Pause Food,Pause Dergi, Pause Travel

1,5 gün izin al 11 gün tatil yap

1,5 gün izin al 11 gün tatil yap

Türkiye’nin önde gelen turizm portalı Tatilsepeti, Kurban Bayramı’nı değerlendirip seyahat etmek ve dinlenmek isteyen misafirleri için, birbirinden avantajlı alternatifler sunuyor.

İndirimli fiyatlar, uygun bütçeli oda seçenekleri ve dahası kampanyalar ile düşlediğiniz tatili sunan turizm sektörünün deneyimli oyuncularından Tatilsepeti, Kurban Bayramı’nı değerlendirip gönlünce tatil yapmak isteyen misafirlerine birbirinden eşsiz fırsatlar sağlıyor. Kurban Bayramı’nın hafta başına denk gelmesiyle, birçok seyahatsever tatillini bayrama denk getirdi. 16 Temmuz Cuma tam gün ve 19 Temmuz arefe günü yarım gün izin alarak Kurban Bayramı’nda 10 gün tatil yapmanız mümkün. Detaylı bilgi için https://www.tatilsepeti.com/kurban-bayrami-otelleri linkini ziyaret edebilirsiniz.

Ege’den Akdeniz’e Kurban Bayramı rotası

Kurban Bayramı’nda öne çıkan öneriler arasında Ege ve Akdeniz’in gözde tatil beldeleri Side, Bodrum, Antalya ve Çeşme gibi lokasyonlar yer alıyor. Yalnızca ülkemizde değil, dünyada da turizm açısından büyük önem taşıyan ve tatil denince akla gelen ilk lokasyonlar arasında yer alan Bodrum ise, eğlence mekanları, gece hayatıyla yerli ve yabancı turistlerin en çok tercih ettiği tatil beldesi olmayı sürdürüyor.

Kurban Bayramı rotası için aklınız Ege’de kaldıysa, Alaçatı’nın sevimli sokaklarında yer alan butik bir otel ya da Çeşme civarında denizin kokusuna doyabileceğiniz oteller sizleri bekliyor. Sıra dışı, aynı zamanda gezilecek yer yönünden zengin bir alternatif istiyorsanız, Fethiye otelleri de bir seçenek olabilir. Marmaris, Kuşadası ve yaz denince halen akla gelen ilk yerlerden biri olan Kurban Bayramı Side otelleri de, tatil keyfiniz için tercih edebileceğiniz diğer tercihler arasında yer alıyor.

2 çocuk ücretsiz otel seçenekleri

Tatilsepeti, 2 çocuk ücretsiz otel seçenekleriyle de çocuklu ailelere uygun tatil seçenekleri sunuyor. Çocuklu ailelerin tercih ettiği tatil lokasyonları arasında en eski tatil beldelerinden Kuşadası, Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden Marmaris, Kelebekler Vadisi, Ölüdeniz ve doğal güzellikleriyle dünyaca ünlü tatil merkezleri arasında yer alan Fethiye bulunuyor. Tatilsepeti önerileri arasında yer alan 2 çocuk ücretsiz otel seçeneklerine https://www.tatilsepeti.com/2-cocuk-ucretsiz-oteller  linkinden ulaşılabilirsiniz.

6 taksitte 4 ay erteleme imkanı

Tatilsepeti.com ve Tatilsepeti satış ofislerinden yapılacak yurt içi rezervasyonlarda 12 aya varan taksit, yurt dışı rezervasyonlarda 3 taksit fırsatı sunan Tatilsepeti, aynı zamanda internet üzerinden yapılan yurt içi rezervasyonlarda, 6 taksitte 4 ay erteleme imkanı sağlıyor. 30 Haziran 2021 tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda, 01 Mayıs 2021 ve 31 Aralık 2021 günleri arasındaki konaklamalarda geçerli olan bu kampanya ile sunulan taksit imkanları, tesise göre farklılık gösterip kampanyadan Axess, Wings ve Free sahipleri yararlanabilmektedir.

Misafirlerinin gönül rahatlığı ile tatil planı yapması için özenle çalışan Tatilsepeti ailesi, tüm misafirlerini sağlıkla, unutulmaz anılar biriktirmeye davet ediyor.