Kendinizi bir ikon gibi hissettirecek Sonbahar Makyaj Trendi

Kendinizi bir ikon gibi hissettirecek Sonbahar Makyaj Trendi

2020 yazı, 90’ların güzel pastel göz farı ve büyük boy kaşları ile ilgiliydi, ancak sonbahar her şey değişecek. Karanlık sonbahar gardırobunuzu destekleyebilecek bazı makyajları sizin için kaleme aldım.

Terra Cotta

Bu için yanan görünüm, şüphesiz yetenekli bir makyaj sanatçısının eseridir, ancak dupe, herkesin çıkarması için yeterince kolaydır. Bronzlaştırıcıyı kapaklarınıza sürün, ardından iç köşelerde bir ışıltı sıçramasıyla bitirin.

Yüzen Beyaz Astar

Beyaz astar, birkaç mevsimdir göz makyajında ​​trend oluyor…  İddialı diye düşünmeyin. Denemekte yarar var.

Sıcak Pembe

Hayatımda ilk kez pembe rengi giymek istediniz. Kontrast için daha koyu bir gül rengi eklemeniz yeterli.

Gölge Altında

2010 yılı boyunca SADECE alt kirpiklerine takılan ağır kohl astarını biliyor musunuz? Evet, geri döndü. Ama endişelenme, bu sefer bunu çok daha iyi yapılıyorlar. Gölgeyi heyecan verici bir renkte kullanın, ardından denge için kirpiklerinizle büyütün.

Grafik Astarı

Bu korkak trend bir parıltının üzerine katlandığı kadar solo olarak da iyi görünüyor. Bu süper keskin şekil için sıvı veya krem ​​astar kullandığınızdan emin olun.

Smokey Blues

2020 sonbaharında, dumanlı gölgeleriniz daha da renkli olacak. Bu gümüş renkli kobalt örneği, çoğaltmak isteyeceğiniz canlı göz görünümlerinden sadece biridir.

Süper Parlak Parlaklık

00’ların başlarında, yapışkan bir parlaklık kaplaması olmadan hiçbir görünüm tamamlanmadı. Aynı kural bugün hala geçerli… Çifte etki için rujunuzun üzerine süper yansıtıcı bir formül kaydırın.

Deniz Kızı Yeşil

Kırmızı halılar herhangi bir gösterge ise, zümrüt gözler büyük bir anı görmek üzeredir. Mermaid-esq zeytin tonları, tipik dumanlı göz farı için güncellenmiş bir his verir.

Elektrikli Erik

Evet, bu sezon trend olan bir ton parlak renk var ve parlayan mor bunlardan biri. Süper keskin bir kontrast için, kar beyazı parlaklığın üzerine koymayı deneyin.

Ultra Koyu Dudaklar

Bordo kırmızı dudaklar, sonbahar mevsimi her vurduğunda yeniden moda oluyor. Bu yüzden yasal olarak bu listeye eklemek zorunda kaldım. Şu renge bak!

Hafif Kaşlar

Son birkaç yıldır kaş kalemi ile ağırlaşıyorsunuz, ancak son zamanlarda Bella Hadid ve Rihanna gibi ünlüler daha ince kemerleri kucaklıyor. Bu hafif kaş, 90’ların tamamen kıvrılmış görünümü olmadan size retro bir his verecek.

Pırıltılı Altın

Boğucu altın kapaklar sonbahar güzelliğinin temel unsurlarıdır. Gözlerinizi aydınlatmak için daha açık bir altın tonu kullanın, ardından sırf drama aşkına dış köşeye bir miktar mürekkep gölgesi koyun.

Çizgili Dudaklar

1990’ların gardırobunuzla uyumlu 1990’lardan ilham alan bir makyaj görünümüne gidin. Dudaklarınızı, doğal dudağınızdan bir veya iki ton daha koyu bir kalemle hizalayın. Doğal bir solma için içe doğru lekeleyin, ardından eşleşen bir renkte yüksek parlaklıkta bir parlaklık ile üstüne koyun.

Kiraz kırmızısı

Her sonbahar dudaklarımızı kırmızı yaparız, ancak büyük bir değişiklik arıyorsanız, göz kapaklarınızdaki tonu da deneyin. Derin bir kiraz pigmenti üzerine lekeleyin, ardından yüksek moda bir dokunuş için neon kırmızı astarla doldurun.

Smokey Bronze

Daha fazla sonbahar makyajı görünümü verin. Koyu bakır göz farı, yeni sezon için en sevdiğiniz dumanlı gözünüzü tamamen yükseltecek.

Mat Dudaklar

Artık makyajınız, kapıdan çıktığınız anda yüzünüzü eritmeyeceğine göre, cesur dudağı canlandırma zamanı. Parlak kırmızı bir mat, yüzünüzün geri kalanı tamamen çıplak olsa bile saniyeler içinde bir arada görünmenizi sağlar.

Verda Penso

Verda Penso

Fashion / pensoverda@gmail.com

DİĞER YAZILARI