Sony SRS-NB10 kablosuz boyun bandı hoparlörü

Sony SRS-NB10 kablosuz boyun bandı hoparlörü

Sony SRS-NB10 kablosuz boyun bandı hoparlörü

Sony, yeni kablosuz boyun bandı hoparlörü SRS-NB10 ile evden çalışmayı daha da kolaylaştırmayı hedefliyor.

Omuzlarınızın üzerine rahatça yerleşecek şekilde tasarlanan SRS-NB10, telekonferanslar yapabilmenize, müzik dinlemenize ve gün boyu rahatlıkla kullanabilmenize olanak sağlıyor.

Gelişmiş ses sinyali işleme teknolojisi sayesinde bir araya gelen iki yüksek kaliteli sesi hüzmeleyen mikrofonu, paraziti ve yankıyı en aza indirir ve görüşmedeki kişi veya kişilere kristal netliğinde ses kalitesi sunar.

SRS-NB10 yalnızca çalışmak için tasarlanmadı. Bu hafif ve rahat kablosuz boyun bandı hoparlör, boyuna tam oturur ve omuzlara yerleşir; böylelikle gün boyu, işiniz bittikten sonra bile takabilirsiniz. SRS-NB10’u günün ilk toplantısından başlayıp akşam yemeğini hazırlarken müzik dinlemek üzere tüm gün konforlu şekilde kullanmanız mümkündür.

Gün boyu iş görüşmelerine, müzik çalma listelerine, TV programlarına vb. hazırdır. 20 saate varan pil ömrüyle , ne kadar çok online toplantıya katılmanız gerekirse gereksin durmadan devam etmeye hazır olursunuz. Şarjınız azalırsa 10 dakikalık hızlı şarj size bir saat  daha kullanma süresi sağlar. The SRS-NB10 aynı zamanda USB Type-C ® ile uyumludur.

Çoklu Bağlantı  özelliği de bulunur; yani dizüstü bilgisayarınız ve akıllı telefonunuz gibi iki cihazı aynı anda bağlayabilirsiniz.