Demlique by Tonka kapılarını bir davet ile açtı

Demlique by Tonka kapılarını bir davet ile açtı

Demlique by Tonka kapılarını bir davet ile açtı

Fairmont Quasar Istanbul, Datça’nın ünlü pastanesi Tonka’nın yaratıcısı ve ödüllü şef Feray Aydoğdu işbirliğiyle hazırlanan Demlique by Tonka’nın açılışını düzenlediği bir davet ile kapılarını açtı.

Misafirlere hoş geldiniz konuşması yapan Fairmont Quasar Istanbul’un Genel Müdürü Nicolas Kipper “Otelin açılışında Pastane Şefi olarak görev alan, ardından Datça’daki Tonka Patisserie’yi hayata geçiren Şef Feray Aydoğdu’nun Demlique by Tonka’ya özel yepyeni ürünler hazırladığını dile getirerek, bu sezon misafirlerini birbirinden renkli sürprizlerin beklediğinin müjdesini verdi.”

Şef Feray Aydoğdu tarafından Fransız teknikleriyle hazırlanan günlük pasta, makaron, çikolata ve eşsiz tatların sunulduğu Demlique by Tonka’nın açılış daveti Sinem Aydıner’in seslendirdiği Fransızca şarkılarla devam etti. İstanbul’un en tatlı etkinliği, konuklara unutulmaz bir lezzet şöleni yaşattı.

Tonka’nın tazeliği ve enfes lezzetiyle dillere destan pastane ürünlerini İstanbul’a taşıyan Demlique by Tonka’nın lezzet seçkisi, haftanın her günü 10.00-20.00 saatleri arasında tadılabilir.

Tel: (0212) 403 85 00, fairmont.com/istanbul