Club & Hotel Letoonia 2021 hazır

Club & Hotel Letoonia 2021 hazır

Club & Hotel Letoonia 2021 hazır

Türkiye’de “her şey dahil” konseptindeki ilk 5 yıldızlı otel ve tatil köyleri arasında yer alan Club & Hotel Letoonia, 2021 yılında sunacağı yeni konseptlerle misafirlerine daha çok deneyim sunmaya hazırlanıyor.

1989 yılında adını Fethiye yakınlarındaki Letoon antik kentinden alarak kurulan ve misafirlerine 165 bin m2’lik bir yarımada üzerinde, doğayla iç içe tatil deneyimi yaşatan Club Hotel & Letoonia, 2021 yılı tatil konseptinde misafirlerine daha fazla deneyim sunacak. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Club & Hotel Letoonia’nın Genel Müdürü Bozkurt Atilla şunları söyledi: “2020 yılında içinden geçtiğimiz pandemi sürecini turizm Ar-Ge’sine odaklanarak değerlendirdik ve bu alandaki çıtayı biraz daha yükselterek misafirlerimize sunacağımız yeni deneyimler tasarladık. 2020 dünyadaki tüm insanlara hayallerini ve hedeflerini erteletti. Yeni deneyimlere ve taze nefeslere duyulan özlem de kuşkusuz ciddi oranda arttı.

Bu nedenle 2021 yılında biz de misafirlerimizin daha çok ‘nefes’ alacakları, 165 bin m2’lik, doğayla iç içe olan tesisimizde misafirlerimizin sadece güzel anılarla değil, ilgi alanlarına göre tasarlanan etkinliklerde elde ettikleri deneyimleri de yanlarında götürmelerini istiyoruz.”

Seramik atölyesi, batik boyama ve boks gibi deneyimler Letoonia’da

Misafirlerin bu yıl sadece güzel anılarla değil, aynı zamanda tatildeki deneyimlerinden oluşturdukları fiziksel bir parçayı da yanlarında götürmelerini arzuladıklarını belirten Bozkurt Atilla, “Hazırladığımız deneyim atölyeleriyle misafirlerimizin deniz, güneş ve Club & Hotel Letoonia’nın 5 duyuya hitap eden muhteşem atmosferi ile ruhlarını doyururken, kendilerini geliştirebildikleri deneyimlerin izlerini de yanlarında götürmelerini istiyoruz. Seramik atölyesi ve batik boyama gibi deneyim sınıflarımızla misafirlerimiz benzersiz anılar biriktirip yaşamları boyunca bu anları hatırlayacaklar” diye konuştu.

Sadece tesise değil, bölgeye de yatırım

2021 yılı sezonu için tesise önemli yatırımlar yaptıklarını belirten Bozkurt Atilla, “Club & Hotel Letoonia sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde yeniden gözden geçirildi. 165 bin m2’lik tesisimizde insanların birbirlerine temas etmeden, gönül rahatlığıyla tatillerini geçirmelerini sağlayacağız” diye ekledi.