Pause Travel, Pause Dergi

Reges Çeşme’de müzik sesleri

Reges Çeşme’de müzik sesleri

Reges, a Luxury Collection Resort & Spa, Çeşme’de 24 Temmuz’da Tuğba Yurt ve 21 Ağustos’ta da Burcu Güneş ile misafirlerini buluşturyor

Marriott otel grubuna ait The Luxury Collection markasının Türkiye’deki üçüncü, İzmir’de ise ilk oteli olarak Ege Denizi’nin büyüleyici sahili Çeşme’de eşsiz, lüks ve sofistike bir konaklama deneyimi sunan Reges, a Luxury Collection Resort & Spa, Çeşme, rakipsiz lüksü tanımlayan servis anlayışı ile hizmet vermeye devam ediyor.

Reges Çesme;  24 Temmuz Cumartesi akşamı sevilen yeni nesil sanatçılardan Tuğba Yurt ve 21 Ağustos Cumartesi akşamı da Türkiye’nin en güçlü kadın seslerinden Burcu Güneş’i konuk ediyor.

Benim O” adını verdiği single’ıyla çok sevilen Tuğba Yurt, 24 Temmuz Cumartesi akşamı akustik şarkı çalışmalarından da Reges Çeşme’de örnekler sunacak.

Güçlü yorumu ile başarılı  bir müzik kariyerine imza atan Burcu Güne de  ilk kez Reges Çeşme’de unutulmaz bir konser vermeye hazırlanıyor. Burcu Güneş, Reges Çeşme misafirlerine özel olarak hazırlanacak sevilen ve yeni şarkılarını seslendirecek.