Mikroskop ile objeleri yeniden keşfedin

Mikroskop ile objeleri yeniden keşfedin

Mikroskop ile objeleri yeniden keşfedin

Dünyanın en iyi mikroskop üreticilerinden Celestron’un 44314 5MP FlipView Dijital Mikroskop’u, her yaştan bilimseverin hayallerini süslüyor.

Teknolojinin gelişmesiyle boyutları gün geçtikçe küçülen mikroskoplar bilim meraklılarının da dikkatini çekiyor. Dünyanın en iyi mikroskop üreticilerinden Celestron’un 44314 5MP FlipView Dijital Mikroskop’u, bilim meraklılarının yeni keşif yapmasına yardımcı oluyor.

270 derece dönebilen 3 tam renkli TFT LCD ekran

270 derece dönebilen 3” tam renkli TFT LCD ekranlı dijital el mikroskopu çok yönlü ergonomik tasarımı ile elde, düz bir yüzey üzerinde veya dahili metal standı ile kullanılabiliyor. 5 MP sensörü ve 5-element IR mercek yapılandırması ile yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve video çekebiliyor. Dahili 5 MP sensörü ile en iyi çözünürlüğü sunan Celestron Dijital Mikroskop; 5-element IR cut lens ile birleşip örneklerdeki keskin görüntü ve videolar yeni bir dünya keşfedilmeyi bekliyor. Ayrıca, 8 ayarlanabilir LED halka çekim için oldukça yüksek bir aydınlatma sunuyor.

Böcek, para ve devre kartları net bir şekilde izlenebiliyor
10x-120x büyütme (PC’de 300x e kadar) gücü sayesinde  böcek, sikke ve para, belgeler, devre kartları, kum ve 3D örnekleri sıradışı bir şekilde görüntülenebilirken, şarj edilebilir lityum iyon pili (1050 mAh) ile uzun süreler kullanılabiliyor.

Resimleri ve videoları kaydetmek için (32 GB’a kadar) herhangi bir Micro SD kartı takılabilirken, USB kablosu ile bilgisayarlara entegre edilen Celestron Mikroskop ile Taşınabilir Capture Pro yazılımını kullanarak yeni görüntüler yakalanabiliyor. Ayrıca da dahili video çıkış kablosu ile televizyon veya projektöre bağlanabiliyor.

Mall of İstanbul, Maltepe Piazza’daki Hobix mağazalarında, hobix.com.tr internet sitesinde bulabileceğiniz Celestron Dijital Mikroskop’un fiyatı 3.459 TL’dir.