Emre Beach Otel yeni sezona hazır

Emre Beach Otel yeni sezona hazır

Emre Beach Otel yeni sezona hazır

Marmaris’in eşsiz güzelliğinde konumlanan Emre Beach Otel ve Emre Otel yeni sezona hazır.

Marmaris’in en güzel koyunda 1987 yılında Emre Beach Otel ile başlayan ve 1996 yılında Emre Otel’in eklenmesiyle devam eden serüven 34 yıldır  “Küçük Detaylarda Büyük Farklar” vizyonuyla hareket ediyor.

Pause Travel

Toplam 291 oda ve 815 yatak kapasitesine sahip 2 otelde  1’ i kapalı olmak üzere toplamda 4 adet yetişkin havuzu ve 1 adet çocuk havuzu bulunuyor. Ayrıca kendine ait plajı ve iskelesi olan sayılı işletmelerden olan Emre Beach Otel ve Emre Otel, merkeze 3 km. havaalanına ise 100 km. mesafede…

Pause Travel

Bahçeden  mutfağa organik lezzetler;

Kumlubük bölgesinde on dönüm arazide yetiştirilen sayısız organik meyve ve sebzeyi ve Marmaris Bölgesi’ne has özel bir tada sahip zeytini mutfaklarında kullanarak adeta bir lezzet şöleni sunan Emre Oteller, misafirlerinin damak zevkine de maksimum özen gösteriyor.

Pause Travel

Doğaya saygılı, doğa ile dost;

Kurulduğu günden bu yana çevreye, doğaya dost yaklaşımı ve duyarlı çalışmaları ile de fark yaratarak örnek teşkil eden Emre Oteller, sahip olduğu Mavi Bayrak ödüllü denizinde her yıl milli yüzücülerimizi ağırlamanın haklı gururunu yaşıyor.

Pause Travel

Sıfır atık yönetimi, Marmaris Belediyesi işbirliği ile Armutalan Seyir Tepesi çöp temizliği gibi çalışmalarla adından söz ettiren Emre Oteller, haftanın 1 günü “Nature Day” uygulaması ile de misafirlerinden tam not alıyor. Nature Day gününde,  house keeping departmanı zorunlu olmadıkça çalışmıyor. Bu sayede su, deterjan, enerji tasarrufu sağlanıp haftada en azından 1 gün doğanın dinlenmesi hedefleniyor.