Anker’in yeni ürünlerinde kusursuz ses kalitesi

Anker’in yeni ürünlerinde kusursuz ses kalitesi

Anker’in yeni ürünlerinde kusursuz ses kalitesi

Anker, geliştirdiği son teknoloji kulaklık, hoparlör ve ses sistemleriyle kullanıcıların beğenisini kazanmaya hazır. Üstelik okula dönüş dönemine özel indirim ve kampanyalar da kullanıcıları bekliyor.

Anker, Liberty Air 2 Pro, Life Note, Life Q10, Life Q30 kulaklıklarına Life Q35 ve R100 de ekleniyor. Hoparlör ve ses sistemleri kategorisindeyse kullanıcılarından tam not alan MotionQ, Motion+, Motion B, Rave Neo’ya Motion Boom ve Flare 2 ürünleri ekleniyor…

SoundCore Liberty Air 2 Pro, aktif gürültü engelleme, 26 saate kadar müzik dinleme özelliği, gün boyu rahatlık sunan yumuşak uçlu silikonları ve ortam sesinde değişiklik yapılmasını sağlayan Soundcore uygulamasıyla uyumlu olmasıyla dikkat çekiyor. SoundCore Life Note ise 40 saate kadar çalma süresi, BassUp teknolojisi, aptX teknolojisi ve suya dayanıklılığıyla tercih edilen bir diğer ürün. Çok yakında stoklarda yerini alacak yeni ürün Soundcore R100 ise uygun fiyatı, tek şarjla 6 saat kullanım süresi sağlaması, şarj kutusuyla 25 saate varan çalma süresiyle ve IPX5 su geçirmez özellikleriyle merakla bekleniyor. Kulak üstü modellerde de beğenileri toplamayı başaran Anker Soundcore Life Q10 ile kullanıcılar 60 saate varan çalma süresi ve kusursuz ses kalitesiyle buluşurken, Soundcore Life Q30 ile de hibrit aktif gürültü engelleyici modu, yüksek çözünürlüklü ses kalitesi ve Soundcore uygulaması üzerinden ayarlanabilen ses ayarının keyfini sürüyor. Yeni ürün Soundcore Life Q35, 40 saate varan çalma süresi, gürültü engelleyici modları, NFC bağlantısı ve Soundcore uygulaması üzerinden kişiselleştirilebilen ses deneyimiyle kullanıcılarını bekliyor. Hafif ve kompakt tasarımıyla Soundcore Life Tune XR, multi gürültü engelleyici modu, yüksek ses kalitesi ve 60 saate varan kulanım süresiyle piyasaya sunuluyor.

Kesintisiz müzik, ekstra performans!

Anker, kullanıcılarının beğenisini kazandığı Soundcure Motion serisini genişletmeye devam ederken yeni eklenen hoparlör ve ses sistemleriyle de kullanıcılarına alternatif yaratmayı sürdürüyor. Soundcore Motion B, 12 Watt’lık ses çıkışı, Bass Up Teknolojisi, IPX7 dayanıklılık derecesi ve 12 saatlik çalma süresi sunarken; Soundcore Motion Q, 360 derece ses, akıllı asistan erişimi ve tamamen su geçirmez kılıflarıyla kullanıcılarla buluşuyor. Soundcore Motion+ ise ve genişletilmiş bas ve tiz özellikleri ve 15 derecelik açıyla yukarı doğru konumlandırılmış sesi odaya homojen dağıtan tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Motion serisinin yeni ürünü tamamen titanyum kaplamaya sahip Soundcore Motion Boom ise 24 saatlik çalma süresi, IPX7 su geçirmez özelliği ve yüksek ses kalitesiyle kullanıcılarla buluşmaya hazırlanıyor. Motion serisinin tüm ürünleri Soundcore uygulaması ile kontrol edilebilen ses ayarına sahip. Partilerin vazgeçilmezi SoundCore Rave Neo, PartyCast teknolojisi, 18 saate varan geliştirilmiş oynatma süresi, kablosuz stereo eşleştirmesi, müzikle uyumlu hareket eden led ışıklarıyla dikkat çekerken, bir diğer yeni ürün olan Soundcore Flare 2, 20 Watt’lık ses gücü ve 12 saatlik oynatma süresiyle kullanıcılarıyla buluşmayı bekliyor.