HUAWEI MatePad 11, iş hayatınıza verimlilik katacak

HUAWEI MatePad 11, iş hayatınıza verimlilik katacak

HUAWEI MatePad 11, iş hayatınıza verimlilik katacak

HUAWEI’nin en yeni tableti HUAWEI MatePad 11, M-Pencil kalemi ve manyetik klavyesiyle sadece bir tablet değil, aynı zamanda dizüstü bilgisayar kullanımı sağlıyor.

Özellikle M-Pencil kalemiyle dikkatleri üzerine çeken ürün, profesyonel yaşamda da tablet kullanımının sınırlarını zorluyor.

Yeni HUAWEI MatePad 11, kullanıcıların ilhamlarını yakalamalarına yardımcı olmak için geliştirilmiş HUAWEI stylus kalem ikinci nesil HUAWEI M-Pencil ile donatıldı. Düşük gecikme süresiyle kalem hareketlerine son derece duyarlı olan tablet, tüketicilere daha akıllı ve doğal etkileşimli deneyimler sunarak profesyonel kullanımlarda da verimlilik sağlıyor. MatePad 11’in ekranında kullanılan son teknolojiler, M-Pencil ile olan deneyimi zirveye taşıyor. 4.096’dan fazla Basınç Sensörü[1], Eğim ve Gölge İşlevleri ve 2 milisaniyeye2 kadar kısa bir gecikme süresi sayesinde kalem ile ekran arasında oldukça duyarlı bir etkileşim gerçekleşiyor.

M-Pencil’in ikinci nesil modeli olan bu özel kalem ile kullanıcıların çeşitli çizimler yapması, belgelere imza atıp el yazılarını kullanabilmeleri mümkün hale geliyor. Eşleştirme için tıpkı klavyede olduğu gibi kalemin sadece MatePad 11’in kenarına koyulması yeterli. İşlem saniyeler içinde gerçekleşirken, manyetik bağlantı sağlanır sağlanmaz kalem şarj olmaya başlıyor ve kalem uzun saatler boyunca kullanılabiliyor.