Canon’dan düz yataklı yazıcı

Canon’dan düz yataklı yazıcı

Canon’dan düz yataklı yazıcı

Canon, tabela üreticilerine, baskı hizmeti sağlayıcılarına, ofset ve serigrafi baskı merkezlerine ve diğer birçok sektöre yeni iş fırsatları yaratan akıllı bir teknoloji yatırımı olan yeni Arizona 135 GT düz yataklı yazıcısını piyasaya sunuyor.

Arizona 135 GT, yüksek görüntü kalitesi, etkileyici verimlilik ve güvenilirlik, uygulama çok yönlülüğü ve erişilebilir fiyatıyla öne çıkıyor.

Olağanüstü verimlilik ve uygulama çok yönlülüğünü sağlamak adına tasarlanan, kullanımı kolay Arizona 135 GT, muhteşem görüntü kalitesi üretiyor. Böyle bir kapasitenin mimarı, fotoğraf gerçekçiliğinde görüntüler sunmak için geliştirilmiş damlacık boyutu seçimi tekniklerini kullanan VariaDot gri tonlama baskı teknolojisidir. 125 x 250 cm boyutuna ve 50,8 mm kalınlığına kadar malzemeleri işleme ve saatte 34,2 m²/sa’e varan hızlarda baskı alma becerisine sahip olan Arizona 135 GT, yılda sadece 2.000 m² avantajından başlayan akıllı bir yatırım olarak öne çıkıyor.

Otomatik Bakım Sistemi, yazıcı kafası bakımının otomatik yapılmasını sağlayıp sorunlu püskürtme uçlarını seçerek bunların işlevini saniyeler içinde düzeltirken Uzaktan Servis özelliğinin deneyimli servis teknisyenlerinin uzaktan yardım sunmasına olanak tanımasıyla kullanıcılara mümkün olan en yüksek çalışma süresi garantilenebiliyor.

Geniş bir medya aralığında yüksek kâr marjlı uygulamalar

Arizona düz yataklı teknolojisi ve UV-LED kurutma sayesinde cam, alüminyum ve diğer metaller, kanvas, ahşap, MDF, kalın kağıt, seramik karolar ve plastikler dahil olmak üzere standart veya gözenekli yüzeylere sahip sert veya esnek medyalarda çok çeşitli dayanıklı uygulamalar elde edilmesini sağlıyor. Opsiyonel Arizona Statik Bastırma Yükseltme Seti de Arizona 135 GT’nin akrilik, polikarbonat ve stiren gibi sert plastik malzemelere baskı almasına olanak tanırken Arizona Classic yüksek basınçlı vakum sistemi bükümlü sert medyalarda dahi baskı sırasında medyayı son derece güvenilir bir şekilde tutuyor. Düz yataklı yazıcının yükseltilebilir Rulo Medya Seçeneği ile çok daha fazla fırsata erişilebiliyor. Bu, kullanıcıların ince ve ısıya duyarlı medyalar dahil olmak üzere 220 cm genişliğe kadar esnek medya uygulamaları üretmesine ve cihaz başında beklemeden gece boyunca rulodan ruloya baskı işlerini yürütebilmesine olanak tanıyor.

Arizona Xpert baskı öncesi yazılımıyla yaratıcılıkta yeni seviyeler

Arizona 135 GT, Arizona Xpert baskı öncesi yazılımına sahipliğiyle, yüksek değer sunan uygulamaların kolayca tasarlanmasını ve üretilmesini sağlıyor. Kolayca oluşturulan uygulamalar için hazır tarifler içeren yazılım, kullanıcıların bu tarifleri müşterilerle doğrudan paylaşmasına olanak tanıyor. Bu sayede tasarımcılar, Arizona Xpert Uzantılarında son ürünün 3D görünümle ön izlemesini yaparak tasarım hatalarını en aza indirebilme şansına sahip oluyor. İlk denemede doğru sonuç almaya yönelik Arizona yaklaşımı, atıkların ve yüksek maliyetli hataların azaltılmasını sağlayarak daha yüksek genel kâr marjları ve daha kısa teslim süreleri sunuyor. Arizona Xpert, çok sayıda mürekkep katmanını içeren uygulamaları basabilme becerisi gerektiren dokulu yüzey baskıları için daha yüksek kâr marjlı fırsatlar oluşturuyor.

Sürdürülebilir düz yataklı baskı çözümü

Arizona 135 GT’nin VariaDot teknolojisinde 6-30 piko litre arasında değişken damlacık boyutu kullanılıyor. Bu sayede son derece net görseller üretmekle kalmadığı, aynı zamanda Arizona baskı sürecinde klasik düz yataklı yazıcılara kıyasla neredeyse %50 daha az mürekkep tükettiği için Arizona 135 GT çevresel ve ekonomik açıdan da cazip bir seçenek olarak öne çıkıyor. Cihazın çevresel yeterlilik belgeleri, UL GREENGUARD Gold sertifikalı mürekkeplerinin okullar, hastaneler ve perakende mağazaları gibi iç mekanlarda kullanımını da içeriyor. Cihazların düşük emisyonları ise daha sağlıklı bir baskı ortamında çalışılmasına olanak tanıyor. Arizona 135 GT, Hızlı Açılma özelliği sayesinde düşük enerji tüketimi ve LED lambaları sayesinde minimum ısınma süresi sunuyor. Enerjiden tasarruf ettiren özellikleri arasında standart voltajlı güç kaynağı, enerji tasarruflu kurutma süreci ve güçten tasarruf eden vakum pompaları yer alıyor. Son olarak, yeni Arizona zaman içinde Arizona Yeniden İmalat Programına dahil edilecek ve daha en baştan sürdürülebilir özellikte olacak bir düz yataklı yazıcıya ikinci kez hayat verecek.