Cumhuriyet bayramı özel programı Nirvana Cosmopolitan’da

Cumhuriyet bayramı özel programı Nirvana Cosmopolitan’da

Cumhuriyet bayramı özel programı Nirvana Cosmopolitan’da

“Jolly” & “Kilit Grup” işbirliği ile organize edilen, 29-31 Ekim 2021 tarihlerinde “Antalya’nın En Yeni Oteli Nirvana Cosmopolitan”da bu sene ilk kez gerçekleşecek özel cumhuriyet kutlamalarına sizleri bekliyor.

Nirvana Cosmopolitan Cumhuriyet Etkinlikleri kapsamında Prof. Dr. İlber Ortaylı, müzisyen Ayhan Sicimoğlu, yazar Emrah Safa Gürkan, şef Arda Türkmen ve birbirinden değerli daha pek çok ünlü isimle keyifli vakit geçirecek,  Behzat Gerçeker & Enbe Orkestrası’nın sahne alacağı Cumhuriyet Balosu’nda eşsiz anlar yaşayacaksınız.

29-30-31 Ekim Nirvana Cosmopolitan’da Özel Programlar ile Taçlanıyor!

29 Ekim 2021 günü Prof. Dr. İlber Ortaylı ve yazar Emrah Safa Gürkan ile başlayacak ‘Cumhuriyet Söyleşisi’ akşam saatlerinde Behzat Gerçeker & Enbe Orkestrası eşliğindeki ‘Cumhuriyet Balosu’ ile devam edecek.

30 Ekim 2021 ‘Cosmos Astroloji Günü’ne özel kişisel gelişim uzmanı ve astrolog Sare Aldemir ile ‘Çocuklarımızın Doğum Haritalarına Göre Doğru Kariyer’ , uzman astrolog Hande Kazanova Dinçer Güner eşliğinde ‘2022 Yılında Burçları Neler Bekliyor?’ konseptli astroloji sohbetleri Nirvana Cosmopolitan misafirleri ile buluşurken, Ayhan Sicimoğlu’nun ‘Latin All Stars’ konseri de geceye renk katacak.

Ekim ayının son gününde de Ayhan Sicimoğlu ve şef Arda Türkmen tarafından gerçekleşecek Pazar Brunch’ının ardından ‘İyi Yemek&Sağlıklı Beslenme&Sağlıklı Yaşam’ konulu Gastronomi Sohbeti ile program sona erecek.

Cumhuriyet’in 98. yaşını kutlayacağımız bu organizasyona katılmak için rezervasyonunuzu jollytur.com, 444 0 644 Jolly çağrı merkezi veya Jolly ofislerinden yapabilirsiniz.