Galaxy Z Fold3 5G ve Galaxy Z Flip3 5G ile tanışın!

Galaxy Z Fold3 5G ve Galaxy Z Flip3 5G ile tanışın!

Galaxy Z Fold3 5G ve Galaxy Z Flip3 5G ile tanışın!

Samsung, katlanabilir cihaz inovasyonunda yeni bir dönem başlatan Galaxy Z Fold3 5G ve Galaxy Z Flip3 5G akıllı telefonlarını tanıttı.

Mobil dünyada yeni bir kategoriye öncülük eden cihazların üçüncü nesli, yapılan önemli iyileştirmeler sayesinde katlanabilir akıllı telefon kullanıcılarının talep ettiği en iyi deneyimleri daha yüksek sağlamlıkla sunuyor. Kullanıcılar, Galaxy Z Flip3 ve Z Fold3 ile ikonik tasarımlara, sürükleyici eğlenceye, yeni ve benzersiz çalışma, izleme ve oyun oynama deneyimlerine erişiyor.

Galaxy Z Fold3, sunduğu yeni nesil performansla verimlilik ve sürükleyici eğlence deneyimi açısından üst düzey cihaz arayanlar için çoklu görevleri güçlü bir biçimde yerine getiriyor. Kesintisiz 7,6 inç Sonsuz Esnek Ekrana sahip olan Galaxy Z Fold3, katlanabilir cihazlarda bir ilk olarak S Pen desteği ile geliyor. Galaxy Z Flip3 ise, işlevselliğin yanı sıra stil arayanlar için kompakt ve katlandığında cebe kolayca sığabilen tasarımı, kamera özellikleri ve hareket halinde kullanımı kolaylaştıran daha geniş Kapak Ekranıyla şık bir akıllı telefon olarak öne çıkıyor.

Çapraz olarak ölçüldüğünde, Galaxy Z Fold3’ün Ana Ekran boyutu tam dikdörtgende 7,6″ ve yuvarlatılmış köşeler hesaba katıldığında 7,4″; yuvarlatılmış köşeler nedeniyle gerçek görüntülenebilir alan daha azdır.

S Pen ayrı satılır. Yalnızca Galaxy Z Fold3 modelinin Ana Ekranı S Pen özelliğine sahiptir. Yalnızca S Pen Fold Edition ve S Pen Pro ile uyumludur. Galaxy Z Fold3 için tasarlanmamış diğer tüm S Pen’ler veya stylus kalemler (diğer üreticilerinkiler dâhil) ekrana zarar verebilir.