven siz İkizler Burcu hiç gitmediğiniz görmediniz yerlere yelken açmaya hazır mısınız? Yakın arkadaşlarınızla olan ilişkinizi sorguladığınız bir dönemden geçmektesiniz, araya biraz mesafe ve sınır koyabilirsiniz. Kardeşlerinizle bir karar verme aşamasına geldiğinizde kendinizi biraz gergin hissedebilirsiniz. Bazlarınız şehir değişikliği hatta ülke değişikliği bile yapabilirsiniz, bunu aileniz önce karşı çıksa bile onların net tavrını hızlı gösterebileceksiniz. Üretken, sorgulayıcı ve hareketli bir dönem yaşıyorsunuz iş hayatınızda. Aile içinde ufak tefek gerginliklerden kaynaklı baş ağrıları ve kronik sinüzit problemli dikkat etmenizde fayda var.

YENGEÇ BURCU 22 HAZİRAN-23 TEMMUZ

Siz sevgili Yengeç burcu ve yükseleni Yengeç burcu olanlar ev ve aile hayatında koşullarını stabil tutmaya çalışmaya o kadar alışkınsınız ki artık o rutinlerinizin dışına çıkmayı isteyeceksiniz. Renkli yaz günleri eşliğinde gidip görmediğiniz bir çok değişik yerleri görme fırsatı da yakalayacaksınız. Geleneksel ve tutucu yapınızı bir kenara bırakarak yeni arkadaş çevrelerine katılabilirsiniz. Evinizde ufak tefek tadilatlar yapmak isteyebilirsiniz. Uzun zamandır borç verip ödeme alamadığınız yakınlarınızdan olumlu gelişmeler söz konusu. Bir yatırım amaçlı kredi çekmeyi planlıyorsanız şans sizden yana. Miras, tazminat, nafaka gibi konularda da şans sizlerden yana. Çocukları sınava katılmış bir Yengeç burcuysanız onların mutlu haberleri sizlerin de yüzlerinizi güldürecek. Yaz aylarında sıcaklarında nüksetmesi ile beraber dolaşım bozukluğu problemlerini dikkat etmenizde fayda var.

ASLAN BURCU 24 TEMMUZ-23 AĞUSTOS

Siz sevgili Aslan burcu ve yükseleni Aslan burcu olanlar uzun zamandır kendinizi sorguluyor ve ihmal ettiğinizi düşünüyorsanız artık kendinize hedeflerinizi belirleme zamanı. Gönlünüze söz geçiremediğiniz her şeyde artık kendinizi uzun vadede yatırımlar yapabildiğinizi gözlemliyorsunuz. Herkese karşı güçlü durmak sizi biraz yıprattığı için bir kafa tatilini ne kadar hak ettiğinizi düşünerek kendinizi yazın sıcağına ve denizlere bırakıyorsunuz. Uzun zamandır kilo problemi yaşayanlar diyet ve spora başlayarak hedeflediği kiloya geri dönebilirler. Çocuk sahibi olmak isteyen Aslan burçları ise gökyüzü oldukça sizleri desteklemekte. Akademik çalışmalar içinde verdiğiniz kararlar çok olumlu sonuçlanabilir. Bu ay kendinizi ihmal ettiğinizi düşünerek lüks tüketime biraz yoğunluk gösterebilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili ekstra iş gelişmeleri sizin yüzünüzü oldukça güldürüyor. Aile bireylerin de uzun zamandır çatışma yaşayan ebeveynleriniz, bu aralar ilişkilerini dengeye oturtabiliyorlar. Sıcakların yaklaşmasıyla beraber tansiyonunuza dikkat etmenizde fayda var.

BAŞAK BURCU 24 AĞUSTOS-23 EYLÜL

Siz Sevgili Başak burcu ve yükseleni Başak burcu olanlar uzun zamandır işte istediğiniz performansı elde edemediğinizi düşündüğünüz sırada saygınlığınız ve kariyeriniz ile ilgili hedefleriniz yükselişe geçmekte. Çevrenizde sınav ile ilgili sonuçlar bekleyenler varsa yüzünüzü güldürecek sonuçlar elde edebilirsiniz. Arkadaşlarınız arasında popülerliğiniz artmakta.  Uzun süredir problem yaşadığınız bir ilişkiniz varsa gizli kıskançlıklar ve karşınızdaki Partnerinizle rekabet haline gelişiniz, ilişkinizde kopuklukları neden olabilir. Yaşam alanınız da çeşitli değişiklikler yapmak isteyebilir hatta gardıroplarınızı bile yeniden düzenlemek isteyebilirsiniz. Kafanızı dağıtmak için yeni hobiler edinebilirsiniz Havaların ısınması ile birlikte mutfakta çok daha fazla vakit geçirerek keyif aldığınızı düşünüyorsunuz. Detaycı ve alıngan tavırlarınız yüzünden baş ağrılarınız artabilir.

TERAZİ BURCU 24 EYLÜL – 22 EKİM

Siz sevgili Terazi burcu ve yükseleni Terazi burcu olanlar kendinizi, işinizi o kadar çok entegre etmiştiniz ki havalarında ısınmasıyla beraber tatil programını hayata geçirerek hayattan zevk ve keyif almak isteyeceksiniz. Uzun zamandır hayalini yaşattığınız yatırım amaçlı bir evi almak için risk alabilirsiniz. Nazik, kibar tavırlarınızda evlilik konusunda yara almış bir Terazi burcuysanız artık bunu sonlandırarak önünüze bakmak isteyebilirsiniz. Sorun yaşadığınız bir ilişkiniz varsa esnek olmaktan vaz geçerek biraz uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Yetenekleriniz sayesinde para kazanma alanınız oldukça gelişmekte. Çocukları olan Terazi burçları onları yurtdışına eğitime göndermek için kararlar alabilirsiniz. Artık bu ay sosyal aktivitelerinizin arttığını, eğlenceli ve sıra dışı insanlarla bir araya geldiğinizi gözlemleyeceksiniz.

AKREP BURCU 23 EKİM – 22 KASIM

Siz sevgili Akrep burcu ve yükseleni Akrep burcu olanlar pişmanlıklara yer vermeden kapıları sonuna kadar kapatıp yolunuza devam etmek isteyeceksiniz.  Yaşamınızda önünüze engel gibi çıkan, sizi ilerlemekten alıkoyan arkadaş, iş her ne varsa bunları artık geride bırakmak istiyorsunuz. Sakin ve huzurlu vakit geçirmek en büyük arzunuz.

İlişkisi olan bir Akrep burcuysanız kuşku ve endişeleriniz yüzünden kendinizi olmadık düşüncelere kaptıra bilirsiniz. Evli bir Akrep burcuysanız eşinizin çevresindeki arkadaş ve dostlarından hoşnut olmayarak uzak kalmak isteyebilirsiniz. Uzun zamandır kendini ihmal ettiğinizi düşünüyorsanız yeni aşklara yelken açmak için artık kendi kabuğunuzdan dışarı çıkıyorsunuz. Seyahat planları yapan Akrep burçları ise bir takım ani aksaklıklar yaşayarak seyahatlerini ertelemek durumunda kalabilirler. Arsa, gayrimenkul gibi yatırımların ve yurtdışı ile bağlantılı kurumsal yatırımların size çok fayda sağlayacağı bir süreçten geçmektesiniz.

YAY BURCU 23 KASIM – 21 ARALIK

Siz sevgili Yay burcu ve yükseleni Yay burcu olanlar sorumluluğumuzun arttığı ve yıprandığınız süreçleri artık geride bırakıyorsunuz. Uzun süredir borç verip alamadığınız koşulları tekrar gözden geçirecek, hatta hukuksal yollara başvurabilirsiniz. İlişkisinde sorun yaşayan Yay burçları ise biraz mola vermek isteyebilirsiniz. Bu yıl içinde başladığınız ve tamamlayamadığınız işleriniz için kariyer ve akademik hedeflerinizi belirleyip yurtdışında bu eğitimleri alabilirsiniz. İlişkisi olmayan Yay burçları ise arkadaşlarınız aracılığı ile tanışacağınız kişiden hoşlanarak duygusal bir yol haritası çizebilirsiniz. Evlilik hazırlığı yapan Yay burçları ise partnerinizin ailesiyle bazı fikir ayrılıklarına düşebilirsiniz. Çocukları olan Yay burçları ise çocukların eğitimleri ile ilgili güzel kararlar alıyorsunuz. Sağlıklı beslenme ve egzersizlere yöneliyorsunuz.

OĞLAK BURCU 22 ARALIK-20 OCAK

Siz sevgili Oğlak burcu ve yükseleni Oğlak burcu olanlar kadersel değişim ve dönüşümlere açık olduğunuz bir aydasınız. Hedefinizi, yaşam standartlarınızı arttırmak isteyeceksiniz. Sizler disiplin üzerine kurduğunuz iş hayatınızı uzun zamandır dağınık ve plansız yaşadığınızı ve bunun sizi zorladığını farkına vararak, tekrar düzen ve disiplin üzerine kendinizi yenilemek istiyorsunuz. Ortaklı bir işte çalışıyorsanız keskin kararlar almanız gerekebilir. Bekar bir Oğlak burcuysanız seyahatte tesadüf üzeri tanışacağınız bir insanla ilişkiye başlayabilirsiniz. Ailenizle ilgili uzun süredir süregelen problemleri çözüme ulaştıra biliyorsunuz. Evli bir Oğlak burcuysanız hem evliliğinizi hem de ev yaşam koşullarınızı değiştirmek, düzenlemek, yeniden yapılandırmak isteyebilirsiniz. Uzun süredir mesafe koydunuz, görüşemediğiniz arkadaşlarınızla bir araya gelerek güzel sohbetler içinde kendinizi huzurlu ve mutlu hissedebilirsiniz.

KOVA BURCU  21 OCAK-19 ŞUBAT

Siz Sevgili Kova burcu ve yükseleni Kova burcu olanlar üzerinize aldığınız sorumluluk ve rehavetten ve ani gelen işlerden o kadar çok bunaldınız ki biraz kendi kabuğunuza çekilmek isteyebilirsiniz. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz ve çok emek sarf ettiğiniz kariyer hayatınızda güçlü bilgili insanlarla bir araya gelme şansı yakalıyorsunuz.  İş yerinizde arkanızdan konuşulan olaylar bir anda önünüze gelerek hak yerini buldu dedirtiyor sizlere adeta. Kendinize güzel bir tatil planı yapmak istiyorsunuz hatta yurt dışına çıkarak pasaport ve vize işlemleri ile uğraşa bilirsiniz.

Uzun soluklu ilişkinizi evlilikle taçlandırmak isteyen siz sevgili Kova burçları düğün detaylarıyla aile bireylerinizden de destek görerek kolayca çözümleye biliyorsunuz. Boşanma sürecinde olan bir Kova burcuysanız nafaka gibi konularda hak ettiğiniz değeri elde edeceksiniz. İlişkisi olan bir Kova burcuysanız partnerinizle tatil planları yapmak isteyebilirsiniz. Kişisel bakımlarınızı ihmal etmeyerek yol almayı seviyorsunuz. Diş kontrollerinizi yaptırıyor, eklem ağrılarınızla ilgili çeşitli doktorları başvuruyorsunuz.

BALIK BURCU 20 ŞUBAT-20 MART

Siz sevgili Balık burcu ve yükseleni Balık burcu olanlar kış ayında biraz fazla kabuğunuza kapandığınızdan hareketli bir ay sizleri bekliyor, hayatınızın temposunu arttırıyorsunuz. İş arayış içinde olan bir Balık burcuysanız hiç beklemediğiniz birinden iş teklifi alabilirsiniz. İş ortağı olan bir Balık burcuysanız bazı sözleşmelerde aceleci davranmak istemeyip kılı kırk yaracaksınız. Yetenekleriniz den gelir elde edebileceğiniz aylardan geçmekdesiniz. Ailesi ile birlikte yaşayan bir Balık burcuysanız kendi düzeninizi kurmak için çaba sarf ediyorsunuz. Ani seyahat programları gündeminizde. Sorun yaşadığınız bir ilişkiniz varsa ilişkinizde sonlandırma kararı alabilirsiniz, kıskançlıktan vazgeçemediğinizi fark ediyorsunuz, aklınız ile kalbiniz arasında duygularınız aşka yaşamınızda engel olabilir. Boşanma süreci yaşayan Balık burçları ise ayrılma konusunda bir takım pürüzler yaşayabilir. Çocuklu bir Balık burcuysanız okul değişikliği gündeminizi oluşturabilir.

Sündüz Taş

Sündüz Taş

Editör / pausedergi@gmail.com

Astroloji

DİĞER YAZILARI