Trio bir arada

Trio bir arada

Amir, Oğuz Kalfa ve Doğuş’un birlikte seslendirdikleri ‘Trio’ isimli rap şarkısının klip çekimleri Beykoz Kundura Fabrikasın da gerçekleşti.

Çekimler öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen Amir ve Oğuz Kalfa nasıl bir araya geldiklerini anlatırken, bu şarkı da neden Doğuş’u seçtiklerini de dile getirdiler. Doğuş şarkılarıyla büyüdüklerini söyleyen rapçiler, kendilerine bir çok pop sanatçısından düet çalışması için teklif geldiğini, tercihlerinin ise kendilerine daha yakın buldukları  Doğuş olduğunu söylediler.

Daha önceki yaptığı şarkılar da rap alt yapılarının olduğunu vurgulayan Doğuş, müzik evrenseldir ben rapçiler şu an ön planda diye onlarla bir araya gelmedim. Biliyorum ki herkes şu an onlarla bir şeyler yapmak için fikirler sunuyor. Beni sevdiklerini biliyorum. Onlarla güzel bir şarkıya imza attık. Takdir şimdi dinleyicide diyerek topu müzik severlere attılar. Piyasada ki birçok rap şarkısının yurt dışından çalınarak yapıldığını söyleyen rapçi Amir ve Oğuz Kalfa, Doğuşla birlikte özgün bir iş ortaya koyduklarını ,bu çalışmada çalma yada esinlenme olmadığını da belirttiler.