Cahide Palazzo’nun büyülü dünyası

Cahide Palazzo’nun büyülü dünyası

Cahide Palazzo’nun büyülü dünyası
Maslak 1453’te önceki ay kapılarını açan Cahide Palazzo, eğlencenin yepyeni boyutuyla başka dünyanın kapılarını aralıyor. Dikkat çekici mimarisiyle göz kamaştıran Cahide Palazzo, eğlencede de bilinen tüm ezberleri bozuyor.

Cahide Palazzo
Zamanın ötesinde bir mekan
Hem mimarisi hem de eğlence anlayışıyla Türkiye’de ilki gerçekleştiren Cahide Palazzo, kapıdan adımınızı attığınız andan itibaren sizleri masalsı bir dünyaya davet ediyor.

Cahide Palazzo

3 bin 500 metrekare bir alanda konumlanan, dış alandan içeriye kadar göz kamaştıran heykellerle donatılan ve her bir detayı ince elenip sık dokunan mekanın mimarisi, ışıltılı detaylarla birleşerek kendini sarayda hissettiriyor. Cahide, sınırların ve zamanın ötesinde bir ambiyansla sizleri harikalar diyarına götürürken, başka hiçbir yerde rastlanmayan özel dans şovlarıyla da sınırsız eğlendiriyor.

Cahide Palazzo
Mekan; misafirlerin kendini özel hissetmeleri için tüm ayrıntılar düşünülerek hazırlandı. Aynı zamanda yepyeni tarzıyla da eğlence dünyasına yeni bir soluk katıyor.

Cahide Palazzo
Cahide Palazzo göze, ruha ve damaklara hitap ediyor
Hem gösterişli hem de sofistike mimarisinin yanı sıra haftanın belirli günleri ünlü sanatçıların sahne performansıyla ruha dokunan mekan, mönüsüyle de damaklarda iz bırakıyor. Türk ve dünya mutfağından izler taşıyan mönü hem a la carte hem de fix seçenekleriyle misafirlerin beğenisine sunuluyor.

Cahide Palazzo

Cahide Show ekibinin dansları ve dünyanın en ünlü şov ekibi olarak kabul edilen ‘Cirque Du Soleil’den gelen dansçıların şovları eğlence dünyasında tam anlamıyla görsel şölen sunuyor.

Cahide Palazzo

Cahide Palazzo’da neler var

—–Haftanın belli günleri Cahide sahnesinde canlı müzik performanslar yapılıyor.  Kenan Doğulu, Gülşen, Sibel Can, Hakan Altun, Volkan Konak ve Serkan Kaya. Yurt dışından da Maya Diab sahne aldı.

—-Her konser öncesi Cahide sahnesinde kalabalık dans grubu ile hazırlanan tadımlık performanslarda sergilenmekte.

—-35 kişilik dans kadrosunda akrobasiyen, kumaş dansına kadar kalabalık bir kadro sahne alıyor. Yurt dışından da şov ekipleri Cahide sahnesine konuk oluyor.