Pause Teknoloji, Pause Dergi

Kablosuz görüntü yansıtma adaptörü ile büyük ekranda film keyfi

Kablosuz görüntü yansıtma adaptörü ile büyük ekranda film keyfi

Teknolojik ürünlerini teknik ve tasarım detaylarıyla birleştirerek dikkat çeken Swiss Charger, SCV 30051 ve 30052 kablosuz görüntü yansıtma adaptörleri ile telefon, bilgisayar ve tabletinizde ne varsa anında monitör ya da televizyonunuzda.

Farklı ürün gamındaki ürünlerini Türkiye’de binlerce noktada tüketiciler ile buluşturan Swiss Charger, SCV 30051 VGA ve SCV 30052 HDMI kablosuz görüntü yansıtma adaptörlerini kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Telefonunuzdaki eğlence dünyasını TV ekranına taşımak ya da ofisinizi ev rahatlığında yaşamak istiyorsanız bu küçük adaptörleri ekranınızın HDMI girişine takmanız yeterli. HDCP 2.2 HDMI destekli tüm yayınları, telefon ve tabletinizden izlediğiniz film, maç, video kısaca her şeyi anında televizyonunuza yansıtıp keyifle izlerken, mobil oyunlarınızı dev ekranda oynayarak da rakiplerinize fark atabilirsiniz.

Kolay taşınabilir özelliği ile de tatilde, evde, ofiste, kısaca ihtiyacınız olan her yerde kullanabileceğiniz Swiss Charger görüntü yansıtma adaptörleri ile küçük ekranlarla sınırlı kalmayın.