Roca yatırımlara devam ediyor

Roca yatırımlara devam ediyor

Roca yatırımlara devam ediyor

Banyo seramik sağlık gereçleri üretiminde dünya lideri Roca, Türkiye’yi öncelikli pazarlarından biri yapmak üzere yatırımlarını sürdürüyor.

Firma teknoloji ve lojistiğin yani sıra bayileşmeye de yatırım yaparak, prestijli global markasıyla sunduğu yenilikçi ürün ve çözümlerini Türkiye’de de müşterileriyle buluşturmaya hazırlanıyor. Eskişehir’deki fabrikalarından 60 ülkeye ürün ihraç ettiklerini söyleyen Roca Türkiye Genel Müdürü Salvador Lopez Oliva, öncelikli hedeflerinin Türkiye pazarında konumlarını güçlendirmek olduğunu belirtti.

Banyo alanları için armatür, lavabo, klozet ve duş sistemleri gibi yenilikçi çözüm önerileri sunan İspanyol devi Roca, Türkiye pazarına olan inancını sürdürüyor. Eskişehir’deki fabrika tesislerine, teknoloji ve lojistik altyapıya son yıllarda 40 milyon Euro’dan fazla yatırım yapan şirket, ülke genelinde kuracağı bayi ağı ile global markasını da Türkiye pazarında güçlendirmeyi hedefliyor. Dünyada 22 ülkede 83 fabrikası olan Roca, ürün ve çözümlerini 170 pazarda müşterileriyle buluşturuyor.