Buddha-Bar Beach yeni sezona hazır

Buddha-Bar Beach yeni sezona hazır

Buddha-Bar Beach yeni sezona hazır

Akdeniz çanağındaki ilk Buddha-Bar Beach, dünyaca ünlü neo-asya menüsü, ikonik Buddha Bar müzikleri, huzurlu sahili ve hayran bırakan berrak denizi ile bu yaz da misafirlerini ağırlıyor.

Gastronomi, konaklama, sağlıklı yaşam, müzik ve miksoloji alanlarında dünya çapında bir referans olarak kabul edilen efsanevi Buddha-Bar Beach, neo-Asya sınırlarını aşıp gündüzden geceye uzanan konseptiyle, Caresse Bodrum’un sahiline renk katıyor.

Buddha-Bar Beach yeni sezona hazır

Buddha-Bar’ın eşsiz müzik zevkine sahip çalma listesi eşliğinde birbirinden lezzetli kokteylerin keyfini çıkaratabilecekleri izole ve sakin bir cennet vadediyor.

Dünyaca ünlü neo-asya menüsü ile misafirlerini büyüleyen Buddha-Bar Beach’in eşsiz yemekleri Worldwide global şefi Zuzumo’nun özel reçetelerinden oluşuyor.

Buddha-Bar Beach yeni sezona hazır

Zuzumo’nın Asya-Akdeniz mutfaklarından ilham alarak hazırladığı çağdaş füzyon menüsünde; doğu ve batı lezzetleri, ustalıkla dengelenerek en kaliteli ve taze yerel malzemelerle hazırlanıyor. Suşiden Ceviche’ye kadar taze deniz ürünleri ve eşsiz yerel lezzetler de menüde yer alıyor. Birbirinden lezziz yemeklerden oluşan menüye de Buddha-Bar Beach’in miksolojistlerinin özel olarak hazırladığı imza kokteyller eşlik ediyor.

Buddha Bar’ın global miksolojisti Francesco Galdi’nin, beş duyuya da hitap eden kokteylleri dünyanın değişik yerlerinden gelen aromalar ve egzotik baharatların karışımından oluşuyor.

Buddha-Bar Beach yeni sezona hazır

Buddha-Bar Beach’te geçtiğimiz sene ilk defa düzenlenen   “Sunday Vibes” bu yaz sezonunda da Pazar günlerinin vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor.

Caresse Bodrum, Müzik ve Ambiyans Koordinatörlüğünü de yıllardır olduğu gibi bu sene de Levent Severöz’e emanet etti