Dergimizin ikinci yaşını dostlarımızla kutladık…

Sevgili dostlar artık yaz kendini göstermeye başladı şortlar terlikler çıktımı?

İstanbul’da bilin ki sezon açıldı. Yaz gelince içim kıpır kıpır oluyor. Ve daha mutlu daha pozitif oluyorum. Kışın kasvetinden kurtulduğumuz şu günler benim gibi birçoğumuzu mutlu etmiştir.

Alaçatı Ot Festivali

  1. düzenlenen Alaçatı Ot festivali her geçen gün daha renkli daha eğlenceli bir hal alarak büyümeye devam ediyor. Tur şirketlerinin devreye girmesi ile yerli ve yabancı turistler bu festivale ulaşımı kolaylaşmış. Festivaller benim gibi insanların iştahını kabartıyor. Harika otlu börekler, çörekler biri birinden lezzetli yemekler sokak içlerinde kurulan tezgahlar da servis ediliyor. Bilmediğimiz lezzetleri tatma şansı buluyoruz. Gündüz farklı etkinliklerle misafirlerin nabzı tutulurken, geceleri de dur durak bilmeden eğlence devam etti. Arada yağan yağmur bile bu eğlencenin keyfini kaçıramadı.

Bin bir emeklerle hazırladığımız dergimiz artık 2 yaşında.

Yazın geliyor olması beni mutlu ederken, en büyük mutluluğu dergimizin 2. yaşını kutlamak oldu. İnter Medya çatısı altında yer alan dergimizin ikinci yaşına girmesi, beni hem mutlu etti hem de duygulandırdı. Yaptığımız için karşılık görmesi beni çok mutlu etti. Davetimize katılarak bizi onurlandıran tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum.

Çocuklar için özel park

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda yakın dosttum olan ünlü mimar Öznur Ekşioğlu’nun çocuklara bir sürprizi vardı. Park of İstanbul, Çekmeköy’de kapılarını açtı. Parkta 60 türden 450 adet hayvan bulunurken, yeme-içme alanı ve macera parkı da ziyaretçilere açıldı. Sanatçı Alişan, yavru ayı Silva kucağından indirmedi. Minik ayı Silva’yı elleri ile besleyen sanatçı, bir ayı ile bu kadar yakın olacağım aklımın ucundan geçmezdi diyerek espri yaptı. Yönetim Kurulu Başkanlığını Burak Memişoğlu’nun yaptığı Park of İstanbul’ın POİ tesis alanlarının ünlü mimar Öznur Ekşioğlu tarafından yapıldı. Her yaştan insanın keyif alacağı Park of İstanbul’un içerisinde, hayvanat bahçesi, macera parkı, hobi bahçesi, çocuk oyun alanı ve Pony alanı mevcut. Güzel bir tesisi olmuş. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Esen kalın dostlar…

Uğur Kalabaş

Uğur Kalabaş

Tell me / ugurkalabas@gmail.com

DİĞER YAZILARI