Dimes Dünya liderleri arasında

Dimes Dünya liderleri arasında

Dimes Dünya liderleri arasında
DİMES, mobil pazarlamanın küresel çatı örgütü MMA’in (Mobile Marketing Association) kampanyaların işe etkisi analizi çalışmasında dünyanın en iyi 20 şirketi arasında yer aldı. DİMES, MMA Smarties İş Etkisi Endeksi’nde Türkiye’nin ilk üç şirketi arasında yer alırken, Türkiye’den sıralamaya giren tek içecek şirketi olarak dikkat çekti.

Başarısı kanıtlanmış mobil pazarlama kampanyalarının, işe olan etkisini ölçümleyen MMA Smarties İş Etkisi Endeksi 2019’da DİMES, hem markalar ve sektörler, hem de reklam veren şirketler sıralamasında küresel ölçekte ilk 20 arasında yer aldı. Küresel ölçekte şirketler sıralamasında, Türk şirketleri arasında Sabancı Holding ve Turkcell Holding’in ardından 3üncü sırada yer alan DİMES, sıralamaya giren tek Türk içecek şirketi oldu. Küresel ölçekte içecek markaları sıralamasında ise DİMES, üçüncü sırada yer aldı.

Endeksin Avrupa bölgesel ölçekli sıralamasında ise, ilk 10 şirket arasında yer alan DİMES, Avrupa ölçeğinde içecek markaları sıralamasında Nescafé 3ü 1 Arada ve Coca-Cola’nın önünde birinci sırada yer aldı.