Dünya devi markalar Yalıkavak Marin’da

Dünya devi markalar Yalıkavak Marina’da

Dünya devi markalar Yalıkavak Marina’da

Bu yaz dünyanın önde gelen markalarından Chanel, Gucci ve Dolce&Gabbana’nın yanı sıra Bagatelle Bodrum da Yalıkavak Marina’da yerini alıyor.

“2020 En İyi Uluslararası Marina” ve “2018-2019 Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası” ödüllerine layık görülen ve yine 5 Altın Çıpa derecesi ile ödüllendirilerek Türkiye’nin “5 Altın Çıpa Platin” (5 Gold Anchors Platinum) derecesine sahip ilk marinası olan Yalıkavak Marina, global projelere yatırım yaparak, misafirlerine uluslararası standartlarda lüks deneyimler ve premium hizmetler sunmaya devam ediyor.

Yalıkavak Marina’nın, dünyaca ünlü ikonik ve sofistike markaların buluşma noktası olan Ada Bölgesi Türkiye ve dünya jet-setinin de gözdesi haline geldi.

Türkiye’ye ilk kez girecek olan dünyaca ünlü Fransız restoran markası Bagatelle Bodrum ile Yalıkavak Marina bu sezon da yenilikler sunmaya devam edecek.

Lüks markalar

Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen moda, saat, mücevher ve tekne markaları arasında yer alan Bvlgari, Dior, Louis Vuitton, Prada, Valentino, Hublot, Balmain, Loro Piana, Moncler, Missoni, Rolex, Beymen, Audemars Piguet, Chopard, Patek Philippe gibi ikonik markalara bu yaz lüks moda devlerinden Chanel, Gucci ve Dolce&Gabbana (D&G) da katıldı. Ayrıca çok sevilen MacKenzie-Childs markası da Yalıkavak Marina’da en yeni mağazasını açtı.

Yeme içmede;

Zuma, Nusr-et, Novikov, Sakhalin by White Rabbit Group, Birds by Vasilchuk Bros gibi seçkin restoran markaları ve yeme-içme grupları da Ada Bölgesi’nin büyüleyici deniz manzarasına karşı yerlerini yeniden almanın ve konuklarına imza lezzetlerini sunmanın heyecanını yaşamaya başladı.