Anneler Günü için benim seçtiklerim

Anneler Günü için benim seçtiklerim

Dünya’da en çok değer verdiğin varlık nedir derseniz annem derim. Ailemin her ferdi çok seviyorum ama anne konusunda biraz hassasım. Bu nedenle geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda size Anneler Günü hediyelerinizde yardımcı olmak istiyorum. Şimdiden tüm annelerin Anneler Günü kutluyorum.

Saç bakımında fark yarat

Saç bakım alanında en üst ve en premium segmentte yer alan ALTERNA, cilt bakım teknolojilerini saça taşıyan değerli içerikleri, üstün formülleri ve ürün serileri ile fark yaratıyor.

Saç bakımında en lüks formülleri ürünlerine yansıtan ALTERNA, dünyanın en zengin Omega-3 kaynağı havyarın besleyici özellikleri ve patentli enzim teknolojileri ile saçlarda ilk kullanımdan itibaren değişim yaratıyor. Saf ve doğal içerikleri formüllerine taşıyan ALTERNA, ayrıca “parabensiz, sülfatsız, SLS içermez” gibi iddiaları ortaya atan ilk marka olarak da dikkat çekiyor. ALTERNA Caviar Anti-Aging portföyü, dünyanın en yenilikçi ve etkili cilt bakım ürünlerinden ilham alınarak geliştirilen bakım ve şekillendirme ürünlerinden oluşuyor.

Huncalife’dan Anneler gününe özel

Türkiye’nin kozmetik markası Huncalife‘dan sizler için birkaç ürün seçtim umarım beğenirsiniz. Daha detaylı bilgi ve satın alımlar için huncalife.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

Color Illusion Mat Ruj 18.99 TL

Kajal Liner S Rmel Kalem 29.99 TL

Harem Soiree 60 ml 79.99 TL

Nature Zeytinyağlı Saç Maskesi 500 ml 32.99 TL

Fransız kadınlarının vazgeçilmezi

Kokusuyla bağımlılık yaratan çok amaçlı kuru yağ Huile Prodigieuse cildi, vücudu ve saçı tek adımda besliyor, onarıyor ve güzelleştiriyor. Vaktini değerli kullanan, tek üründen birden çok fayda sağlayan anneler için…

NUXE Huile Prodigieuse Rouge 100 ml 165 TL

NUXE Huile Prodigieuse Florale 50 ml 110 TL

M.A.C’den dudak kiti

M.A.C bu Anneler Günü’nde anneniz ve #BirAnneGibi sevdikleriniz için özel bir dudak kiti hazırladı.

Kitlerde dudakları nemine kavuşturan ve pürüzsüzleştiren PREP + PRIME dudak bazı, dudakları şekillendiren, kontürleyen ve dolduran dudak kalemi, kremsi yumuşak formüllü ve rahat kullanımlı bir ruj bulunuyor.

Nude Shade: Cream in your Coffee Ruj, Dervish Dudak Kalemi, Prep + Prime Dudak Bazı

Red Shade: Brave Red Ruj, Cherry Dudak Kalemi, Prep + Prime Dudak Bazı

Özel ambalajıyla üç ürünü birlikte sunan sınırlı sayıdaki kit 229 TL

Bioderma’dan, her cildin ihtiyacına uygun alternatifler

Dezenfektan ve alkol içerikli ürün kullanımının artığı bu dönemde; cildimizin yoğun bir bakıma ihtiyacı oluyor. Her daim yanımızda olan annelerimizin hem beğeneceği hem de bu dönemde özellikle ihtiyaç duyacağı hediyeleri vermek isteyenler için ideal.

Hassas Ciltlere Özel Misel Su Sensibio H2O

Sabun, parfüm ve alerjen içermeyen Sensibio H2O içerisindeki aktif yatıştırıcı olan salatalık ekstresi sayesinde cildi yatıştırıyor, şişkinliğini gideriyor ve anında ferahlama sağlıyor. Eşsiz misel teknoloji ile geliştirilen dünyanın ilk misel suyu Sensibio H2O, cilt ile aynı pH seviyesine sahip olup aynı zamanda mükemmel tolerans sağlıyor.

Sensibio H2O 500 ml – 69.50 TL

Yoğun nemlendirici serum Hydrabio Serum!

Bir Bioderma yeniliği olan bu patent, uzun süreli nemlendirme özelliği dışında aynı zamanda cilde canlılık, ferahlık ve ışıltı kazandırıyor. İçerdiği patentli D.A.F kompleksi sayesinde cildin tolerans seviyesinin artırılmasına da yardımcı oluyor. Akışkan ve kolay emilen dokusu, mükemmel bir makyaj tabanı oluşturuyor.

Hydrabio Serum 40 ml – 134.50 TL

Yoğun Cilt Kuruluğu İçin: Atoderm Intensive Foaming Gel dezenfektan kullanmaktan yıpranan elleriniz ve cildiniz için, içeriğinde bulunan çinko sülfat ve bakır sülfatın anti-bakteriyel özelliğiyle bakterilerin ciltte tutunmasını ve çoğalmasını önlemeye yardımcı olur. Yoğun cilt kuruluğu sebebiyle ciltte oluşan rahatsızlık ve kaşıntı hissinin yatışmasına destek olurken, aynı zamanda cildinizi nazikçe arındırır, güçlendirir ve derinlemesine nemlendirir.

Atoderm Shower Gel 1 LT – 109.50 TL

Kuruyan ve çatlayan ellere

Değişen hava koşulları, kullanılan deterjan ve dezenfektanlar ellerde kuruluğa bağlı tahrişe ve yıpranmaya neden oluyor. İçeriğindeki Avène Termal Suyu, alfa-bisabolol, sükralfat, pudra ve nemlendirici gliserin ile besliyor, onarıyor ve koruyor. Ellerde kadifemsi his ve güzel bir koku bırakan Eau Thermale Avène Cold Cream dezenfektanların ve deterjanların oluşturduğu kuruluğa bağlı tahrişin giderilmesine, cilt bariyerinin güçlenmesine ve yıpranmış hassas ciltlerin yatışmasına, onarılmasına yardımcı oluyor.

Eau Thermale Avène Cold Cream  55.90 TL

Verda Penso

Verda Penso

Fashion / pensoverda@gmail.com

DİĞER YAZILARI