Şimdi Spa zamanı

Şimdi Spa zamanı

Şimdi Spa zamanı

Kıbrıs Elexus Hotel’in içinde yer alan Zoya Spa’da uygulanan terapiler, konuklarına ruh ve bedenlerini tazeleme fırsatı sunuyor.

Ayuverdik Masajlar: Vücudu, ruhu ve zihni olağanüstü rahatlatan geleneksel Abhyanga masajı, bedenin doğal koruma mekanizmasını harekete geçiren Marma ve taze bitkilerin ayruvedik yağları ile birlikte küçük keseler içerisinde ısıtılmasıyla vücuda uygulanan Herbal Compress masajı, Zoya Spa’nın vazgeçilmeyen masaj terapilerinden biri.

Aromaterapi Masajları: Spa’da sunulan özgün vücut ritüelleri arasında bulunan argan, baobab ve havyar gibi aroma yağları eşliğinde uygulanan Aromaterapi Masajları,  sinirleri rahatlatarak adeta ruhunuzu dinlendiriyor. Kalp ve tansiyon rahatsızlığı olan misafirler için önerilen infrared ışıklı Biosauna’nın yanı sıra maksimum 4 kişinin kullanımına uygun suana, buhar odası, Türk Hamamı ve özel masaj odaları, 3 saatten tüm güne kadar misafirler için özel olarak ayrıtılabiliyor.

Cildinizi yenileme: Biologique Recherche ve Aurachake gibi cildi sıkılaştıran, canlandıran ve kırışıklıklara karşı savaşan ürünlerin kullanıldığı  cilt bakımları…