Yaz güzelliği…

Uzun zamandır beklenen güzel günlerdeyiz… Pause dergi ekibi olarak sizleri; bu günlere yakışır renkli, tempolu bir içerikle selamlıyoruz. Dergiye her bakmak istediğinizde farklı bilgilerin bulunduğu, sıkılmadan okuyacak, aynı zamanlarda çok farklı alanlardan bilgiler edinme fırsatı bulacaksınız.

Yaz dönemlerinin çok hızlı gelip geçtiği ve eğlenceli tatillerin bir anda uçup giden özelliklere sahip olduğunu hepimiz iyi biliriz ama kaçırdığımız çok şey olur. İşte bu sebeple dergimizin bu ayki kapak konuğu; zamanı yakalamak konusunda hızlı davranıp, dikkat ve kontrolü elden bırakmadan anı yaşamasını bilen bir isim… Uzun bir deniz yolculuğuna çıkıp, nefis duraklara uğrayıp, şahane deneyimlerle keşişliğin keyfini çıkaran sevgili dostum Etel Baler; bu keyifli seyahati Pause dergide siz kıymetli okurlarımız için kaleme aldı. Fotoğraflarını paylaştı. Kendisine bir kez de buradan teşekkür ederim.

Dergide başka neler var? Uzun süre karışık ve ürkünç zamanlardan geçmenin verdiği duygulardan sizleri olabildiğince uzaklaştırmak için festival sayfalarımızla başlıyoruz. Yazlık mekânlar, yeme içme ile ilgili nereye gitmeli ne yapmalı?…  Ülkemizde ve dünyada gezilebilecek yerlerin bulunduğu sayfalarda dolaşırken;  kendinizi adeta yerinde izliyor, yaşıyor gibi hissedeceksiniz. Pandemi sonrası tatil alışkanlıklarımız değişti mi? Doğu’nun Efes’i; Dara Antik Kenti” ni sayfalarımızda ziyarete ne dersiniz? Ya da “Avrupa’da ki Kovboylar”, “Spagetti Western” filmlerin doğal platosu Tabernas Çölü’ne mi geçmek isterdiniz?…

Elbette ki bu eğlenceli bilgileri verirken yaşam başlığı altında sıralanabilecek; markalara yönelik sektörel haberlere de yer veriyoruz. İş dünyasından bilgiler, yeniden yapılanmalar, atama haberleri, yerel yönetimlerin yaptığı çalışmalar, sosyal sorumluluk çalışmaları, şirket haberleri ilgilileri için güncelleniyor… Ipsos araştırma verileri, lüks tutkusu, alışveriş sayfaları da takipçilerini her zamanki sayfalarında takipçileri için yerini aldı.. Ülkemizin önde gelen tatil beldeleri Bodrum, Çeşme, Antalya’dan yaz dönemi haberlerini ve tabi ki astroloji; burçların ideal tatil yerleri de okumayı unutmayın. Yeni sayıda buluşuncaya dek keyifle ve sağlıkla kalınız. .

Ebru Arzu Çağdaş

Ebru Arzu Çağdaş

Editör / ebruarzucagdas@gmail.com

DİĞER YAZILARI