SAM Kitchen&Bar’da zengin kahvaltı deneyimi

SAM Kitchen&Bar’da zengin kahvaltı deneyimi

 

 

 

SAM Kitchen&Bar’da zengin kahvaltı deneyimi

SAM Kitchen&Bar, zengin kahvaltı menüsüyle merak uyandırıyor. Pazar hariç haftanın her günü saat 10.00-14.00 arasında kahvaltı servisi veren SAM’in menüsünde neler yok ki? Klasikten şaşmayanlar için yöresel peynirlerden oluşan kahvaltı tabağı, yöresel etlerden oluşan şarküteri tabağı dikkat çekerken; yenilikçi lezzetlerin peşinde olanlar için pek çok alternatif mevcut: Otlu peynirli pizzette, avokado tost, ev yapımı granola bunlardan birkaçı…

Yeni nesil lezzetler;

French toast sevenler için de SAM doğru adres. Romlu elma, tuzlu karamel ve sütlü dondurma ile servis edilen bu lezzet, yepyeni bir deneyim vadediyor. SAM, pancake sevenleri de unutmuyor. Orman meyveleri, süt reçeli ve kaymaklı dondurmayla sunulan pancake’ler kahvaltıya anlam katıyor. Kırmızı meyveli smoothie bowl ise yeni nesil kahvaltı tarzını dört dörtlük karşılıyor. Yulaf, kabak çekirdeği, kuru dut, ceviz ve keten tohumuyla hazırlanan bu lezzet övgüyü hak ediyor.

SAM Kitchen&Bar; Bahçe ve içerisi olmak üzere toplam 78 kişilik kapasitesi bulunuyor. Mevsimsel ürün değişikliklerini gözeterek yılda üç menü hazırlanıyor. Pazar hariç saat 10.00-01.00 arasında hizmet veriyor.