Bayramda en çok nereler tercih edildi

Bayramda en çok nereler tercih edildi

Bayramda en çok nereler tercih edildi

Prontotour, seyahat severlerin Ramazan Bayramı tatilinde yurt içi ve yurt dışında en çok tercih ettiği rotaları açıkladı. Yurt dışında İtalya ve vizesiz Sharm el Sheikh yoğun ilgi görürken yurt içinde Kapadokya ve GAP turları ilk sırada yer aldı.

Seyahat trendlerini belirleyen turizmin güçlü markalarından Prontotour, Ramazan Bayramı tatilinde en çok tercih edilen paket tur rotalarını açıkladı. Yurt dışının pek çok seyahat noktasında unutulmaz bir bayram tatili keyfini Türk Lirası avantajlarıyla sunan Prontotour, yurt içi kültür turları kapsamında hazırladığı özel paketlerle de yerli gezginlerin bayram tadında tatil geçirmesini sağladı. Prontotour’un Ramazan Bayramı’nda yoğun talep gören turları, yaklaşmakta olan Kurban Bayramı tatili öncesi arayışta olan seyahat severlere de ipucu oldu.

İtalya; Tarih, kültür ve sanatı harmanlayan şehirleri, muhteşem doğası ve eşsiz gurme lezzetleriyle yine tatilcilerin ilk tercihleri arasında yer aldı. Roma, Milano, Napoli, Bologna, Floransa ve Venedik gibi şehirler tercih edildi.

Kapadokya; Bayramda tatil severleri yurt içinde de Anadolu’nun muhteşem coğrafyaları ve kültür mirasıyla buluşturdu. Eşsiz doğa özellikleri, lav ve küllerden doğan ‘Güzel Atlar Ülkesi’ Kapadokya yurt içi turların popüler adresi olurken onu kadim kültürlerin buluştuğu Mezopotamya coğrafyasının şehirlerini kapsayan GAP turları takip etti.