PowerConf C300 Webcam

PowerConf C300 Webcam

PowerConf C300 Webcam

Yapay zeka destekli, full HD video özelliğine sahip, inovatif, üstün düşük ışık performansına sahip yeni ürünü Anker PowerConf C300 Webcam, çok yakında Türkiye’de satışa sunulacak.

Anker PowerConf C300 Webcam, doğru renk üretimi ve üstün düşük ışık performansı gibi dikkat çeken özellikleriyle kullanıcılarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Ayrıca Zoom sertifikalı PowerConf C300’ü ofis ekipmanı olarak da kullanabilirsiniz. Yakın zamanda Türkiye’de satışa çıkması planlanan PowerConf C300, full HD video özelliğiyle evlerdeki ve ofislerdeki yerini sağlamlaştırıyor.

İster evde çalışırken kullanın ister ofisteki toplantılarınızda, her ortamda üstün görüntü kalitesi ve performansıyla herkesi memnun edecek. PowerConf C300, yakın çekim için tasarlanan 78 derecelik, bütün beden için tasarlanan 90 derecelik ve daha fazla kişinin görüntüye dahil olabileceği 115 derecelik açılarıyla 3 farklı görüş alanı seçeneği sunuyor. Yapay zeka desteği sayesinde otomatik odaklama da yapabilen cihaz, düşük ışıklı ortamlarda da yüksek performans gösterebiliyor. PowerConf C300, kamera gizliliğine önem verenleri de düşünerek güvenlik kapağını da webcam’e dahil etmiş durumda. Toplantıların ya da eğitimlerin ardından merceğin üzerindeki kapağı kaydırabiliyorsunuz. Çift stereo mikrofonu, full HD video desteğiyle bir web kameradan beklenenin ötesinde performans gösteren ürün….