Pause Dergi, Pause Travel

D Maris Bay’da eğlence bitmiyor

D Maris Bay’da eğlence bitmiyor  

D Maris Bay, her ritme ve beğeniye uygun birbirinden farklı konseptlerde hizmet veren barları ve DJ performansları ile sınırsız eğlence seçenekleri de vadediyor.

Güney’den Gelen Dinamik Esinti

1935 yılından bu yana Fransa’nın neşeli güney sahillerinde faaliyet gösteren La Guérite’in Türkiye’deki işletmesi D Maris Bay, bu yaz sezonunda yine güneyin güneşli mutfağını ön plana çıkaran spesiyalleri ve nostaljik hareketli müzikleri ile eski dostlukların hatıralarına eşlik ediyor.

Konuklar, güneşin kızıl parıltısının denize düştüğü eşsiz güzelliği seyre dalarken La Guérite’in özel kokteylleri eşliğinde Can Hatipoğlu & Serkan Altınok ve Metin Kurtuluş, Cem Moreno Band, Danna Leese ve Dj Serra & Arat’ın parti notalarının tadını çıkarıyor. La Guérite, Dj Furkan ve Dj Hasan Murat’ın gündüzleri “Follow the Sun”, geceleri ise “Follow the Moon” konseptiyle konuklarını karşılıyor.

Neşeli Ritimler Manos Bar’da

Yunan adası Simi’nin deniz kıyılarındaki gözde tavernalarından ilham alan Manos, eğlenceli geleneksel Yunan adetleri ile ferah ambiyansında eşsiz bir deneyim vadediyor. Lezzetli deniz mahsulleri seçkisine “Manos Sirtaki Night” konseptindeki Afieromenos Sto Rembetico adlı programıyla Evrim Ateşler’in ritimleri eşlik ediyor.

Eşsiz Lezzet ve Müzik Deneyimi

Körfezi ayaklar altına seren eşsiz manzaralı terasıyla Rainer Becker’in ödüllü Japon konsepti Zuma’da, müşteriler izakaya mutfağını keşfederken, şeflerin robata ızgarasında suşi ve tataki için somon alazlamasını deneyimliyor. Resident DJ performansları ise lezzetli anlara eşlik ediyor.

Eğlenceli ve Keyifli Anlar için

Beyaz pudramsı kum şeridiyle D Maris Bay’ın en uzun plajı olan The Bay Beach, geniş alana sahip olmasıyla, ailenin küçük bireylerinden büyüklerine kadar tüm aile için hoş bir alternatif oluşturuyor. D Maris Bay, The Bay Beach iskelesinde yer alan Hendricks Bar’a gelen konuklarına Can Hatipoğlu’nun “Follow the Club Classics” konsepti ve Burcu Sinem Şenel ile Ezgi Alaş’ın performansları eşliğinde eğlenceli anlar yaşatıyor.

Hendricks Bar’da Zeynep Doruk, Lobby Terrace’da Dj Furkan, Dj Hasan Murat ve Dj Athena & Olga, La Guerite’te Engin Yelkenci, Party People, Dim Zach, A Lo Loco (Cuban Band) ve Hakan Kabil performansları ve pek çok heyecan dolu ve eğlenceli alternatif D Maris Bay’de konuklarını bekliyor.