Bahçe içinde meyhane keyfi  

Bahçe içinde meyhane keyfi  

Bahçe içinde meyhane keyfi  

Sheraton İstanbul Ataköy Hotel içerisinde yer alan modern meyhane kültürünün temsilcisi MeyTürk Restaurant Bahçe, yemyeşil bahçe içinde lezzetlerini sunuyor.

Yaz mevsiminin gelmesiyle beraber yenilenerek otelin bahçe katına taşınan MeyTürk Bahçe Restaurant, modern meyhane konsepti ile misafirlerine beş yıldız konforunda hizmet vermeyi sürdürüyor.

Taverna kültürüne ait farklı meze çeşitlerinin yanı sıra yaza özel olarak hazırlanan menüde; közde patlıcan salatası, süzme yoğurtlu cacık, yaprak sarma, acılı ezme, humus, Rum pilakisi, acılı peynir ezmesi, sebzeli çıtır börek, sağanaki, kalamar tava, piliç souvlaki, fırınlanmış kişnişli levrek, kuzu souvlaki, stifado, horiatiki salatası, profiterol ve mevsim meyveleri yer alıyor.

Ege ve Rum mutfağının lezzetlerini bir araya getiren MeyTürk Restaurant Bahçe, Pazar günleri hariç her akşam 19.00 – 23.30 saatleri arasında hizmet verirken, Cuma ve Cumartesi günleri canlı müzik eşliğinde misafirlerini ağırlıyor.

Çilingir menüsü, limitsiz yerli içki dâhil 625 TL, limitli yerli içki eşliğinde 525 TL, limitsiz meşrubat seçeneğiyle ise 425 TL’den sunuluyor.

Rezervasyon ve bilgi için: 0212 413 06 43